Skip to content

Dlaczego nazwisko kontaktu nie pojawia się na iPhonie, gdy dzwonię? (Przykład)

1 de luty de 2021

IPhone jest jedno z najlepszych urządzeń, jakie kiedykolwiek wymyślono, ponieważ ma unikalne funkcje (takie jak ta, która umożliwia przenoszenie połączeń z Apple Watch na telefon komórkowy). Jednak nie dlatego jest to bezproblemowe i mając to na uwadze dzisiaj zostanie to rozwiązane Dlaczego nazwa kontaktu nie pojawia się na moim iPhonie, kiedy do mnie dzwonią?

Nikt nie lubi, gdy dzwoni do niego nieznajomy, ale jeszcze bardziej nieprzyjemne jest, gdy dzwoni do ciebie przyjaciel lub krewny i nie możesz go rozpoznać, ponieważ Twój telefon komórkowy postanowił nie pokazywać Ci jego nazwiskaTo poważna sprawa, ale nie jest to powodem do niepokoju, ponieważ istnieje rozwiązanie prawne, czyli można to zrobić z iPhone’a bez Jailbreak.

Dlaczego nazwa kontaktu nie pojawia się, gdy do mnie dzwonią?

Teraz, żeby przejść od razu do rzeczy i jak najszybciej dowiedzieć się, dlaczego kiedy dzwonią do mnie, nie pojawia się nazwa kontaktu, musisz to wiedzieć istnieje wiele powodów, dla których tak się dzieje, ale dziś zostaną nazwane tylko najbardziej popularne.

Po pierwsze, aktualizacja zawierała błędy lub nie zaktualizowałeś dobrze swojego telefonu komórkowego (jest to problem z oprogramowaniem). Czasami to samo Aktualizacje systemu operacyjnego IOS zawierają serię błędów lub błędów, które są naprawiane niemal natychmiast. Jeden z nich to ten, który uniemożliwia zobaczenie nazw kontaktów.

Innym powodem jest to, że mogłeś źle zapisać numer danej osoby, pamiętaj, że iPhone’y są bardzo delikatne, a jeśli z jakiegoś powodu zrobiłeś coś złego podczas zapisywania kontaktu, to nie pojawi się na ekranie, ponieważ wygląda na to, że nie istnieje.

W ten sam sposób może się zdarzyć, że po zapisaniu numeru osoby przypadkowo umieścisz go w jakiejś domyślnej grupie, takiej jak grupa wszystkich kontaktów programu Outlook, jeśli tak jest, nie poda ci nazwiska, gdy do ciebie zadzwoni .

Wreszcie jest możliwe, że twój kraj gra przeciwko tobie, ponieważ na przykład raz w Meksyku rząd zmienił sposób umieszczania numerów, co wpłynęło na użytkowników iPhone’a, ponieważ ich kontakty nie miały cyfr niezbędnych do skojarzenia.

Jak naprawić ten irytujący błąd?

Skoro już wiemy, dlaczego kiedy dzwonią do mnie nie pojawia się nazwa kontaktu, pora podać kilka rozwiązań tej irytującej usterki co uniemożliwia wykorzystanie pełnego potencjału telefonu.

Ponieważ błąd ma kilka przyczyn, rozwiązań jest też kilka, pierwsze z nich jest najprostsze, zrestartuj telefon przynajmniej dwukrotnie. To może zabrzmieć głupio, ale wielu użytkowników zgłosiło, że problem ustąpił po ponownym uruchomieniu.

Ponadto, aby uzupełnić to rozwiązanie, musisz również zaktualizować oprogramowanie IOS swojego iPhone’a do najnowszej dostępnej wersji, ponieważ może to rozwiązać każdy problem z oprogramowaniem.

iphone w dłoni na klawiaturze ekranowej

Jeśli żadne z powyższych nie rozwiązuje problemu, spróbuj wymuszonego ponownego uruchomienia. Aby to osiągnąć w nowych wersjach iPhone’a, najpierw musisz szybko naciśnij i zwolnij przycisk zwiększania głośności, a potem ten, żeby go opuścić, potem trzeba wcisnąć boczny przycisk i to wszystko.

W starszych wersjach trzeba jednocześnie wcisnąć przycisk usypiania i dolny przycisk dźwięku przez co najmniej 10 sekund, aż pojawi się logo Apple (w starszych wersjach są to przycisk usypiania i przycisk start).

Ostatnim rozwiązaniem, jeśli żadne z powyższych nie działa, należy pobrać oficjalną „10-cyfrową” aplikację z AppStore, ta aplikacja naprawi wszystkie źle zapisane kontakty, aby były powiązane z iPhonem i pojawiały się ich nazwy. I voila, dzięki temu znasz odpowiedź na pytanie: Dlaczego nazwa kontaktu nie pojawia się, gdy do mnie dzwonią?

dołącz do naszego kanału telegram