Skip to content

Co oznacza Hangouts? Skąd pochodzi to Słowo?

29 de styczeń de 2021

Hangouts to aplikacja Google, która umożliwia interakcję z rodziną i przyjaciółmi za pomocą rozmów wideo, wiadomości tekstowych i połączeń głosowych; Chociaż jest to bardzo przydatna aplikacja, dla wielu użytkowników Google jest nieznana. W tym poście wyjaśnimy Co oznacza Hangouts? Skąd pochodzi to słowo? Możesz również dowiedzieć się, do czego służy ta aplikacja i jak działa.

Co oznacza Hangouts? Skąd pochodzi to słowo?

Słowo Hangouts to potoczne określenie z języka angielskiego przetłumaczone na hiszpański oznacza miejsca spotkań lub spotkań.

Google nazwał swoją aplikację do obsługi wiadomości, rozmów wideo i rozmów głosowych Hangouts; Tym terminem Google chce to przekazać swoim użytkownikom to aplikacja, która pozwala spędzać czas z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami poprzez czat wideo.

Chociaż spotykasz się z innymi użytkownikami w sposób wirtualny, spotkania te pozwalają Ci spędzić inny i przyjemny czas, podczas którego możesz nagrać rozmowę wideo z dźwiękiem na dowolny temat i robić fajne rzeczy podczas rozmowy z rodziną i przyjaciółmi. Plus Hangouts pozwala na prowadzenie bardziej formalnych spotkań, takich jak spotkania biznesowe czy zajęcia na odległość.

Celem Google w tej aplikacji jest połączenie rodziny i przyjaciół bez względu na to, gdzie się znajdują, za pośrednictwem połączeń wideo lub połączeń głosowych. Chce też zapewnić swoim użytkownikom niezawodny i nowoczesny system komunikacji, który jest bardzo łatwy w obsłudze.

Czego potrzebujesz, aby korzystać z Hangouts?

 1. Posiadać serwis internetowy na Twoim urządzeniu za pośrednictwem mobilnej transmisji danych lub Wi-Fi.
 2. Masz urządzenie jako smartfon, tablet i komputer.
 3. Mieć konto Google i wtyczkę czatu wideo Google.
 4. Jeśli używasz Hangouts na komputerze, potrzebujesz aparat i mikrofon.

Korzyści z używania Hangoutów:

 • Jest to doskonałe narzędzie do wykonania Konferencja wideo, ponieważ możesz być połączony z 15 użytkownikami w tym samym czasie Jeśli korzystasz z Internetu i smartfona, możesz połączyć się z 10 użytkownikami.
 • Obrazy, emotikony, zdjęcia, GIF-y i lokalizacje można udostępniać podczas czatu. Możesz także włączyć do rozmowy efekty dźwiękowe i maski, aby nadać jej odrobinę humoru.
 • W niektórych krajach dozwolone jest wykonywanie połączeń międzynarodowych.
 • Synchronizuje się z dowolnym urządzeniem (smartfony, tablety i komputery PC).
 • W tej aplikacji możesz dowiedzieć się, czy druga osoba przeczytała wiadomość, którą wysłałeś, a także możesz obserwować, kiedy do Ciebie pisze.
 • Możesz oglądać filmy z YouTube w grupie.
 • Możesz nawet tworzyć grupy wśród znajomych, współpracowników lub rodziny.
 • Darmowa usługa, bezpieczny i niezawodny.
 • Jest to narzędzie wieloplatformowe; to znaczy, że może być używany na różnych urządzeniach i różnych systemach operacyjnych.
 • Możesz prowadzić rozmowy w wysokiej jakości wideo i głosie.
 • Dzięki temu narzędziu możesz przeprowadzać zdalne rozmowy kwalifikacyjne, a podczas rozmowy możesz prezentować dokumenty bezpośrednio na ekranie.
 • To jest aplikacja idealne do rozmów, seminariów, konferencji i kursów.
 • Podczas rozmowy mogą udostępniać linki i teksty.

Dlaczego Hangouts jest lepszy niż Skype?

Oto 8 powodów, dla których warto używać Hangouts zamiast Skype:

biznesowa konferencja wideo z Hangoutami

 1. Jest bardzo proste narzędzie wykorzystanie, które pozwala być razem i być w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami, a nawet nauczycielami.
 2. Dźwięk i obraz są lepszej jakości niż usługa oferowana przez Skype.
 3. Możesz dodawać efekty do rozmów wideo.
 4. Żadnych irytujących reklam i ma dobrą synchronizację z Google+.
 5. Jest dostępny dla systemów Windows, Mac, Android.
 6. Ma wysyłanie wiadomości.
 7. Dostęp do tego narzędzia jest bardzo prosty.
 8. Udostępnianie ekranu działa lepiej niż Skype.

Rozchmurz się! korzystać z Hangouts i zacząć korzystać ze wszystkich zalet tego narzędzia, które Google udostępniło swoim użytkownikom. Możesz nawet zmienić swoje konto na inne i wprowadzić żądane zmiany. Nie masz już wymówki, by być w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

dołącz do naszego kanału telegram