Skip to content

Co to jest i jak korzystać z aplikacji Dlatego? – Samouczek krok po kroku

3 de kwiecień de 2021

Transkrypcja rozpoczęła się jako potrzeba komunikacji i rozpoczęła się wiele lat temu w czasach pre-dynastycznych, aż do IV wieku, datuje się to od cywilizacji starożytnego Egiptu i byli prekursorami komunikacja pisemna, poprzez malowidła naskalne i inne przedstawienia.

Urzędnicy tamtych pokoleń musieli robić adnotacje do rozkazów, które otrzymywali od przełożonych. Kamienie były pierwszymi podstawami na których rysowano gryzmoły, sylwetki i figury liniowe, były one używane jako sposób rozliczania i dlatego stanowiły fundamentalny element w dziedzinie ekonomii.

Można zatem stwierdzić, że pierwsze trzy podstawowe typy pisma to hieroglificzne, hieratyczne i demotyczne. Później, z biegiem lat, pismo rozwinęło się do tego stopnia, że ​​pisano na papirusie i papierze.

Oczywiście człowiek w swojej potrzebie ewolucji zaczął wymyślać nowe sposoby, aby ułatwić pisanie, do tego, co jest obecnie znane jako edycja tekstu, za pomocą aplikacji na telefony komórkowe, tablety i komputery.

Co to jest i jak korzystać z aplikacji Dlatego?

Aplikacja Dlatego przeznaczona jest do edycji i zarządzania transkrybowanymi dokumentami o dowolnym zakresie, zwłaszcza używanymi na stacjach roboczych, produktywność i efektywność zależy to od używanych narzędzi, a to jest jedno z nich.

Ta aplikacja pozwala usprawnić zadania administracyjne cyfrowo, bez konieczności transportowania ogromnych ilości papieru, które biuro normalnie zużywałoby przez cały roczny cykl pracy. Zużycie papieru spada, ponieważ stanowi nieefektywny wydatek dla każdego, a jego koszty środowiskowe są wysokie.

Aplikacja Dlatego na ogół działa na Androida i jest bardzo łatwa w użyciu, a także znajduj i edytuj dokumentyMożesz dzielić się nimi z kimkolwiek chcesz, ta aplikacja pozwala na dwa tryby użytkowania, z Internetem lub bez, oczywiście funkcje są nieco ograniczone, jeśli nie masz połączenia z Internetem.

Aby korzystać z aplikacji Dlatego na swoim urządzeniu, czy to na komputerze, czy na smartfonie, musisz ją pobrać, po zainstalowaniu musisz ją wprowadzić, zobaczysz, że po lewej stronie znajduje się menu, w którym się znajdują są wielokrotny wybór, na przykład: lista zadań przepływu, filtr wyszukiwania i pasek zadań, który umożliwia wprowadzanie zmian.

W menu jest również opcja zdalnie przesyłać i odbierać dokumentyZapewni to możliwość udostępniania plików bez konieczności ciągłej mobilizacji, jest to jedna z najlepszych aplikacji, które istnieją, aby być bardziej produktywnym podczas telepracy.

Minimalne wymagania, aby móc pobrać i używać aplikacji Dlatego

Przede wszystkim musisz mieć Urządzenie elektroniczne jak komputer, smartfon czy tablet, wszystko zależy od Twoich potrzeb i typu urządzenia, którego potrzebujesz lub chcesz używać. Jeśli zamierzasz pobrać aplikację lub Apk na telefon z systemem Android, minimalne wymagania to: posiadanie wersji Androida 4.0 lub nowszej, pamięć RAM co najmniej 1 GB.

Jeśli zamierzasz korzystać z aplikacji na komputerze, musi ona mieć minimum 2 GB pamięci RAM i oczywiście niezbyt stara wersja systemu Windows, Zwykle wymagany jest system Windows 7 i nowsze.

Jeśli jednak komputer ma rozszerzenie System operacyjny MAC, Nie powinieneś mieć żadnego problemu z posiadaną wersją, tak samo dla pewności sprawdź stronę producenta.

Korzyści z używania aplikacji do transkrypcji, przesyłania i edycji

Należy koniecznie zauważyć, że transkrypcja tekstów zmieniła się na przestrzeni lat. Nigdy wcześniej tego nie robili używane systemy lub aplikacje cyfrowe ponieważ są one obecnie używane, a ilość informacji przekroczyła limity, niedogodności związane z drukowaniem, przenoszeniem i przechowywaniem dokumentacji w sposób fizyczny stały się zadaniem bardzo uciążliwym i prawie niemożliwym.

osób używających w związku z tym

Dlatego zachęca się do korzystania z cyfrowych systemów przechowywania i edycji dokumentów, ponieważ ułatwia zadania na polu pracy, zwłaszcza biurowy, który sprawdza się nie tylko w miejscu pracy, ale także dla tych, którzy potrzebują komponować, edytować lub przechowywać dokumenty.

dołącz do naszego kanału telegram