Skip to content

Co jest lepsze, Netflix czy HBO?

28 de styczeń de 2021

Jeśli się trochę zastanowimy, trudno wyobrazić sobie życie bez treści, z których korzystają platformy Netflix lub HBO. Powód jest bardzo prosty, jakość, którą ci dwaj zapewniają w swoich serialach i filmach nie ma konkurencji na rynku.

Bez względu na to, czy logujesz się do HBO, czy logujesz się do Netflix, na pierwszy rzut oka obie oferty są kompleksowe.

Ale wraz z rosnącą sławą Netflix i już nieosiągalnym, które posiada HBO, ludzie zaczynają się zastanawiać Który z nich jest najlepszy?

Co wnosi Netflix?

Ta platforma streaming Jest to jeden, jeśli nie najważniejszy, na rynku treści cyfrowych dla produktów wizualnych, z których jest ponad 2000. Spójrz tylko, ile pieniędzy zarabia Netflix, aby zweryfikować swój sukces.

Który jest dostępne w ponad 180 krajach, zarówno mówiących po hiszpańsku, jak i po angielsku i wielu innych językach. Licząc w sumie 100 milionów abonentów.

W przeciwieństwie do innych stron internetowych, na których można oglądać filmy online, ta strona nie ma żadnych reklam.

Kolejną sprawą, która czyni tę platformę tak sławną, jest jej oryginalna zawartość, czyli historie, które sami tworzą. Z tego powodu konkuruje z innymi firmami telewizyjnymi, które mimo tworzenia własnych produktów nie są lepsze od tych, które robi Netflix czy HBO.

Na marginesie musimy dodać, że możesz mieć nawet do 4 jednoczesne sesje, aby jedna osoba mogła dzielić się swoim kontem z trzema innymi, a tym samym dzielić miesięczną płatność.

Wreszcie Netflix nie miał miesiąca próbnego, więc plan należy opłacić natychmiast, w trzech cenach: 7,99, 10,99 i 13,99 euro.

W przypadku zakupu droższych planów możliwe będzie udostępnienie konta innym osobom, które będą miały kanał niestandardowy dla każdego.

Jaki jest wkład HBO?

To medium emitowane w różnych częściach świata, od wielu lat jest symbolem dobrej telewizji.

Mając w ten sposób tysiące tytułów (więcej niż wszystkie serie), które wyróżniają się we wszystkich częściach świata jakość i śmiałość na małym ekranie.

Które zawsze sprawiają, że widzowie chcą więcej, jak na przykład emblematyczny serial „Soprano„Lub”gra o tron”.

Ale nie tylko to, zawiera również wszelkiego rodzaju treści, które dotyczą wszystkich grup wiekowych, a także filmy z jego wytwórnią, o których warto porozmawiać.

Jeśli chodzi o cenę, HBO ma jeden plan za 7,99 euro, dzięki któremu kupując go, będziesz mieć pełen zakres kanałów, które posiada.

Podobnie ma portal internetowy, w którym użytkownik może zobaczyć nadawaną treść bez konieczności czekania na program. Ma również zastosowanie na tej samej zasadzie.

Więc który jest lepszy? Netflix czy HBO?

Wracając do poprzedniego pytania, jest wiele punktów, w których trzeba zgodzić się, że te dwie platformy, mimo że są rozwijane w różnych mediach, są podobne.

I to jest to, że zarówno jeden, jak i drugi mają wysokiej jakości oryginalne treści pozostawia wiele komplementów zarówno od opinii publicznej, jak i ekspertów.

plakat Netflix i HBO

Oczywiście, HBO zawsze będzie o krok do przodu pod względem doświadczenie i wycieczkaOprócz lat temu udało mu się wyrobić sobie reputację.

Zamiast tego Netflix pojawił się niedawno i chociaż prawdopodobnie równolegle do konkurencji, HBO zawsze będzie się czuć trochę dalej.

Nie odbiera to żadnej wartości platformie do przesyłania strumieniowego, ponieważ dzięki jej niewielkiej historii wywróciło do góry nogami wiele firm produkujących telewizję.

Jeśli chodzi o czynsz, Netflix Może to być korzystniejsze, bo mimo nieco droższych planów pozwala na jednoczesne podłączenie kont, czego HBO nie robi ze względu na charakter swojego medium.

Więc który jest lepszy? Można powiedzieć, że są to pary i niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zapłacić za abonament w serwisie Netflix czy HBO, możliwe, że żaden nie zrobi na nas wrażenia.