Skip to content

Błąd podczas logowania się do konta Google na telefonie komórkowym z systemem Android – rozwiązanie (przykład)

10 de marzec de 2021

W tym artykule nauczymy Cię Jak rozwiązać błąd podczas logowania się na moje konto Google na telefonie komórkowym z systemem Android krok po kroku, abyś mógł to zrobić samodzielnie i bez większych trudności zalogować się do swojego urządzenia.

Dla wielu mogło się to zdarzyć między niedogodnościami w pewnym momencie podczas zmiany urządzenie przenośne a może kiedy próbujemy zalogować się na inne konto niż zwykłe, ale aby go rozwiązać, musimy wykonać serię prostych kroków, aby móc zalogować się bez problemów w systemie Android, czasami zdarza się to również, gdy mamy błędy w Sklepie Play.

Jak się dowiedzieć, kiedy mamy problem z logowaniem na Androidzie?

Podczas próby logowania na ekranie naszego urządzenia pojawia się znak, który powie nam: „Nie udało się zalogować – Wystąpił błąd podczas nawiązywania komunikacji z serwerami Google. Spróbuj ponownie później”

Jest to częsty błąd w systemie Android w niektórych przypadkach, gdy nie pozwala nam wejść na nasze konto, ale rozwiązaniem nie jest format ani ponowne uruchomienie telefonu komórkowego, jest znacznie prostsze, zostań i przeczytaj cały artykuł, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem szybko i łatwo.

Jak naprawić błąd podczas logowania do Google z Androidem?

 1. Aby szybko rozwiązać ten problem, muszą wejść do przeglądarki na swoim urządzeniu z Androidem.
 2. Będziemy szukać w pasku wyszukiwania na stronie Google, „Usługi Google Play 11.0.56”.
 3. Kiedy go poszukamy, zobaczymy, że mamy możliwość pobrania go przez Sklep Play, ale nie możemy, więc musimy poszukać niezawodnego serwera, aby go pobrać.
 4. Pobieramy go na urządzenie mobilne i instalujemy, w tym celu musimy wejść do menu naszego telefonu komórkowego i do folderu Pobrane.
 5. Znajdziemy tam plik, który musimy wykonać, gdy to zrobi, zapyta nas o pozwolenie uruchom nieznaną aplikację na Androida i musimy iść do Ustawienia żądać akceptacji wniosków z nieznanych źródeł.
 6. Gdy modyfikacja będzie gotowa w naszym systemie, wracamy do okna
 7. Pobiera się, a następnie ponownie próbujemy uruchomić pobrany plik i instalujemy go bez większego problemu.
 8. Wrócą do menu głównego telefonu komórkowego i klikną opcję „Ustawienia Google” Otworzy się nowe okno konfiguracji, jeśli otworzy się normalnie, to plik, który pobrali i zainstalowali zadziałał i pozwoli nam bez problemów korzystać z systemu Android.
 9. Pójdziemy na platformę Play Store, aby ponownie spróbować zalogować się na konto Google.
 10. Klikniemy opcję „Użyj konta” i stamtąd zapyta nas o adres e-mail i hasło do konta Google, którego potrzebują, aby zalogować się do telefonu komórkowego, umieścić oba dane i podać „Kolejny”.
 11. Akceptują warunki logowania i wtedy powinieneś być w stanie zalogować się normalnie, musisz poczekać kilka sekund, aby Twoje konto wpłynęło na urządzenie mobilne.
 12. Kiedy się zacznie, zapyta nas o normalne uprawnienia, o kopii zapasowej i wiadomościach, które Google wysyła na Twój e-mail, możesz to sprawdzić lub odznaczyć, jeśli nie chcesz otrzymywać więcej powiadomień.
 13. Poprosi nas o ostatnie pozwolenie na korzystanie ze sklepu Sklep Play i załaduj swoje dane, aplikacje używane z tym kontem i voila, problem z logowaniem został rozwiązany.

lalka andriod google

Jest to najczęstszy sposób rozwiązania problemu problem z logowaniem na konto Google Play w urządzenie z systemem Android, mamy nadzieję, że Twój problem nie będzie się powtarzał i został rozwiązany za pomocą tych kroków, jeśli potrzebujesz więcej poradników dotyczących rozwiązywania błędów i typowych problemów Android Na swoim urządzeniu mobilnym możesz pozostać na jaktosie.pl i dowiedzieć się, jak to zrobić za darmo i dzięki 100% objaśniającym artykułom.