Skip to content

Dlaczego Mercado Libre prosi mnie o moje ine, ife lub zdjęcie dowodu osobistego lub dowodu osobistego? Wymagania wolnego rynku

10 de marzec de 2021

Pytanie, które ludzie zawsze zadają, dotyczy tego, jak radzą sobie firmy obsługujące reklamy sprzedażowe firm zewnętrznych upewnij się, że dotrzymują obietnic i że nie są oszustami, którzy chcą pozostawić trudności ekonomiczne zarówno dla strony, jak i dla kupujących.

Wynika to z faktu, że jako tak duża firma, która rozszerzyła się na prawie wszystkie kraje hiszpańskojęzyczne, Mercado Libre musi szczegółowo reagować na każdy przypadek wymuszenia lub korupcji dzieje się to między kupującymi a sprzedającymi.

Jednym ze sposobów, w jaki Mercado Libre zapewnia, że ​​ludzie nie są oszustami i nieuczciwymi, są pewne dyskretne umowy. które są wykonywane podczas tworzenia konta na stronie.

Dzięki temu udaje im się śledzić, kto jest właścicielem konta w systemie krajowym, a tym samym mogą nadać mu konsekwencje sądowe, nie próbując robić czegoś, co jest przeciwko zasady użytkowania.

Wiele osób próbowało oszukiwać i zarabiać pieniądze z Mercado Libre, korzystając z wysyłka fałszywych lub wadliwych towarów standardowo wyceniony lub nieco niższy niż normalnie, aby wyglądać atrakcyjnie dla kupujących online. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak kupować w Mercado Libre, a tym samym znajdować rzetelnych sprzedawców.

Po zakupie powinieneś wiedzieć, jak ocenić sprzedawcę, który właśnie wysłał Ci Twoje produkty. To jest obowiązkowe, ponieważ firma musi mieć zapis wszystkich transakcji, które są przeprowadzane pod nazwą strony, w celu skorygowania wszelkich usterek lub niepowodzeń, które mają wpływ na jakość sprzedaży i obsługi.

Co to jest konto Mercado Libre?

Konto Mercado Libre jest to specjalne członkostwo za pomocą których możesz dokonać płatności za publikację sprzedaży swoich produktów lub kupić żądane produkty. To konto ma wiele metod płatności, od usług kredytowych po płatności gotówkowe lub gotówkowe.

Do władzy regulować działania między użytkownikamifirma umożliwia im przesyłanie wiadomości i pytania w publikacjach produktów w celu wyjaśnienia wątpliwości dotyczących towaru. Dzięki usłudze konta właściciel towaru może odpowiadać bezpośrednio swoim klientom.

Należy pamiętać, że aby mieć konto w Mercado Libre, należy wejść na stronę internetową lub pobrać jej aplikację ze sklepu Google Play. To posiada bardzo przydatną wyszukiwarkę który służy do wyszukiwania wyników na całym terytorium Ameryki Łacińskiej. Ponadto ludzie mogą dowiedzieć się, jak usunąć historię aplikacji.

To konto jest unikalnym stworzeniem i jedna osoba może mieć tylko jedno konto naraz. Są one weryfikowane na różne sposoby, dzięki czemu firma upewnia się, że twórca konta nie jest robotem, a do tego używa różnych metod.

telefon z aplikacją handlową

Dlaczego Mercado Libre prosi mnie o INE, IFE lub zdjęcie mojego dowodu osobistego?

Dzieje się tak, ponieważ osoby, które tworzą konta na stronie nie są regulowane przez żaden podmiot, a to powoduje, że każdy tworzy konto w złośliwych celach.

Było wiele przypadków, w których ludzie umawiają się na spotkania z potencjalnymi klientami, którzy mają konta i wyglądają normalnie, ale kiedy przychodzą na spotkanie, handlowcy są pozbawieni towarów.

Kiedy użytkownik próbuje to zrobić, firma musi notyfikować stosownie władzom i podać im dane niezbędne do odnalezienia przestępcy.

W tym celu strona ma inną metody bezpieczeństwa w celu weryfikacji tożsamości osób, które logują się i tworzą konta. Gdy na stronie pojawi się Twój identyfikator lub identyfikator, mogą nałożyć na Ciebie zarzuty prawne za wszelkie lubieżne zachowania, których dopuścisz się wobec innych użytkowników i które mogą zaszkodzić reputacji strony.

Dzięki takim metodom platformy wymiany towarów nadal unoszą się na powierzchni i pozostają niezwykle ważną częścią gospodarek wielu ludzi.