Skip to content

Czy mogę używać tego samego konta PayPal dla dwóch kont w serwisie eBay? (Przykład)

30 de styczeń de 2021

Ebay to najlepsza na świecie firma zajmująca się aukcjami online. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i temu, że za produkty można płacić w bankach cyfrowych (które będą chronione). Mając to na uwadze, dzisiaj zostanie udzielona odpowiedź na pytanie Jak używać tego samego konta PayPal dla dwóch kont eBay?

I to jest to, że musisz się zaktualizować, aby nie umrzeć, więc nauka korzystania z cyfrowych banków jest coraz ważniejsza w czasach, gdy żyjesz. Podmioty te zapewniły komfort i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom, którzy subskrybowali, więc nie ma wymówek, aby ich nie mieć (a jeśli nie masz odwagi, pomyśl tylko, że możesz nawet przelać pieniądze z lokalnego konta bankowego na moje konto PayPal z tylko kliknięcia).

Użyj tego samego konta PayPal dla dwóch kont eBay

Aby odpowiedzieć raz, musisz oczywiście powiedzieć tak możliwe jest używanie tego samego konta PayPal dla dwóch kont eBay, ale zanim nauczysz się, jak to zrobić, musisz najpierw dowiedzieć się, jakie są zasady, których należy przestrzegać, aby mieć dwa konta na stronie eBay.

Te wymagania lub zasady są następujące: każde konto, które ma zostać utworzone, musi mieć niezależny identyfikator, inny niż pozostałe już utworzone.

Z kolei muszą mieć przypisane różne adresy e-mail (Nie możesz połączyć go z kilkoma jednocześnie). I wreszcie, konta nie mogą mieć ze sobą żadnej interakcji, to znaczy nie możesz licytować na własnej aukcji.

Każdy, kto naruszy którykolwiek z tych przepisów, straci konto lub zostanie zawieszone na czas określony. Teraz, aby połączyć dwa konta eBay z jednym i PayPal, musisz wykonać następujące czynności: przejdź do „Konta„Który jest w tej sekcji „Mój eBay”.

Stamtąd naciśnij przycisk o nazwie „Konto paypal”Spowoduje to przejście do strony z informacjami o systemie PayPal, będąc w tym miejscu, znajdź opcję „Połącz z moim kontem PayPal” i naciśnij go.

Na koniec połącz swoje konto z identyfikatorem użytkownika i to wszystko. Jeśli chcesz dodać kolejne konto eBay do tego samego konta PayPal, wystarczy ponownie wykonać podane czynności.

Odbieraj i płać w systemie PayPal

Teraz, kiedy już wiesz jak używać tego samego konta PayPal do dwóch kont eBay, możesz dowiedzieć się trochę kontekstu, jak ta ławka jest używana.

Ten podmiot może być używany do zapłacić większość produktów, które wygrywasz na aukcjach w serwisie eBay (o ile sprzedający akceptuje tę metodę płatności). Jeśli tak jest, a sprzedawca zezwala na tę metodę, możesz zapłacić bezpośrednio z systemu PayPal, korzystając z systemu kontroli serwisu eBay.

Jedyne, czego potrzebujesz, to adres e-mail lub płatność sprzedającego i voila, będziesz mógł przeprowadzić transakcję kilkoma kliknięciami (co najważniejsze, możesz zapłacić PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego). Ta metoda jest tak skuteczna, że ​​jeśli płatność jest dokonywana bezpośrednio przez PayPal, konto nie musi nawet być połączone z eBay.

oryginalne logo eBay

Aby zebrać pieniądze zarobione na aukcjach za pośrednictwem PayPal, wystarczy, że połączysz swoje konto z serwisem eBay (jak wyjaśniono powyżej). Po otrzymaniu płatności w ten sposób pieniądze natychmiast spadną.

I voila, dzięki temu nie tylko udzielono odpowiedzi na pytanie Jak używać tego samego konta PayPal dla dwóch kont eBay? Jeśli nie, dowiedziałeś się również, co musisz zrobić, aby zapłacić lub odebrać.

Należy zauważyć, że wspomniany podmiot Jest to jeden z najlepszych, jakie istnieją dzisiaj, oprócz tego, że jest jednym z najbezpieczniejszych, więc jeśli nie masz tam konta, przejdź i utwórz je teraz na oficjalnej stronie internetowej.

Pamiętaj, że nie jest to jedyny istniejący bank cyfrowy, więc jeśli masz problem, lepiej usunąć lub zamknąć na stałe moje konto PayPal i otworzyć inne w innym podobnym podmiocie.

dołącz do naszego kanału telegram