Skip to content

Gry na Samsunga Galaxy Core 2. Najlepsze z najlepszych

16 de marzec de 2023

Do jednej z rzeczy, których używamy najczęściej mobilny Bez wątpienia jest to gra, w kilku słowach stały się one dzisiejszymi przenośnymi konsolami. Chociaż niektóre inne urządzenia mogą nie mieć mocy, aby wszystkie gry istniejące na rynku działały Android. Nie da się ukryć, że mimo to opcje, które nie wymagają zbyt wiele sprzęt komputerowy Są to całkiem ciekawe i przede wszystkim zabawne rzeczy.

Pobierz gry na Samsung Galaxy Core 2

Subway Surfers: Można powiedzieć, że gry dla biegaczy są po prostu świetne, niezwykle zabawne. Ogólnie Mają bardzo kolorową i zabawną grafikę, oprócz tego, że tryb gry staje się trudny w zależności od tytułu oczywiście. Ale w tym przypadku możemy potwierdzić, że jest to bardzo zabawna i wciągająca gra. Idealny do telefonów komórkowych z niższej półki.

Temple Run Oz: Kontynuujemy z biegaczami. Gra jest zbyt popularna, ma ponad 200 milionów pobrań na Sklep PlayTo oczywiście musi coś oznaczać. Ma bardzo ciekawe i bardzo przerażające środowisko, które niewątpliwie przyciąga od pierwszej chwili, gdy zaczynamy cieszyć się grą.

Fruit Ninja: Uwielbiam tę grę, ponieważ wszystko, co musimy zrobić, to pokroić owoce, które pojawiają się na ekranie. Aby to zrobić, będziemy musieli tylko przesunąć po nim palcami, abyśmy mogli wykonać te precyzyjne cięcia, aby móc przejść przez poziomy.

Candy Crush: Wiemy, że wszyscy o tym wiedzą, ale nie mogliśmy przestać dodawać go do listy, ponieważ jeśli chodzi o gry logiczne o niskich wymaganiach, bez wątpienia wygrywa główną nagrodę, jest to bardzo wciągająca gra które wszyscy powinniśmy mieć w telefonie komórkowym, aby móc w pełni się nim cieszyć.

Hill Climb Racing: Ponieważ gry platformowe zawsze muszą być obecne, a nawet więcej, kiedy mówimy Android i ekrany dotykowe. Tego rodzaju tytuły są niezwykle uzależniające i to jest świetny przykład tego, co mam na myśli. Z odrobiną zabawna i bardzo szczegółowa grafikaWidać, że włożyli w to dużo uwagi. Będziemy jechać przez góry i pagórki, gdzie celem jest w zasadzie dotarcie do końca. Wiemy, że wydaje się to łatwe, ale droga taka nie będzie i trzeba unikać powrotu samochodu do nas, bo w ten sposób automatycznie przegrywamy.

Rail Rush: To zabawna gra, w której powinieneś udać się do kopalni złota Oczywiście starając się zebrać jak najwięcej. Chodzi o to, że po drodze spotkasz pewnych nieprzyjemnych gości.

dołącz do naszego kanału telegram