Skip to content

Błąd „ERR_CONNECTION_TIMED_OUT” Ostateczne rozwiązanie problemu

15 de lipiec de 2021

Jeśli chodzi o przeglądarki internetowe, Google Chrome jest jedną z najczęściej używanych i lepsza stabilność na dzisiejszym rynku. Jednak każde oprogramowanie stworzone nawet przez potężne Google z jakiegoś powodu może być błędne.

Już według konfiguracji lub niektórych rodzaj złej instalacji. Niektóre z tych błędów, takie jak na przykład SSL, są najbardziej znane, chociaż w tym przypadku wyjaśnimy, jak rozwiązać błąd Google Chrome na Androidzie i komputerze.

Teraz nie można zaprzeczyć, że Wyższość Google Chrome jeśli chodzi o konkurencję, z kilkoma dodatkowymi funkcjami i wieloma rozszerzeniami, co czyni ją niesamowitą przeglądarką, którą wszyscy powinniśmy zainstalować na naszych komputerach z systemem Windows lub dowolnym innym systemem operacyjnym.

Łatwe usuwanie awarii lub błędu w przeglądarce Google Chrome „ERR_CONNECTION_TIMED_OUT”

Jak wiesz, tego typu błędy są bardzo częste w Chrome, a jest ich znacznie więcej powszechne na urządzeniach mobilnychW niektórych przypadkach występuje inny rodzaj błędu i jest to sytuacja, w której nie można odtwarzać filmów z przeglądarki Google Chrome.

Lub podobny, gdy nie otwierają stron lub okien w przeglądarce, powoduje to stres i Skończyło się na odinstalowaniu i zainstalowaniu często Chrome niepotrzebnie, ponieważ jest to coś, co faktycznie naprawia w dwóch na trzy.

I choć są one niewygodne, trochę niewygodne, w rzeczywistości jest to coś, co ma rozwiązania i można je rozwiązać w niezwykle łatwy sposób, zdasz sobie sprawę, że wystarczy postępować zgodnie z pewnymi sztuczkami i wszystko wróci do normy w Twojej przeglądarce.

Należy wyjaśnić, że jeśli z jakiegokolwiek powodu odinstalowałeś przeglądarkę internetową Google Chrome, możesz pobrać i zainstalować ponownie bez problemów.

Teraz pokażemy Ci, jak możesz w prosty sposób rozwiązać mały błąd, który jest prezentowanie przeglądarki Chrome, zalecamy prawidłowe wykonanie wszystkich kroków i staranie się nie pomijać żadnego, aby wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami.

Dlaczego w przeglądarce Chrome pojawia się błąd „err_connection_timed_out” i jak go naprawić

Problem pojawia się w najnowszych wersjach systemu Windows i jest dość dziwny w tym sensie, że możesz mieć dobre połączenie, a nawet uruchamiać inne aplikacje w tle, ale gdy próbujesz wejść na stronę internetową, wtedy Otrzymuję błąd „err_connection_timed_out”.

Naprawienie go nie jest zbyt skomplikowane i właściwie wszystko, co musisz zrobić, to:

  • Musisz mieć uprawnienia administratora aby móc to zrobić tą metodą.
  • Idziesz do menu startowego i wpisujesz CMD, potem myszą klikasz prawym przyciskiem myszy i szukasz opcji, która mówi „Uruchom jako administrator”.
  • Na ekranie pojawia się czarna ramka, która byłaby symbolami systemu, tutaj trzeba napisać dokładnie „ipconfig / flushdns„Bez cudzysłowów, które wyczyszczą historia hostująca adres IP.
  • Po tym wystarczy ponownie uruchomić komputer.
  • Po ponownym uruchomieniu jedyne, co pozostało do zrobienia, to: otwórz Google Chrome i gotowe, spróbuj wejść na stronę, która wcześniej powodowała problemy i możesz to potwierdzić teraz działa idealnie.

Tak łatwo jest rozwiązać „ERR_CONNECTION_TIMED_OUT”

strona wyświetlająca błąd

Jak zobaczysz, ten problem ma bardzo proste rozwiązanie, które w ciągu kilku minut tylko kilka minut. Wtedy możesz przeglądać strony tak, jakby nigdy nic się nie stało.

Na początku mogłeś pomyśleć, że naprawa jest dość skomplikowana, a nawet instalujesz inną przeglądarkę, która jest w rzeczywistości gorsza, a twoje urządzenie wypełnia pamięć z powodu tego typu przeglądarek.

Coś takiego całkowicie wymyka się spod kontroli, ale już możesz zdać sobie sprawę, że wszystko, co zrobiłeś, nie było tak naprawdę konieczne i że wszystko było łatwiejsze do rozwiązania, niż się wydawało.

Zapamietaj to Błędy, takie jak „err_connection_timed_out”, które mają rozwiązanie. Są całkowicie normalne w systemie Windows i różnych aplikacjach do niego, nie jest tak, że pojawiają się zbyt często na szczęście. Więc nic nie jest doskonałe, a błędy mogą być i zawsze otwarte.

Jako kolejny błąd, który jest bardzo normalny w Chrome i w rzeczywistości jest bardzo podobny do błędu, który naprawiliśmy w tym samouczku i jest to „ERR_CACHE_MISS”, chociaż wydaje mi się, że wiedziałem coś poważnego, w rzeczywistości wystarczy wykonać kilka kroków, aby to naprawić.

Mamy nadzieję, że ten samouczek był dla Ciebie poprawny i że podoba Ci się bezproblemowa przeglądarka Na dobry czas.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy je rozwiązali, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram