Skip to content

Jak wyszukiwać oferty pracy w Google lub z Google za pomocą funkcji „Oferty pracy” lub przy użyciu innych aplikacji

12 de lipiec de 2021

Google jest jednym z głównych platformy świata, i choć myśląc o firmie prawie zawsze patrzymy na jej wyszukiwarkę, ponieważ jest najbardziej znana, nie możemy zapomnieć o tym, że mają wiele innych usług.

W każdym razie musimy podkreślić, że tym razem chcemy skupić się konkretnie na google system pracy, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam szukać pracy w razie potrzeby.

Oczywiście trzeba pomyśleć, że mówimy o sekcji, którą wyszukiwarka zaczęła wdrażać w ostatnie miesiące, i choć nie działa cały czas i nie we wszystkich krajach, w niektórych już możemy się nim cieszyć.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć pracę dzięki Praca Google.

Jak szukać pracy w Google

Aby skorzystać z modułu ofert pracy Google, musisz: zawierać słowa praca lub praca w twoich poszukiwaniach, co oczywiście nie jest skomplikowane, ponieważ musimy tylko napisać rodzaj pracy lub firmy, która nas interesuje i dodać do niej te słowa.

Zresztą możliwe jest również przeprowadzenie tego typu poszukiwań w inny sposób, tylko w tym słowo praca następnie miasto, w którym się znajdujesz oraz zawód lub zawody, które Cię interesują. Podczas wyszukiwania Google pokaże Ci opcje w pobliżu Twojej pozycji.

Oczywiście możesz również nadać priorytet niektórym konkretnym sprawom, takim jak miasto, w którym się znajduje rozwinie pracę the. Jeśli interesuje Cię dane miasto, wystarczy, że wpiszesz pracę, a następnie nazwę miejscowości, aby pojawiły się najnowsze dostępne.

specjalne opcje google

Oczywiście nie należy tracić z oczu faktu, że w szczególności niektóre prace są znacznie łatwiejsze do znalezienia, gdy jesteśmy zainteresowani poszukiwaniem niektórych rodzaj konkretnych prac, na przykład podczas blogowania. Istnieje wiele ważnych sieci blogów, więc w takich przypadkach w Google musisz napisać pracę, a następnie nazwę tej sieci blogów.

Prawie we wszystkich przypadkach, gdy klikniesz na niektóre wyniki, będziesz mógł wejść jakaś strona internetowa które pozwolą Ci poznać wszystkie szczegóły dotyczące ofert pracy, które są dostępne na tych stronach.

Oczywiście jak zawsze możesz też szukać znacznie dokładniejsze, dodając informacje takie jak promień odległości, lokalizacja, data publikacji lub rodzaj zatrudnienia, które nas w tym przypadku interesuje.

Wcześniej było zwyczajem szukanie pracy przez sprawdzanie gazety, ale teraz jest to niemodne dzięki technologii, ponieważ teraz można znaleźć pracę przez sieć lub przez aplikacje, w których możemy zastosować filtry, aby znaleźć to, kim jesteśmy szukam. Obecnie jest ich kilka aplikacje do wyszukiwania pracy, ale wymienimy tylko te najlepsze, abyś nie tracił czasu na próbowanie innych, które naprawdę nie są wydajne.

rozpocznij wyszukiwanie pracy w google

Pobierz aplikacje do wyszukiwania pracy

Wymienione aplikacje do wyszukiwania pracy są całkowicie bezpłatne i bardzo dobrej jakości, ponadto wszystkie są dostępne w Google Play, które można pobrać całkowicie bezpłatnie, więc są całkowicie wolne od wirusów.

Z drugiej strony istnieje wiele referencji od użytkowników, którzy już je wypróbowali i dali im bardzo pozytywne wyniki. Najlepszą rzeczą w tych aplikacjach jest to, że pozwalają nam filtrować informacje według tego, czego szukamy, jest to wielka korzyść, ponieważ pozwala nam również otrzymywać nowe powiadomienia o pracy które są dostępne i mogą nas zainteresować.

1.- CompuTrabajo

Ta aplikacja ma szeroką gamę ofert pracy dostępnych w kilku krajach, możesz zarejestrować się w swoim Zaktualizowane CV i całkowicie online, pobierz różne modele lub szablony Curriculum Vitae do edycji.

Możesz także filtrować kategorie, które Cię interesują i uzyskać informacje o zatrudnieniu¸ takie jak: wymagania, wynagrodzenie, minimalne wykształcenie, inne. Aby go pobrać, możesz wejść w ten link.

korzystanie z komputera roboczego w aplikacji

dwa.- InfoJobs

Bez wątpienia jest to jeden z aplikacje do wyszukiwania pracy najpopularniejszy ze wszystkich, ponieważ ma niesamowitą liczbę aktywnych użytkowników, którzy codziennie otrzymują powiadomienia o ofertach pracy, które mogą ich zainteresować.

Umożliwia utworzenie profilu, w którym możesz skontaktować się z pracodawcami możesz też dodać zdjęcie profilowe. Możesz wyszukiwać oferty pracy według kategorii, co upraszcza zadanie znalezienia pracy.

aplikacja infojobs

3.- Laborum

Jest to bardzo uznana platforma internetowa w Chile szukać pracy, W nim możesz przesłać swoje Curriculum Vitae, aby mogli automatycznie kontaktować się z Tobą, możesz także dostosować powiadomienia o ofertach pracy, które mogą Cię zainteresować. Wyszukiwania można filtrować zgodnie z własnymi upodobaniami, dzięki czemu można znaleźć pracę w krótszym czasie.

poszukaj pracy w laborum

To są najlepsze aplikacje do wyszukiwania pracy które można znaleźć na Androida. Jeśli nie masz pracy, na co czekasz, aby zarejestrować się w niektórych z tych aplikacji?Pamiętaj jednak, aby uzupełnić swoje CV o te aplikacje, aby stworzyć swoje CV.Mam nadzieję, że będą bardzo pomocne. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić nam komentarz.

Następnie chcę Ci polecić trzy dość popularne strony internetowe w Hiszpanii i na świecie, gdzie w stosunkowo prosty sposób można znaleźć pracę w Google. Strony te są dość duże, dlatego jeśli naprawdę wyróżniasz się w swoim zawodzie, mogę Cię zapewnić, że nie pozostaniesz zbyt długo bezrobotny.

Strony, które będę polecać mają za sobą lata, więc są w pełni wiarygodne, wiele firm poszukuje pracowników z tych stron, więc jest to doskonała okazja dla każdego, kto szuka możliwość pracy, chcesz zacząć od nowa lub pilnie potrzebujesz pracy.

Strony internetowe do znalezienia pracy w Hiszpanii

Linkedln: Prawdopodobnie najbardziej znana profesjonalna sieć społecznościowa na całym świecie i znacznie więcej wyników. Ta sieć społecznościowa została założona w 2002 roku i od tego czasu nie przestała się rozwijać. Chodzi o to, że firmy szukają pracowników, a ludzie pracują, niewiele więcej na ten temat można powiedzieć. Oczywiście będziesz miał profil, w którym musisz umieścić wszystkie swoje dane, na przykład rodzaj programu nauczania, aby powiedzieć w jakiś sposób, jeśli jesteś profesjonalistą, polecam tę sieć społecznościową, ponieważ dzięki niej znalezienie pracy będzie zbyt łatwe.

InfoJobs: To ładny portal internetowy świetne i znane w Hiszpanii, Stamtąd możesz się zarejestrować i w ten sam sposób, w jaki ci powiedziałem na Linkedln, będziesz miał profil, który będziesz musiał uzupełnić o wszystkie swoje dane i doświadczenie, szukanie ofert pracy i dla firm wcale nie jest skomplikowane, znalezienie kandydatów będzie dość łatwe. Jest to sposób na szybkie i sprawne znalezienie pracy w Hiszpanii, jak już wspomniałem, jeśli jesteś profesjonalistą w jakiejkolwiek branży, dzięki tym dwóm portalom, które właśnie przekazałem, nie będziesz musiał długo czekać na rozpoczęcie pracy.

Informacje o stanowisku: Choć pod względem nazwy jest taki sam jak poprzedni, jest to w rzeczywistości jeden z najbardziej znanych portali internetowych w Hiszpanii, bardzo ciekawa strona internetowa, na której zachęca się do poszukiwania pracy, nowych możliwości i w zasadzie możliwości bycia zachęconym. osoby poszukujące pracy mogą skontaktować się z firmami, które potrzebują fachowców. Bardzo polecana strona internetowa.

Jeśli znasz inną wiarygodną stronę internetową, możesz ją zostawić w komentarzach, aby w ten sposób zdobądź pracę w Hiszpanii stają się coraz łatwiejsze.

Zdobycie i utrzymanie pracy nie jest bardzo prostym zadaniem, wymaga posiadania dużego doświadczenia w określonych dziedzinach, a jednocześnie posiadania rekomendacji. Dlatego jedną z najlepszych rzeczy, które wymyślono, była Internet, gdzie osoby, które mają pewne doświadczenie lub wiedzą, jak coś zrobić, mogą szybko zaoferować swoje usługi niezależnie od tego, czy robią coś związanego z siecią, czy nie i w ten sposób nie tylko mają źródło dochodu, ale także mogą zdobywać doświadczenia i nie polegaj na nikim.

Jedną z wielu aplikacji, które oferują takie usługi, jest: Gotowy, bardzo ciekawa, kompletna, intuicyjna i przyciągająca wzrok aplikacja, która doskonale spełnia swoją funkcję i oferuje nam wysokiej jakości obsługę.

Gotowy do znalezienia zatrudnienia i usług

Jest to przydatne zarówno dla tych, którzy szukają pracy, jak i dla tych, którzy szukają profesjonalisty oczywiście, w ten sposób można znaleźć wszystko, ale dosłownie wszystko. Specjaliści na wysokim poziomie w każdej dziedzinie, czy to projektowanie stron internetowych, prawnicy, pielęgniarki, gospodynie domowe, księgowi, copywriterzy, inni. Dlatego jest to doskonała opcja dla tych, którzy nie tylko chcą oferować usługę, ale także dla tych, którzy jej potrzebują.

skorzystaj z gotowej wyszukiwarki ofert pracy

Aplikacja jest dostępna w Sklep Google Play i możesz go pobrać, klikając ten link, który zostawiam tutaj.

Jednocześnie chciałbym, zanim skończę ten artykuł, wymienić kilka cech, które ma tę aplikację które sprawiają, że jest wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych aplikacji podobnych do tej.

Jedną z rzeczy, które naprawdę lubię, jest szybkość i zwinność, jaką ma, jeśli chodzi o znajdowanie profesjonalistów, a także czat, aby móc ponownie z nimi rozmawiać w zwinny i szybki sposób, co jest bardzo ważne. Możesz zobaczyć profil wspomnianego profesjonalisty, aby zobaczyć rodzaj kwalifikacji i komentarze, jak gdyby Wolny rynek to było na przykład.

W ten sposób nie ryzykujesz, że będziesz musiał zatrudniać „kogokolwiek”, ale prawdziwego profesjonalistę z pozytywnymi kwalifikacjami i dobrą reputacją w Listoco, aby mógł spełnić to, czego potrzebujesz. . Jeśli oczywiście jesteś tym, który chce zaoferować usługę, możesz stworzyć profil gdzie musisz podać kilka szczegółów na temat tego, co robisz w taki sam sposób, jakbyś sprzedawał jakikolwiek produkt lub po prostu oferował swoją pracę w innych aplikacjach o podobnej mechanice.

Czy udało Ci się znaleźć pracę dzięki Google?

dołącz do naszego kanału telegram