Skip to content

Jak aktywować powiadomienia WhatsApp na swoim Xiaomi Mi Watch Lite?

27 de październik de 2021

Korzystanie ze smartwatcha, lub jak wiadomo Smart Watch, jest modne i na rynku możemy dostać ich ogromną różnorodność. A jego popularność w dużej mierze wynika z tego, że można go zsynchronizować z telefonem komórkowym, Androidem lub iOS. Ale w tym artykule nauczymy Cię jak aktywować powiadomienia WhatsApp na swoim Xiaomi Mi Watch Lite.

To jedna z zalet, które możemy uzyskać korzystając ze smartwatcha niż synchronizując go z telefonem możemy otrzymywać powiadomienia. I to nie tylko z WhatsApp, ale także z innych sieci społecznościowych czy aplikacji do komunikacji bezpośredniej. I to oczywiście wśród innych funkcji, takich jak licznik kroków, robienie zrzutów ekranu czy monitorowanie snu.

Ale prawda jest taka, że ​​jeśli jesteś jednym z tysięcy użytkowników, którzy już korzystają ze smartwatcha Xiaomi Mi Watch Lite, będziesz chciał jak najlepiej go wykorzystać. I to jest celem tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak proste i szybkie będzie uruchomienie jednej z jego funkcji. Zobaczmy więc, jakie są kroki, które należy wykonać aktywuj powiadomienia WhatsApp na twoim inteligentnym zegarku.

Jaka jest procedura łączenia zegarka Xiaomi Mi Watch Lite z telefonem komórkowym?

Kiedy masz inteligentny zegarek, pierwszy krok aby móc otrzymywać na nim powiadomienia, jest to, że łączysz go z telefonem komórkowym. W przeciwnym razie nie będziesz mógł otrzymać powiadomienia z WhatsApp lub jakiejkolwiek innej aplikacji. Czynności, które zamierzasz wykonać, będą działać zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS.

Zacząć z parowanie Xiaomi Mi Watch Lite z telefonem, musisz mieć włączone oba urządzenia. Następnym krokiem będzie pobranie aplikacji zegara na telefon komórkowy i w tym celu musisz zlokalizować i zeskanować kod telefonem. Kolejnym krokiem jest założenie konta i zalogowanie się, aby mieć dostęp do ustawień aplikacji, którą właśnie pobraliśmy.

Po przejściu do okna konfiguracji upewnij się, że w sekcji miasta zaznaczona jest opcja „Hiszpania”. Aby zakończyć, wystarczy wybrać opcję Mój zegarek Lite aby urządzenie zostało dodane i połączone w telefonie.

Jak aktywuje się odbiór powiadomień na Xiaomi Mi Watch Lite?

Teraz już mamy sparowałem zegarek Xiaomi Mi Watch Lite z naszym telefonem, teraz musimy aktywować powiadomienia. I w ten sposób każda wiadomość, przypomnienie, połączenie, audio lub wideo, która dotrze do naszego telefonu komórkowego, zostaniemy powiadomieni od godziny. Albo będziemy otrzymywać powiadomienia bez względu na to, czy mamy w pobliżu swojego smartfona.

Kroki, które wykonamy, aby aktywować powiadomienia, są następujące. Zasadniczo musisz pobrać aplikację Xiaomi Wear. Po wykonaniu tego kroku musisz się zalogować, a następnie przejść do dolnej wstążki, aby móc wejść do swojego profilu. Następnym krokiem będzie wyszukanie sekcji Powiadomienia i przesuń tę, która dotyczy aplikacji zainstalowanych na telefonie komórkowym i to wszystko, powiadomienia zostaną aktywowane.

Dlaczego Xiaomi Mi Watch Lite nie wyświetla powiadomień WhatsApp i jak to naprawić?

Możliwe, że nawet postępując zgodnie z instrukcjami, które oferujemy tutaj, aby aktywować powiadomienia na swoim Xiaomi Mi Watch Lite, nadal masz problemy z otrzymywaniem powiadomień z WhatsApp. Może to być spowodowane tym, że powiadomienia nie są aktywne dla tej platformy.

Łatwo to sprawdzić, przechodząc do „Powiadomień” i sprawdzając, które aplikacje są aktywne. Ale jeśli zdajesz sobie sprawę, że w efekcie jest aktywny dla WhatsApp i nadal nie otrzymujesz powiadomień, możesz wypróbować następujące rozwiązania.

otrzymuj powiadomienia xiaomi

Uruchom ponownie kontrolę nad swoim Xiaomi Mi Watch Lite

Możliwe rozwiązanie problemu o nieotrzymywaniu powiadomień WhatsApp na swoim Xiaomi My Watch Lite. Polega na ponownym uruchomieniu sterowania, a w tym celu należy przejść do zegara i przesunąć od dołu do góry, aby wyświetlić menu ekranowe. Następnym krokiem jest kliknięcie ikony koła zębatego, aby wejść do „Ustawienia”.

Następnym krokiem jest wyszukanie i wprowadzenie ustawień systemowych, zostanie to osiągnięte na dole ekranu. Aby zakończyć, wystarczy kliknąć opcję „Uruchom ponownie kontrolę”, a ta akcja zostanie wykonana natychmiast. Pod koniec procesu musisz to teraz zweryfikować czy możliwe jest otrzymywanie powiadomień WhatsApp na swoim Xiaomi Mi Watch Lite.

Ustaw powiadomienia bez ograniczeń

Inne możliwe rozwiązanie przedstawionego Ci problemu ma związek z ustawiaj powiadomienia bez ograniczeń. Aby wykonać tę procedurę, konieczne jest wprowadzenie ustawień telefonu. Następnie musisz znaleźć i wybrać sekcję „Aplikacje”, ta akcja wyświetli listę wszystkich zainstalowanych aplikacji.

Następnym krokiem jest wyszukanie i kliknięcie Xiaomi Wear, teraz zostaniesz przeniesiony do nowego okna i w nim musisz poszukać opcji „Bez ograniczeń” i nacisnąć ją. Ostatnim krokiem jest aktywacja tej funkcji i w ten sposób możesz: zobacz powiadomienia, które otrzymujesz od WhatsApp. Tak łatwo i szybko zmienisz pasek w Twoim SmartWatch.

Konsultacje ze wsparciem technicznym

Jeśli wyczerpałeś już wszystkie możliwe rozwiązania problemu braku możliwości otrzymywania powiadomień z aplikacji WhatsApp na swoim smartwatchu. Nadszedł czas, abyś poszukał specjalistycznej pomocy, a w tym przypadku polecamy skonsultuj się z pomocą techniczną.

zobacz powiadomienia mobilne

Aby uzyskać do nich dostęp i otrzymać na czas odpowiedź, musisz wejść na główną stronę Xiaomi. A stamtąd możesz sporządzić szczegółowy raport z przedstawianym Ci problemem i tym samym uzyskać niezbędną poradę do otrzymywać powiadomienia WhatsApp z urządzenia Xiaomi.