Skip to content

Co to jest blokada WhatsApp Plus?

27 de sierpień de 2021

Jakiś czas temu WhatsApp zaczął blokować wszystkich użytkowników, którzy korzystali ze zmodyfikowanych klientów firm trzecich, oczywiście WhatsApp Plus musiał upaść. Każdy użytkownik, który korzystał z aplikacji, miał do czynienia z komunikatem blokującym trwającym około 24 godzin, czasami można go było przedłużyć do znacznie więcej.

Twórcy Uruchomienie nowej wersji WhatsApp Plus nie trwało zbyt długo czyli 6,76, z którym dali nam wiele ulepszeń i oczywiście dobry system antibaneo.

WhatsApp Plus anty-ban

Problem polegał na tym, że nie trwało to zbyt długo i z WhatsApp wysłali dokument listowy, w którym żądają od pierwotnego programisty, aby nie kontynuował tej ścieżki i wyeliminował wszystkie linki do pobierania jego aplikacji, jeśli nie chce się zmierzyć firma Przed sędzią, w zasadzie ze względów prawnych, twórca aplikacji musiał powiedzieć wystarczająco dużo, wysiadł z łodzi i szedł dalej swoim życiem, wybór całkowicie szanowany, bo jak sam powiedział, miał wszystko stracić w taki czy inny sposób.

Powstaje WhatsApp Plus Reborn

Jakiś czas później grupa, która nie miała nic wspólnego z pierwotnym deweloperem, postanowiła przejąć inicjatywę i uruchomić nową wersję, dodając do nazwy Reborn z nowym systemem, który sprawi, że WhatsApp Plus będzie anty-banem, aby móc dalej korzystać z tej aplikacji i nie ryzykuj, że zostaniesz zbanowany przez WhatsApp.

Problem polega na tym, że nie trwało to zbyt długo i ponownie upadł, WhatsApp ma skuteczne metody, aby dowiedzieć się, kto używa oryginalnej aplikacji, a kto nie i jasne jest, że nie chcą, aby absolutnie ktokolwiek był odpowiedzialny za modyfikację oryginalnego klienta w jakikolwiek sposób.

Wymówka WhatsApp jest oczywista, chcą gwarantujemy bezpieczeństwo i prywatność Twoich klientów I że nie ma z tym żadnych problemów, bo w tym przypadku winą byłby WhatsApp, a nie duch stojący za WhatsApp Plus.

Ponadto należy wziąć pod uwagę, że firma chce kontrolować doświadczenia, jakie użytkownik może mieć z aplikacją, a przy zmodyfikowanych aplikacjach jest to niekontrolowane, coś, co nie służy firmie w przyszłości, aby móc zdecydować, którą ścieżką chcą wziąć z WhatsApp, Dlatego na dłuższą metę może to być dobra decyzja dla wszystkich, oprócz tego, że wszystkie modyfikacje wprowadzone w aplikacji były tylko estetyczne, więc nie tracisz zbyt wiele.