Skip to content

Co to są Rysunki Google i jak działają? Cechy, funkcje i alternatywy

21 de maj de 2023

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o Rysunkach Google, być może wiele tracisz. To jest jeden wszechstronna i użyteczna aplikacja internetowa który pomoże Ci wyjść z opresji, jeśli potrzebujesz łatwo tworzyć obrazy i grafikę. Będziesz mógł nie tylko rysować, ale także z nim pracować.

Jest to potężne narzędzie do tworzenia obrazów, które pozwala ludziom tworzyć plakaty, banery, organizery graficzne, komiksy, ulotki, diagramy i infografiki. To jak cyfrowa tablica plakatowa lub duże płótno z cyfrowego papieru, którego można używać do różnych celów. A ponieważ jest to aplikacja Google, ma takie same możliwości udostępniania, dołączania i udostępniania jak platforma pobierać obrazy i pliki w różnych formatachw tym .jpg, .png i .svg.

Jak uzyskać dostęp do Rysunków Google oraz tworzyć, edytować i wstawiać obrazy?

Aby rozpocząć, musisz mieć konto Google, aby uzyskać dostęp do Rysunków Google. Jeśli korzystasz z Gmaila lub innych produktów Google, będą one miały tę samą nazwę użytkownika i hasło. Jeśli nie masz jeszcze konta Google, możesz zarejestrować się na stronie: https://accounts.google.com/signup. Dysk Google to miejsce, w którym będą przechowywane Twoje pliki i rysunki Google. Poniżej zobaczysz niektóre z sposoby, do których możesz uzyskać dostęp do Rysunków Google, aby rozpocząć tworzenie dzieł sztuki:

  • Zaloguj się na swoje konto Dysku Google.
  • Kliknij Nowy w lewym górnym rogu. Następnie kliknij Więcej a następnie Rysunki Google.
  • Rozpocznij nowy rysunek z Google na swoim Dysku Google, klikając link w lewym górnym rogu.

Alternatywnie możesz wpisać https://docs.google.com/drawings w swojej przeglądarce lub uzyskać dostęp do Rysunków Google za pośrednictwem aplikacja Chrome. Jeśli korzystasz z aplikacji, możesz uzyskać dostęp do Rysunków bez połączenia z siecią. Kiedy po raz pierwszy otwierasz Rysunki Google, aplikacja wydaje się dość prosta i ograniczona.

Ale niech cię to nie zmyli. Rysunki Google są pełne wspaniałych funkcji które pozwolą Ci tworzyć profesjonalne prezentacje, opracowywać diagramy, aby lepiej wyjaśniać określone tematy, oraz tworzyć świetne grafiki na własną stronę internetową.

Podstawowe narzędzia Rysunków Google są w zasięgu wzroku, możesz dodawać linie, kształty, tekst i obrazy do jego rysunków. Edytuj i modyfikuj je, aż będą idealne. Jednak niektóre z najlepszych funkcji nie są tak łatwe do wykrycia, chyba że wiesz, czego szukasz!

Jakie są funkcje, funkcje i narzędzia Rysunków Google?

Jeśli jesteś blogerem, nauczycielem lub po prostu używasz wielu diagramów w swojej pracy, Rysunki Google mogą uratować Ci życie; zapewnia Państwu A pełna paleta narzędzi do tworzenia schematów blokowych podobnych do aplikacji służących do tego celu.

jakie są narzędzia do tworzenia grafiki w rysunkach google

Móc dostęp do biblioteki obrazów wybierając menu Wstaw, wybierając obraz, a następnie klikając Szukaj w sieci. Możesz ich użyć, aby nadać swojej pracy szczególny charakter. Najpierw wpisz nazwę szukanego obrazu, a następnie przeciągnij go z biblioteki internetowej na własny rysunek lub diagram.

Jeśli chcesz, możesz wstawić wiele obrazów. Jest to dość elastyczna funkcja. Kiedy skończysz tworzyć swoje arcydzieło, możesz pobrać nowy obraz w formacie, który najbardziej Ci odpowiada. Aby to zrobić, wybierz menu Plik, naciśnij Pobierz i wybierz żądany format.

naprawić obrazy

Pozwala na to funkcja „Napraw obrazy”. tworzyć różne warstwy w projekcie, tak jak w Photoshopie. Chociaż opcje łączenia i łączenia między warstwami są nieco ograniczone, funkcja Rozmieść w Rysunkach Google umożliwia „Przesuń na wierzch”, „Przesuń na spód”, „Przesuń na wierzch” i „Przesuń na spód”.

Wiele opcji edycji

Opcje edycji umożliwiają zmianę koloru obrazu za pomocą 23 filtrów, a także dostosowanie przezroczystości, jasności i kontrastu obrazu. Stosując różne opcje obrazu do warstw, można osiągnąć wiele z nich niesamowite i różne efekty.

Czy istnieje alternatywa dla GD? Jeśli chodzi o tworzenie przyciągających wzrok postów, wiele osób korzysta z aplikacji Canva lub Prezentacji Google, ale istnieją między nimi duże różnice, a Rysunki Google są najłatwiejsze w użyciu i jak widzieliście, z pewnością należy do jednej z najlepszych międzynarodowych firm, Google.

dołącz do naszego kanału telegram