Skip to content

Jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi? – Anulowanie zamówienia Rappi (przykład)

24 de luty de 2021

Jesteś początkującym użytkownikiem Rappi i nie wiesz, jak w pełni wykorzystać wszystkie jego funkcje? Cóż, nie martw się, bo z dzisiejszym tutorialem Kilka wątpliwości dotyczących tej aplikacji zostanie wyjaśnionych i jego wewnętrzne działanie. Od dziś zostanie udzielona odpowiedź. Jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi?

I nie ma nic gorszego niż zapłacenie pieniędzy za coś, co się nie udało, lub niepowodzenie, zapłacenie za coś, czego nie chcesz i przypadkowo zamówiłeś. To może sprawić, że będziesz marnować pieniądze, co jest luksusem, na który w dzisiejszych czasach nie każdy może sobie pozwolić, więc z tego powodu i żeby Ci się to nie przytrafiło dzisiaj dowiesz się, jak anulować.

Jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi?

Pierwszą rzeczą, jakiej musisz się dzisiaj dowiedzieć, jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi, jest to, że po złożeniu zamówienia nie ma możliwości edycji. Od tego jest to sprzeczne z polityką firmywięc w przypadku, gdy coś przegapiłeś, będziesz musiał złożyć kolejne zamówienie (jeśli zamówiłeś produkt przez przypadek, nie ma nic do zrobienia).

Teraz, gdy to powiedziawszy, możesz anulować zamówienie. Aby to osiągnąć, musisz przejść do aplikacji (którą oczywiście powinieneś pobrać ze sklepu PlayStore lub Apple), a gdy już znajdziesz się w środku przejdź do sekcji zamówienia do anulowania.

Gdy już się w nim znajdziesz, przejdź na dół ekranu i kliknij przycisk o nazwie „Anuluj zamówienie„, W ten sposób przeskoczysz wiadomość, jeśli chcesz potwierdzić zamówienie, kliknij” Potwierdź „.

Po tym otrzymasz kolejną wiadomość, w której dowiesz się, za ile dni Twoje pieniądze zostaną zwrócone, i zostaniesz przeniesiony na czat, na którym będziesz musiał podać powody swojej decyzji o anulowaniu zamówienia, zrób to i kliknij ponownie „Potwierdź”, aby zakończyć.

Pamiętaj, że musisz mieć ważny powód, aby usunąć swoje zamówienie, ponieważ takie rzeczy jak „ponieważ nie lubiłem tego smaku”, Zwrot kosztów jest dość delikatny, ponieważ dotyczy pieniędzy i obejmuje kilka firm.

Czas zwrotu pieniędzy i powody do anulowania zamówienia

Ponieważ wiesz już, jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie są tego przyczyny możesz ubiegać się o zwrot pieniędzyi ile czasu zajmie dotarcie do banku.

Powody są następujące: produkt dotarł w złym stanie lub niekompletny, przynieśli coś innego niż zamówiono, Twoje zamówienie nigdy nie dotarło do Twojego domu, zdarzył się incydent z Rappi (dostawcą).

Jeśli zakwalifikujesz się lub wejdziesz w którykolwiek z obszarów opisanych powyżej, będziesz mógł skutecznie anulować zamówienie i odzyskać pieniądze. Ten proces powinien zająć co najmniej 15 dni roboczych (może to trwać mniej więcej).

człowiek pracownik rappi

Wszystko będzie zależeć od tego, jaki jest Twój bank i jak szybko Rappi rozwiąże problem. Zwykle nie zajmuje to więcej niż 15 dni, ponieważ zespół wsparcia technicznego jest jednym z najlepiej wyszkolonych na świecie w rozwiązywaniu problemów.

Weź pod uwagę, że w zależności od tego, w jaki sposób opłaciłeś swoje zamówienie, kwota może zostać zwrócona w Kredytach, dlatego warto wiedzieć, czym są RappiCredits i jak działają.

I nie ma nic więcej do powiedzenia, ponieważ już osiągnąłeś cel tego samouczka, aby dowiedzieć się, jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi, więc następnym krokiem do zrobienia jest przejdź do telefonu komórkowego i zapytaj o co chcesz (Do tej pory powinieneś wiedzieć, jak używać Rappi, więc nie zostanie to wyjaśnione).

Pamiętaj, aby korzystać z tej aplikacji odpowiedzialnie, nie anulujesz wszystkich zamówień tylko z kaprysu, ponieważ są ludzie, którzy polegają na nich bardziej niż Ty (np. Dostawcy), a także zawsze starają się dawać napiwki, ponieważ praca w Rappi nie jest łatwa a dealerzy zasługują na ten bonus.

dołącz do naszego kanału telegram