Skip to content

Co to jest Goolzoom i jak działa? Jak się zarejestrować i zalogować do Goolzoom?

15 de kwiecień de 2021

Goolzoom to aplikacja, która pojawia się jako potrzeba technologiczna, zaprojektowana dla populacji użytkowników biznesowych, aby ułatwić lokalizowanie i uzyskiwanie wysokości i współrzędnych różnych miejsc, w których musisz się poruszać w codziennych czynnościach.

Platforma ta zapewnia narzędzie, które zapewnia dostęp do różnych map znalezionych w Google Maps, a także w rejestrach gruntów związanych z różne lokalizacje geograficzne planowania urbanistycznego każdego miasta, w każdym kraju.

Ta aplikacja jest używana nie tylko przez ekspertów, ale przez każdego, kto tego potrzebuje zlokalizuj rekordy lub historię lokalizacji, jak w Mapach Google. Teraz, jeśli chcesz wiedzieć o tej aplikacji, podamy Ci wszystkie rekordy, od jej funkcjonalności po sposób pobierania i wiele więcej.

Goolzoom Co to jest?

Jak zwykle programiści aplikacji codziennie starają się ułatwić sposób wykonywania czynności życiowych swoich użytkowników, dlatego myślą o ich su wygoda i łatwość Aby można było je przenosić w różne miejsca, tworzą aplikację o nazwie Goolzoom, platformę zaprojektowaną do podawania różnych danych geograficznych w precyzyjny i szybki sposób.

Dzięki tej aplikacji możesz wyszukiwać lokalizacje takie jak: dane katastralne, apteki, mapy, w tym historyczne, ewidencje zarówno czynszów jak i sprzedaży nieruchomości, ceny nieruchomości na metr kwadratowy to między innymi funkcjonalności przydatne zarówno dla użytkownika instytucjonalnego, profesjonalnego, biznesowego, jak i zwykłej publiczności. Co prowadzi nas do następnego punktu.

Jak działa Goolzoom?

To daje alternatywa różnych map, gdzie możesz wybrać kraj i zobaczyć wszystkie informacje o lokalizacji i katastrze dla tego kraju, określając współrzędne.

Daje również możliwość wyszukiwania istotna informacja określonego składnika aktywów lub nieruchomości, takich jak: kategoryzacja gruntów, niezależnie od tego, czy w określonym miejscu można budować, czy nie. Wreszcie, dostarcza informacji, czy dany obszar to między innymi: mieszkalny, wiejski, miejski, jakie nieruchomości są sprzedawane i jaki jest ich koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy.

Jak się zarejestrować i zalogować do Goolzoom?

Goolzoom pojawia się jako platforma, której nie musisz pobierać, ponieważ uzyskujesz do niej dostęp bezpośrednio z przeglądarki na komputerze lub telefonie komórkowym, wchodząc na stronę internetową lub rejestrując się i logując na jeden z 3 sposobów:

 1. Zaloguj się bez rejestracji, w narzędziach strony Goolzom, ale funkcje oferowane w ten sposób są ograniczone. Nie można pobrać żadnych map.
 2. Zapłać bezpłatna rejestracja konta, W ten sposób będziesz mieć więcej zalet i funkcjonalności tej platformy. Nie możesz jednak pobrać ani wyeksportować wszystkich map, ale dzięki sztuczce ze zrzutem ekranu będziesz w stanie rozwiązać część tych problemów, chociaż oczywiście filtry są nieco ograniczone, podobnie jak rekordy, które uzyskasz z katastru lub nieruchomości.
 3. Wejdź rejestrując konto w sposób płatny, wszystkie zalety tej platformy są rozszerzone w 100% i będziesz miał filtry i wszystkie funkcje stworzone do tego platforma bez ograniczeń.
 • Rejestracja i logowanie:
 1. Wejdz do Oficjalna strona Goolzoom
 2. Spójrz w górny obszar, gdzie jest napisane „wchodzić” i kliknij na nią, jeśli wchodzisz po raz pierwszy, musisz wpisać „zarejestruj się”, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w tym celu.
 3. Po wykonaniu poprzedniego kroku wprowadź swój adres e-mail i hasło.
 4. Po wejściu zobaczysz swój profil użytkownika, teraz możesz wprowadzić wszelkie modyfikacje z żądanych płyt; To w tym momencie decydujesz, czy pozostaniesz z bezpłatną rejestracją, czy przystąpisz do rejestracji w planie; jeśli zdecydujesz się zapisać do planu; kontynuuj rejestrację w następujący sposób.

Aby zarejestrować się za pomocą płatności, wejdź w swoim profilu, gdzie jest napisane „Plan”, a następnie naciśnij „Wynajmij plan” Wybierz jedną z opcji, które oferuje i wskaż metodę płatności i to wszystko.

Plany płatności oferowane przez Goolzoom

 • Miesięczna płatność za zaawansowany plan
 • Profesjonalna miesięczna płatność
 • I dzienny dochód zapłacić za 24 godziny

Rejestracja w witrynie goolzoom

Wreszcie można powiedzieć, że plik Aplikacja Goolzoom Jest to bardzo popularna platforma zarówno wśród profesjonalnych, jak i biznesowych użytkowników internetu, którzy chcą być informowani o różnych obszarach, których potrzebują, aby bezpiecznie i szybko poruszać się oraz z aktualnymi zapisami dotyczącymi geolokalizacji różnych części świata.