Skip to content

Dlaczego nie mogę zainstalować WhatsApp Plus? Nauczymy Cię, jak to zrobić

28 de luty de 2022

WhatsApp plus Jest to w kilku słowach modyfikacja oryginalnej aplikacji WhatsApp, jest to MOD, który wyróżnia się niebieską ikoną i kilkoma dość interesującymi rzeczami, których nie ma oryginalna aplikacja, rzeczy, które sprawiły, że ponad 36 milionów ludzi wzięło decyzja o zdobyciu tej aplikacji, ponieważ wydaje się, że oferuje ona kilka zalet, których nigdy nie będziemy mieli w WhatsApp.

Problemy z instalacją WhatsApp Plus

Instalacja WhatsApp Plus nie jest zbyt skomplikowanaproblem polega na tym, że nie ma go w żadnym oficjalnym sklepie, ponieważ w końcu jest to mod, a nie oficjalna aplikacja. Następnie musisz wyszukać APK, aby zainstalować to samo. Ale zawiera kilka małych sztuczek, że musisz wiedzieć, że tak lub tak.

Przede wszystkim ważne jest, aby włączyć nieznane pochodzenie, które można znaleźć w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Gdy będziesz gotowy, musisz mieć zainstalowany WhatsApp tylko po to, aby go odinstalować, ale bez usuwania żadnego z oficjalnych folderów aplikacji. Po usunięciu pakietu APK z urządzenia mobilnego możesz go uruchomić, aby móc go zainstalować.

Pamiętaj, że jest to zmodyfikowana aplikacja, a nie oficjalna, dlatego bezpieczeństwo i prywatność nie są w ogóle gwarantowane, więc bądź bardzo ostrożny w tym względzie.

Innym szczegółem, o którym należy pamiętać, jest to, że gdy masz zainstalowaną niestandardową pamięć ROM w telefonie komórkowym, nie byłoby niczym niezwykłym, że będziesz mieć taki lub inny problem, ponieważ wspomniana aplikacja generuje wady z niestandardowymi ROMami.

Z kolei jest też bardzo możliwe, że jeśli użyjesz Mistrz sprzątania Jeśli aplikacja WhatsApp Plus również ma problemy i konflikty, musisz odinstalować Clean Master, aby móc korzystać z WhatsApp+.

Posiadanie tej aplikacji nie jest tak skomplikowane, jak widać i szybko zapomnisz o niemożności zainstalowania WhatsApp Plus. To kwestia zorganizowania się trochę i zobaczenia, co zrobić, jeden po drugim.

Dzięki tej aplikacji będziesz miał możliwość dostosuj WhatsApp tak bardzo, jak to możliwe Z ponad 800 różnymi motywami i setkami innych opcji, które sprawiają, że jest to bardzo interesująca alternatywa dla większości osób korzystających z WhatsApp. Coś, co, miejmy nadzieję, pewnego dnia zobaczymy w oficjalnej aplikacji, pewien poziom dostosowania nieco głębszy niż to, co obecnie widzimy, czyli w zasadzie zero.

dołącz do naszego kanału telegram