Skip to content

Jak aktywować lub wprowadzić kod Mitele.es na żądanie w moim telewizorze Samsung Smart TV

31 de sierpień de 2023

The nowa aplikacja Mitele pozwala cieszyć się najlepszą zawartością Mediaset na inteligentnych telewizorach producenta Samsung. Teraz możemy połączyć się z Internetem i cieszyć się niml Zawartość zestawu multimedialnego na żywo i na żądanie, w dowolnym momencie i z najlepszą jakością dźwięku i obrazu.

Ponadto inteligentne telewizory Samsung dają nam dziś możliwość wynajmu różne usługi przesyłania strumieniowego. Możemy nawet grać na Smart TV.

Aktualizacja aplikacji ma nowy wygląd, jest znacznie czystszy i bardziej intuicyjny, dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszymi programami. Z Telecinco na żywo Mitele pozwoli Ci zawsze być poinformowanym i bawić się z niektórymi najlepsze treści telewizyjne Hiszpański. Teraz z pełną obsługą telewizorów Smart TV koreańskiego producenta Samsung.

Aktywuj kod Mitele.es na żądanie na moim telewizorze Samsung Smart TV

Od 3 grudnia ubiegłego roku użytkownicy mogą uzyskać dostęp z poziomu Inteligentne telewizory Samsunga a Mitele a la carte, wygodny i szybki sposób na rozkoszowanie się dTwoje ulubione programy i seriale za pośrednictwem bezpośredniego Mitele.

Aplikacja współpracuje wyłącznie z Inteligentne telewizory Samsunga i oferuje wszystkie treści Mediaset España w wysokiej rozdzielczości i z możliwością wyboru z karty, dzięki czemu nie musisz być przywiązany do harmonogramu, aby oglądać swoje ulubione programy w dowolnym momencie.

To, co najlepsze w Mitele, na żądanie w Twoim telewizorze Samsung Smart TV

Mocną stroną nowej aplikacji Mitele jest to, że pozwala cieszyć się treści audiowizualne z zestaw multimedialny Hiszpania całkowicie a la carte. Wystarczy poruszać się po menu, wybrać program, który Ci się podoba i poczekać, aż się załaduje.

Aplikacja została zaprojektowana tak, aby była intuicyjna i przejrzysta, unikanie komplikacji podczas uzyskiwania dostępu do ulubionych programów.

Nowa aplikacja Mitele to pozytywny znak dla rynku systemów treści na żądanie. Z akceptacja w Hiszpanii nowego nieliniowego systemu pomiaru oglądalnościa wraz ze wzrostem penetracji inteligentnych telewizorów w Hiszpanii widzowie coraz częściej oczekują łączności i możliwości korzystania z treści online.

Tylko w Hiszpanii inteligentne telewizory Samsung mają 40% rynku, dlatego sojusz z Mediaset España oferuje ten sojusz z aplikacją Mitele na żądanie.

Z Internetu do telewizji

Mitele a la carte pojawia się w telewizorach inteligentnych po tym, jak zyskała silną pozycję na rynku internetowym i mobilnym. Nowa aplikacja na inteligentne telewizory jest dostępna wyłącznie na Inteligentne telewizory Samsunga do miesiąca marca.

karta mitele smart tv

Z Mitele możemy uzyskać dostęp do świetnego wybór treści na żądanieoraz gwarantując jakość produkcji, reprodukcja powiększy widownię telewizyjną, umożliwiając producentom telewizyjnym sprawdzenie, które programy są najczęściej oglądane.

Live Mitele możemy cieszyć się wygodną i prostą obsługą. Poprzez technologia multibitrate jakość filmów dostosuje się automatycznie do połączenia internetowego, które posiada każdy użytkownik. Jeśli masz wolne połączenie internetowe, możesz spróbować zmodyfikować niektóre parametry, aby sprawdzić, czy połączenie się poprawi.

Doświadczenie tej nowej aplikacji ma na celu znalezienie nowych form komercyjnego wykorzystania telewizji dostosowane do nowych technologii, z których korzystają miliony użytkowników w Hiszpanii i na świecie.

Dlaczego powinienem zatrudnić Mitele?

Obecnie jedyną witryną transmitującą hiszpańską ligę piłkarską, a Platforma internetowa Miadapro. Ma wartość 30 euro, aby móc obejrzyj ligę lub ligę mistrzów.

Ponieważ Movistar+ poinformował, że nie transmitowaliby ligę, mitele stał się dla niego alternatywą. Usługę tę można szybko i łatwo zamówić za pośrednictwem portalu internetowego.

Tutaj musisz wybrać plan, który chcesz kupić, czy to dla ligi, czy dla innego sportu. Możesz to wybrać samlub z portalu i możesz zapłacić za pomocą karta kredytowa, konto PayPal lub w takim przypadku możesz użyć swojego karta przedpłacona PayPal.

dołącz do naszego kanału telegram