Skip to content

Dlaczego mój telefon komórkowy Huawei P30 Lite lub Pro uruchamia się ponownie i blokuje się na logo? – Rozwiązanie

14 de marzec de 2021

Jak może się zdarzyć w przypadku każdego urządzenia mobilnego, rozszerzenie Telefon komórkowy Huawei P30 Lite lub Pro Po ponownym uruchomieniu może utknąć na logo. W wielu przypadkach zwykle nie trwa to zbyt długo po ponownym uruchomieniu, aby urządzenie kontynuowało działanie protokół włączenia zasilania.

Rozwiązania tego problemu można znaleźć na platformie Huawei, ale protokoły działające w przypadku tego problemu są często mylone. Wszystko to wynika z tego, że niektóre alternatywy nie są poprawnie stosowane dla poszukiwane rozwiązania.

Dlatego tutaj możesz znaleźć bardziej precyzyjne rozwiązania, które zostaną zastosowane, gdy Ty Telefon komórkowy Huawei P30 Lite lub Pro uruchamia się ponownie i utknął na logo.

Rozwiązania znalezione po ponownym uruchomieniu telefonu komórkowego Huawei P30 Lite lub Pro i zablokowaniu logo

Uruchom ponownie urządzenie w „trybie awaryjnym”

W pierwszej kolejności musisz sprawdzić, czy problem nie wynika z tego, że masz zainstalował aplikację ostatnio na urządzeniu. Można to zobaczyć po ponownym uruchomieniu telefonu komórkowego „Tryb bezpieczeństwa”, jest prostym procesem do przeprowadzenia.

Po pierwsze, telefon musi być wyłączony i włączony do momentu Logo Huawei. Po wykonaniu tej czynności przycisk zasilania zostaje zwolniony, aby przytrzymać przycisk zmniejszania głośności, powodując uruchomienie urządzenia.

Musi zostać uwolniony, gdy tylko zostanie zauważony „Tryb bezpieczeństwa” w lewym dolnym rogu ekranu telefonu komórkowego. Jeśli urządzenie jest w stanie się uruchomić, problem tkwi w niedawno zainstalowanej aplikacji, testowaniu odinstaluj to aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Jeśli tak się stało, ale problem nie został rozwiązany, możesz sformatować i ponownie uruchomić plik System operacyjny Huawei P30 Lite lub Pro.

Wykonaj twardy reset

Proces twardego resetu telefonu Huawei jest łatwy do przeprowadzenia, wykonując kilka kroków co do litery, aby zapewnić jego skuteczność. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wprowadzenie Tryb odzyskiwania, urządzenie musi być w tym celu wyłączone.

Biorąc to pod uwagę, telefon włącza się przyciskiem zasilania i przyciskiem zmniejszania głośności wciśniętym jednocześnie przez 10 sekund. W ten sposób wchodzisz do Tryb odzyskiwania, w którym pojawi się menu, w którym do przewijania potrzebne są klawisze zwiększania i zmniejszania głośności.

Jak tylko zostanie znaleziona opcja wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznychprzejdź do pozycji na nim i wejdź, klikając przycisk blokady. Możesz zobaczyć, że zastanawiasz się, czy na pewno chcesz sformatować telefon komórkowy i utracić zapisane dane, naciskając „Tak wszystko” potwierdzić i postępować zgodnie z procedurą.

Wchodzisz ponownie do menu głównego, znajdując opcje na początku, wyszukując i naciskając Teraz uruchom system ponownie. W ten sposób rozpocznie się formatowanie i ponowna instalacja systemu operacyjnego, w wyniku czego będzie można poprawnie włączyć telefon komórkowy.

rozwiązanie huawei p30 lite

Czy telefon komórkowy Huawei P30 Lite lub Pro może utknąć na logo po ponownym uruchomieniu?

Chociaż nie jest to tak powszechny przypadek, możliwe jest, że ten incydent może wystąpić ponownie w Telefon komórkowy Huawei. W takim przypadku wskazane jest ponowne odwołanie się do tych znalezionych rozwiązań, łatwo rozwiązując sytuację.

Jednak możliwe jest, że są one stosowane i wyszukiwane wyniki. W takim przypadku można skorzystać z rozwiązań alternatywnych, takich jak aktualizacja oprogramowania telefonu Huawei do najnowszej wersji.

To wszystko dlatego, że w jakiś sposób może to być powód, dla którego chcesz zostać wklejone na logo domu. Nawet jeśli tak jest, nie oznacza to, że to jest przyczyna, dla której tak się dzieje, gdyż można by to uznać za sytuację ekstremalną.

Po wykonaniu tej czynności będziesz w stanie to zrobić korzystać z telefonu komórkowego i jego aplikacji bez problemu. To sprawia, że ​​zrozumiałe jest, że Huawei P30 Lite czy Pro to jeden z najbardziej wyróżniających się modeli tej marki.

Każda część znalezionych rozwiązań dobrze wykorzystuje opcje Huawei na Androida, dzięki czemu urządzenie może być nadal normalnie używane. Dodatkowo możliwość wykryć inne problemy spowodowane nieco bardziej ekstremalnymi niedogodnościami.

dołącz do naszego kanału telegram