Skip to content

Gdzie są przechowywane efekty, które pobierasz na TikTok? – Przewodnik z obrazami

13 de Listopad de 2021

Platforma TikTok jest najbardziej znana bez dyskusji. Ale jest też dobrze znany z różnych przyciągających wzrok filtrów które możesz zastosować do swoich filmów Chcesz wiedzieć, gdzie znaleźć filtry i efekty zapisane w aplikacji? Śledź czytanie do końca.

Jak mogę wyszukiwać efekty TikTok według nazwy?

W TikTok możesz uzyskać różne efekty, które są jednym z narzędzi, które pozwalają tworzyć filmy z aplikacji TikTok, można je wstawiać przed lub po nagraniu krótkiego filmu. Ale jeśli dodałeś efekt do filmu, który Ci się podobał i chcesz go ponownie użyć, możesz wyszukać go według nazwy w aplikacji.

Wchodzisz do aplikacji TikTok, znajdź sekcję Trendy i wpisz nazwę efektu, w wynikach zobaczysz wszystkie filmy z tym efektem lub które są z nim powiązane. Jeśli nie pamiętasz nazwy efektu, możesz wprowadzić TikTok i zobaczyć nazwę efektu, który ma, i tak dalej, aż znajdziesz ten, który Ci się podoba.

Gdzie mogę zobaczyć efekty, które zapisałem na moim koncie TikTok z aplikacji?

Kiedy widzimy efekt, który przykuł naszą uwagę, zazwyczaj zapisujemy go w sekcji Ulubione. Kliknij efekt wideo, a następnie kliknij sekcję Dodaj do ulubionych, aby go zapisać. Możesz tam przechowywać wszystkie efekty, które chcesz.

Teraz, gdy je tam przechowujesz. Wrócić do na ekranie profilu TikTok kliknij Efekty a kiedy wejdziesz do tej sekcji, będziesz mógł zobaczyć wszystkie zapisane efekty. To bardzo łatwe i proste.

Co powinienem zrobić, aby zobaczyć efekty zapisane w TikTok na moim komputerze?

W wersji aplikacji na komputer możesz również zobaczyć swoje efekty zapisane w aplikacji. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto TikTok i przejść do Ikona trendów, będziesz mógł zobaczyć całą swoją kolekcję efektów w oknie Ulubione. Pamiętaj, że w tej wersji będziesz mieć tylko dostęp do swoich filmów, zobaczyć zapisane efekty i dobrze się bawić. Ale jeśli chcesz używać tej aplikacji do przesyłania filmów z komputera, będziesz musiał użyć zewnętrznej aplikacji i pobrać emulator.

W jaki sposób filtry używane przez innych użytkowników są zapisywane w TikTok Lite?

TikTok Lite to lżejsza wersja kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, ale możesz wyświetlać tylko projekty określonego filmu, możesz zobaczyć zawartość, ale nie możesz ich edytować. Dlatego podczas przeglądania tej wersji możesz zobaczyć wszystkie filmy i jeśli jakiś filtr przykuje twoją uwagę, możesz dodać go do zakładek i zapisać w sekcji ulubionych, aby udostępnić je swoim obserwatorom.

Jaki jest powód, dla którego nie wszystkie filtry pojawiają się na moim koncie TikTok?

Filtry w aplikacji TikTok pozwalają na umieszczanie lub usuwanie filtrów z Twoich filmów, które uczynią je atrakcyjnymi, a nawet uczynią je trendami w aplikacji.Ale być może zauważyłeś, że aplikacja nie pokazuje wszystkich filtrów.

Głównym powodem jest to, że być może musisz zaktualizować aplikację TikTok do najnowszej wersjiGdy to zrobisz, zobaczysz, jak automatycznie aktualizowane są wszystkie efekty, dźwięki i filtry w aplikacji. Pamiętaj, że jeśli chcesz widzieć i używać filtrów TikTok, musisz aktualizować aplikację. Aplikacja codziennie lub co jakiś czas zawiera nowe filtry, a sposobem ich wykorzystania jest aktualizacja aplikacji.

aplikacja tiktok na telefonie komórkowym

Dlaczego TikTok nie pozwala mi na użycie niektórych filtrów i jak to rozwiązać?

Większość filtrów dostępnych w narzędziu TikTok nie jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Z tego powodu możesz zobaczyć niektóre filtry, które Cię interesują, ale TikTok nie pozwala na ich użycie. Głównym powodem jest to, że dany filtr jest za stary i nie jest już dostępny w aplikacji. Aplikacja zawsze dodaje nowe, bardziej przyciągające wzrok filtry, których możesz użyć.

Ważne jest również, aby zaktualizuj swoje urządzenie mobilne w taki sposób, aby po otwarciu aplikacji TikTok wszystkie funkcje, w tym filtry, mogły z nich korzystać bez problemów.