Skip to content

Co to są pliki rozszerzeń JSF i jak je otwierać?

5 de lipiec de 2021

Prawda jest bardzo powszechna, że ​​istnieje duża liczba plików o różnych rozszerzeniach, o których niewiele wiemy, a może znamy tylko te najczęstsze.

W tym przypadku dzisiaj porozmawiamy wyłącznie o plikach z rozszerzenia. JSF, zarówno o co chodzi, w jakich systemach operacyjnych można je przeglądać, jak i jakie są najczęstsze programy, za pomocą których możemy je przeglądać.

Co to jest plik z rozszerzeniem .JSF?

Pliki .JSF są tworzone przez aplikację Adobe Fireworks, która ma na celu tworzenie, edycję obrazów i grafik. Wszystkie te pliki używają poleceń z JavaScript, które dostarczają informacji do oprogramowania Fireworks, dzięki czemu może wykonywać różne akcje.

Jak wyświetlić rozszerzenia .JSF?

Wady można napotkać podczas otwierania pliku JSF na danym systemie, ale ważne jest to, że wszystkie znalezione problemy mogą zostać rozwiązane przez samych użytkowników, proces jest szybki i nie jest potrzebny specjalista

Te typy plików mogą: osiągnąć wizualizację zarówno w Windows jak na Macu, a aby to zrobić, tutaj w zobacz, jak to się robi, pokażemy Ci kroki:

Komputery z systemem Windows

Oto kroki, które należy wykonać, aby otworzyć plik JSF:

 1. Pobierz Adobe Fireworks, ponieważ zwykle z powodu braku odpowiedniego oprogramowania kompatybilnego z plikami JSF, problemy z otwarciem tych plików wynikają z braku wspomnianych programów; Zalecane jest pobranie i zainstalowanie jako pierwszy krok.
  dwa. Aktualizuj program Adobe Fireworks, jak to może być, nie pozwala na otwarcie tych plików. Dobrą wiadomością jest to, że zaktualizowana wersja Adobe Fireworks jest wstecznie kompatybilna.
  3. Jeśli powyższe kroki nie rozwiążą problemu, powinieneś powiązać pliki JSF z najnowszą wersją Adobe Fireworks, procedura jest prosta.

Procedura zmiany domyślnego programu w systemie Windows:

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik JSF i wybierz opcję „otwórz za pomocą”.
  Następnie wybierz opcję wybierz inną aplikację, a następnie użyj większej liczby aplikacji, otwórz listę dostępnych aplikacji.
  Ostatnim krokiem jest wybranie „Znajdź inną aplikację na tym komputerze”. Podaj ścieżkę katalogu do folderu, w którym zainstalowano Adobe Fireworks. Kończy się potwierdzeniem wyboru ’zawsze używaj tej aplikacji do otwierania plików JSF’i kliknij akceptuj.

Komputery Mac

Te pliki z rozszerzeniami .JSF można również otwierać z komputerów z systemem macOS, a jeśli masz zainstalowany program, będzie to bardzo łatwe; dobrze po prostu kliknij Finder, a następnie kliknij dwukrotnie plik które chcemy otworzyć, co zostanie zrobione całkowicie automatycznie.

W przeciwieństwie do systemu Windows ten system operacyjny, zwykle już przychodzi z takimi programami zainstalowany, więc bardzo rzadko się go nie dostanie.

Procedura zmiany domyślnego programu w systemie Mac OS

Musi być potwierdzić, że JSF nie jest zainfekowany wirusem komputerowym, że struktura jest nienaruszona. Podobnie musisz upewnić się, że masz odpowiednie prawa dostępu. Następnie musimy sprawdzić, czy system ma wystarczające zasoby do uruchomienia programu Adobe Fireworks, czy ma zainstalowane najnowsze sterowniki oraz aktualizacje i poprawki systemu.

Programy do otwierania plików JSF

 • Fajerwerki.
 • Fajerwerki Macromedia.
 • Macromedia Fireworks MX.
 • Centrum narzędzi Parallels.
 • Mozilla Firefox.
 • Bezpłatny plik.
 • Przeglądarka Pro.

Co zrobić, jeśli na mój komputer nie ma pobranych fajerwerków Adobe?

Niestety obecnie nie ma nowych oficjalnych wersji tego programu, najbezpieczniejszym sposobem uzyskania go jest korzystanie ze starych wersji. Które są uzyskiwane przez pobranie i zainstalowanie aplikacji Apks (które mogą przynieść złośliwe oprogramowanie) oraz z oficjalnych aplikacji Adobe, takich jak Kreatywna chmura.

kreatywne logo chmury

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać Creative Cloud, a po pobraniu musisz subskrybować plan. Aby pobrać Adobe Fireworks, konieczne jest, aby na pulpicie przejść do programu Creative Cloud i otworzyć go.
 2. Już w ramach programu musisz udać się do miejsca, w którym zdjęcie swojego konta i naciśnij je, zwykle znajduje się w prawej górnej części ekranu.
 3. Tam będziesz przesuwać opcje, aż znajdziesz tę, która mówi „preferencje”, musisz na nią kliknąć. Wyświetli się menu, w którym wybierzesz „aplikacje”.
 4. W aplikacjach wystarczy przejść do sekcji ustawień i aktywować przełącznik o nazwie „pokaż starsze aplikacje”.
 5. Następnie w sekcji „aplikacje” zostanie wyświetlona opcja o nazwie „wszystkie aplikacje”, która znajduje się w lewej górnej części ekranu. Wybierz to.
 6. Wyświetlona zostanie lista z różnymi starymi aplikacjami, w której wystarczy wybrać tylko tę o nazwie „Adobe Fireworks”, kliknij „pobierz” i gotowy.
 7. Wspomniany kilka minut temu proces działa zarówno w przypadku komputerów z systemem Windows, jak i nabywców komputerów Mac.

Pobierz z APK

Proste, wystarczy otworzyć przeglądarkę i poszukać nazwy programu w sklepach takich jak „uptodown” i w tym wyszukiwaniu „fajerwerki”, wybierz „pobierz”, a pobieranie rozpocznie się natychmiast.

Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić go i postępować zgodnie z instrukcjami, aż pojawi się komunikat „zakończ”. Wadą jest to, że te apk mogą być zainfekowane złośliwym oprogramowaniem atakującym nasze komputery, więc nie zaszkodzi, jeśli pobierzesz ochronę przed złośliwym oprogramowaniem na swoje urządzenie.

Jak otwierać pliki JSF na Androidzie

Najwygodniejszym sposobem otwarcia pliku JSF lub dowolnego typu pliku jest wrócić do uniwersalnej przeglądarki plików, takiej jak FILE MAGIC (Musisz go pobrać). Możesz go używać do otwierania wielu różnych formatów plików. Jeśli nie jest obsługiwany, plik otworzy się w trybie binarnym.