Skip to content

Jak anulować subskrypcję Apple Music Premium z Androida, iPhone’a, iPada, MAC lub PC?

22 de lipiec de 2022

W tym artykule zobaczymy jak anulować subskrypcję premium Apple Music z różnych urządzeń: Windows, MAC, Android lub iPhone. W ten sposób, jeśli nie chcesz już korzystać z usługi Apple Music, możesz ją anulować na dowolnym urządzeniu bez żadnego problemu, wykonując czynności, które zostawimy poniżej.

Czasami nie chcemy konkretnej usługi od Apple ale jeśli jesteśmy częstymi użytkownikami i aby poprawić nasze bezpieczeństwo lub ponieważ zapomnieliśmy, że chcemy zmienić nasze hasło ID z urządzenia takiego jak iPhone, iPad lub iPod, jest to coś, co możemy zrobić bez problemów.

Jak anulować subskrypcję Apple Music w systemie Windows

Jeśli masz komputer, proces anulowania subskrypcji Apple Music Premium jest dość prosty i w rzeczywistości jest taki sam jak w przypadku MAC. Musisz tylko wykonać następujące kroki:

 • Zamierzasz otworzyć iTunes i Zaloguj się na swoje konto.
 • Po tym będziesz musiał przejść do sekcji Konto które znajdziesz u góry ekranu. Po tym po prostu zobaczysz moje konto.
 • Po sprawdzeniu dowodu tożsamości po prostu Przejdź do Ustawień, a następnie Zarządzaj. Znajdziesz go po prawej stronie ekranu.
 • To, co powinieneś tutaj zrobić, to wybierz subskrypcję, którą chcesz anulować klikając Zarządzaj. Po tym wystarczy znaleźć przycisk z napisem Anuluj i to wszystko.

Anuluj subskrypcję Apple Music za pomocą iPhone’a

Jeśli nie masz komputera lub po prostu chcesz to zrobić z urządzenia mobilnego z systemem iOS. Nie martw się, znacznie łatwiej i szybciej zrobić to z iPhone’a, wykonując następujące czynności:

 • Przede wszystkim przejdźmy do Ustawienia, a następnie do iTunes.
 • Musisz uwierzytelnić swój identyfikator i kliknij na niego.
 • Teraz idziesz do Konto, a następnie przejdź do Subskrypcje. Tutaj musisz wybrać ten, z którego chcesz się wypisać, a następnie wystarczy nacisnąć Anuluj.

Przeprowadzenie tego procesu na sprzęcie iPhone jest bardzo bezpieczne, ponieważ pochodzi z tej samej firmy, nie ma przecieków informacji.

Anuluj subskrypcję Apple Music z Androida

Z Androida możesz również zrezygnować z subskrypcji w Apple Music i wcale nie jest to skomplikowane, wystarczy wykonać poniższe kroki, jest to bardzo proste:

 • musisz mieć Zainstalowano aplikację Apple Music na urządzeniu mobilnym.
 • Po zainstalowaniu będziesz musiał wejdź do menu ustawień czyli trzy poziome paski.
 • Następnie wejdź w Ustawienia i musisz się zalogować. Następnie przejdziesz do Ustawienia konta i Zarządzaj subskrypcją.
 • Jedyne, co pozostało do zrobienia, to kliknąć anuluj a Twoje konto zostanie anulowane z Androida.

Należy o tym pamiętać gdy chcesz zrezygnować z subskrypcji Apple Music Podlega również wcześniej uzgodnionym warunkom. Oznacza to, że jeśli zapisałeś się przez X czasu, a nawet otrzymałeś jakąś rekompensatę. W tym czasie możesz nie być w stanie zrezygnować z subskrypcji.

Pomijając drobne szczegóły. Anulowanie subskrypcji Apple Music wcale nie jest skomplikowane i jest bardzo możliwe, że za kilka minut nie masz już danej subskrypcji. jak sam zobaczysz Proces jest dość prosty we wszystkich przypadkach i każdy może to zrobić. Nawet przy niewielkiej wiedzy.

obraz jabłko muzyka kolorowe tło

Jeśli w dowolnym momencie zechcesz ponownie założyć konto Apple Music, możesz to zrobić bardzo szybko i bezpiecznie za darmo, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z obsługą konieczność anulowania czegoś, aby Cię przywrócić na platformę.

Również możesz mieć możliwość założenia konta iTunes bez konieczności posiadania konta Apple ID, coś bardzo praktycznego i łatwego do zrobienia, co nie zajmie dużo czasu.

Jeśli pomimo wszystkich kroków, które Ci podaliśmy, nadal nie znalazłeś sposobu, aby anulować i anulować subskrypcję Apple Musicmusisz wejść na oficjalną stronę Apple i tam uzyskasz wszystkie potrzebne informacje nie tylko do tego, ale także dadzą ci możliwość zmiany rodzaju subskrypcji.

dołącz do naszego kanału telegram