Skip to content

Czy kupowanie konta Netflix, które sprzedaje się na Facebooku, jest bezpieczne? – Poznaj go tutaj

1 de marzec de 2021

Ewentualnie przeglądając Internet natrafiłeś na dziwną ofertę kont Netflix, Disney, HBO itp. W każdym przypadku, Czy kupowanie konta Netflix, które sprzedajesz na Facebooku, jest bezpieczne? – Poznaj go tutaj i wyeliminuj raz na zawsze wszelkie wątpliwości.

Netflix jest prawdopodobnie jednym z najlepszych dostawców usług OTT, zapewnia katalog, w którym można uzyskać dostęp do tysięcy różnych produkcji filmowych i telewizyjnych. Mimo to często tańsze konta są oferowane w sieciach społecznościowych, wzbudzanie wątpliwości u użytkowników. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Aspekty, które powinieneś przeanalizować

Pierwszą rzeczą do przeanalizowania jest to, że tego typu konta nie przechodź przez podstawowy proces rejestracji na platformie. W rzeczywistości przez większość czasu ci, którzy sprzedają te konta Netflix za pośrednictwem Facebooka lub innych sieci społecznościowych, sprzedają bezpośrednio dane uwierzytelniające, to znaczy adres e-mail i hasło.

W rzeczywistości wielu z tych użytkowników bezpośrednio żąda, aby te poświadczenia nie były zmieniane, co zobaczymy później to sygnał alarmowy. Z pewnością zawsze najlepiej jest założyć konto w serwisie Netflix w sposób konwencjonalny, gdyż jest to jedyna realna metoda posiadania konta na platformie.

Rozumiejąc powyższe, nie daj się zwieść, płacenie mniej za konto Netflix nie opłaci się na dłuższą metę. Dlatego, jak wskazaliśmy wcześniej, po prostu zarejestruj się legalnie i korzystaj z usług platformy.

Skąd pochodzą konta Netflix na Facebooku?

Rozumiejąc powyższe, pojawia się pytanie Skąd pochodzą te konta Netflix? Cóż, jest kilka możliwości, takich jak te omówione poniżej.

Skradzione konta

Często konta oferowane za pośrednictwem sieci społecznościowych są skradzione, jest to jeden z głównych powodów, dla których nie możesz zmienić hasła. W rzeczywistości wiele razy te konta są używane przez kilku użytkowników jednocześnie lub są sprzedawane kilku osobom.

Fakt, że wielokrotnie te konta są kradzione, w dłuższej perspektywie zwykle generuje problemy i jest bardzo możliwe, że w za każdym razem, gdy konto zostanie anulowane.

Z drugiej strony, jeśli uważasz, że padłeś ofiarą tego rodzaju oszukańczej firmy, istnieją sposoby na odzyskanie konta Netflix lub hasła, jeśli zostało skradzione.

Nielegalnie uzyskane konta

Z kolei wielokrotnie były to konta Netflix oferowane przez Facebooka kupione za pomocą skradzionych kart kredytowych. Jeśli tak, jest bardzo prawdopodobne, że konto, które Ci sprzedają, zostanie zamknięte podczas korzystania z niego.

Korzystają z systemu

Inną metodą używaną przez sprzedawców do uzyskania tych nielegalnych kont jest skorzystanie z systemu Netflix. Możesz tego nie wiedzieć, ale w wielu krajach jest można korzystać z Netflix przez okres próbny 30 dni. Aby skorzystać z tego okresu próbnego, należy wprowadzić dane bankowe.

konto Netflix na Facebooku

Wiele razy oszuści sprzedawcy używać fałszywych informacji o koncie bankowym lub nielegalne iw ten sposób uzyskują dowód posiadania Netflix. Po tej rejestracji oferują usługę za dużo niższą cenę, będąc sposobem na zlikwidowanie śladów i uzyskanie dochodu.

Czy kupowanie konta Netflix od stron trzecich przez Facebooka jest bezpieczne?

Krótko mówiąc, po tym, co wskazaliśmy wcześniej absolutnie nie zalecamy dokonywania zakupów z kont Netflix za pośrednictwem dowolnej sieci społecznościowej. W większości przypadków sprzedawcy ci próbują nieuczciwie generować dochody, sprzedając skradzione lub nielegalne konta.

Kupno jednego z tych kont może stanowić dla Ciebie ryzyko. Jeśli firma zorientuje się, że korzystasz z takiego konta, może ograniczyć Twój adres IP. Innymi słowy, jeśli skorzystasz z tego typu kont i zostaniesz wykryty, mogą zablokować ci dostęp do Netflix.

Aby uzyskać powyższe informacje, po prostu zarejestruj się w tradycyjny sposób na platformie i ciesz się treściami Netflix. Pamiętaj, że dzieje się tak w przypadku wszystkich rodzajów usług, więc jeśli widzisz to na innych platformach, zignoruj ​​toZamiast tego lepiej jest poinformować Cię, jak utworzyć konto Disney Plus i inne interesujące Cię usługi.

dołącz do naszego kanału telegram