Skip to content

Do czego służy punkt badawczy w Rust? Jak używać?

27 de styczeń de 2021

Jeśli się zastanawiasz Do czego służy stół badawczy w Rust? Jak używać? Czytaj dalej, ponieważ tutaj opowiemy Ci o tym ważnym przedmiocie, jak zdobyć kamień, minerały i drewno w Rust.

Co to jest stół dochodzeniowy?

Po zakupie gry Rust na Steamie pozostaje obszerna ścieżka edukacyjna, w której musisz nauczyć się podstaw, takich jak tabela badań. Stół badawczy to jeden z najbardziej przydatnych przedmiotów znalezionych w Rust. W każdym razie Rust to gra wideo, która ma dość wysoką krzywą uczenia się, a wiele obiektów budzi wątpliwości u początkujących użytkowników.

Z pewnością jest to element wymaga nauki, ale prawda jest taka, że ​​jego użycie nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Mimo to, zanim zaczniesz, powinieneś wiedzieć, do czego służy stół badawczy i do czego służy w Rust.

Ogólnie rzecz biorąc, celem tabeli dochodzenia jest tworzyć plany (plany)coś, co może być bardzo przydatne do tworzenia różnych elementów, które możemy wykorzystać w grze.

Plany (plany)

Jeśli chcesz zrozumieć, jak działają tabele badawcze, musisz wiedzieć, jakie są plany. Plany to element umożliwiający tworzenie (crafting) różnych elementów.

Specyfika planów polega na tym pozwalają na stworzenie obiektu których użytkownik nie może w tej chwili stworzyć. Innymi słowy, ucząc się planu, gracz zdobędzie umiejętności lub wiedzę potrzebne do stworzenia obiektu przedstawionego na planie.

Pamiętaj jednak, że użycie schematu zniszczy go, więc nie możesz go komuś przekazać, a wiedzę do stworzenia obiektu otrzyma tylko Twoja postać.

Utwórz stół badawczy w Rust

Przed rozpoczęciem korzystania ze stołu badawczego konieczne będzie jego utworzenie, w tym celu w kierunku menu tworzenia (crafting / crafting). Tam przejdź do zakładki obiekty / artykuły / przedmioty.

Teraz znajdź tabelę badań i kliknij ją. Obecnie wartość do wykonania stołu to 75 złomu i 200 odłamków metalu (Metal Fragments). Jeśli masz wszystkie wymagane elementy, po prostu kliknij opcję Utwórz / Craft.

Wyposaż stół badawczy i umieść go w dowolnym miejscu swojego legowiska, dzięki czemu możesz zacząć korzystać ze stołu badawczego. Bez wątpienia jest to coś fundamentalnego, o czym powinien wiedzieć każdy użytkownik, tak samo istotnego jak zdobywanie broni w Rust, ponieważ ta tabela pomoże ci iść do przodu.

Jak korzystać ze stołu badań w Rust

Proces korzystania ze stołu badawczego jest bardzo łatwy, przejdź do niego, aby zacząć go używać. Kiedy to zrobisz, pojawi się nowe menu, a konkretnie to menu, przez które możesz tworzyć „plany” na podstawie przedmiotów, które masz w ekwipunku.

rdza gry nieba

Po prawej stronie ekranu znajdziesz „Przedmiot do zbadania” (Przedmiot do badań), tutaj musisz umieścić obiekt, który chcesz zbadać. Aby to zrobić, po prostu przeciągnij obiekt na przedmiot, aby zbadać przestrzeń.

Jak zobaczysz, korzystanie z tabeli badań wiąże się z kosztem, który będzie się różnić w zależności od obiektu, który chcesz zbadać. Dlatego przeciągnij wymaganą ilość odpadów i kliknij opcję „Rozpocznij badanie” (Rozpocznij badania). Jeśli go nie masz, pamiętaj, że istnieje kilka sposobów na zdobycie złomu w Rust. Następnie możesz zacząć, pamiętaj, że ten proces potrwa kilka sekund, poczekaj, aż się zakończy.

Na koniec zostanie utworzony plan badanego obiektu, po prostu przeciągnij go do swojego ekwipunku. Kliknij mapę, a następnie opcję „Dowiedz się samolot” (Learn Blueprint), w ten sposób twoja postać nauczy się, jak wykonać badany obiekt.

Możesz powtarzać ten proces tyle razy, ile chcesz, ponieważ teraz będziesz miał możliwość stworzenia obiektu. Będziesz musiał podać tylko ilość elementów potrzebnych do wytworzenia wspomnianego przedmiotu.