Skip to content

Adobe Flash Player z problemami w Windows 10

7 de październik de 2022

Microsoft ostatnio przyjął zwyczaj, w ramach swojej polityki, ogłaszania w drugi wtorek każdego miesiąca serii informacji związanych z problemami bezpieczeństwa swoich systemów operacyjnych. Oczywiście większość z nich zwykle nie dotyczy przeciętnych użytkowników, a jednak od czasu do czasu okazuje się, że tak jest, jak tym razem, gdzie Kilku właścicieli komputerów z systemem Windows 10 twierdziło, że Adobe Flash Player po prostu przestał dla nich działać.

Windows 10 ulega awarii Adobe Flash Player

Chodzi o to, że Problemy z Adobe Flash Playerem W tej chwili nie dotyczą one również wszystkich użytkowników, chociaż dotyczą wielu z nich, szczególnie tych ze standardowymi kontami użytkowników Windows 10. Problem polega na tym, że ponieważ Microsoft z kolei zaleca, abyśmy używali zwykłych kont użytkowników, a nie administratorów, osób dotkniętych problemem było znacznie więcej niż jakiś czas temu.

Zgodnie z tym, co opisali ofiary tej niedogodności, dzieje się tak Wtyczka Adobe Flash Player przestała działać zarówno w przeglądarce Internet Explorer, jak i Microsoft Edge, jak nazywa się nowa przeglądarka firmy z Redmond. Jak powiedzieliśmy, fakt, że firma zaleca korzystanie z systemu jako użytkownik, a nie jako administrator, przynajmniej w tym przypadku, grał przeciwko wielu osobom.

Według historii tych osób, zarówno na forach, jak i w sieciach społecznościowych, awarie zaczynają się w szczególności po przeprowadzeniu najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego za pomocą biuletynów bezpieczeństwa publikowanych przez Microsoft. I aby je rozwiązać, W tej chwili jedyną opcją, jaką mamy, jest przejście na korzystanie z komputera jako administrator, ponieważ w użyciu jako użytkownik nadal nie ma pod ręką odpowiedzi. Również utworzenie konta z uprawnieniami to kolejna opcja, którą wielu wybrało.

W każdym razie musimy zaznaczyć, że przynajmniej do tej pory Microsoft nie wypowiedział się na temat tego problemu, choć z pewnością mamy nadzieję, że jego twórcy pracują nad jego jak najszybszym rozwiązaniem. Najbardziej doświadczeni użytkownicy, ale również niezwiązani z firmą, Ze swojej strony zalecają odinstalowanie aktualizacji 2016, dopóki nie znajdziesz osoby odpowiedzialnej za wszystkie problemy, o których wspominaliśmy.co wydaje nam się co najmniej interesującą opcją poza nowymi podatnościami, które mogą się wtedy pojawić.

Idealnie byłoby, gdyby Microsoft wkrótce wypuścił na rynek nową łatkę do systemu Windows 10, która pozostawia wszystkie błędy, o których wspominamy, nie tracąc z oczu faktu, że wszyscy, którzy chcą ciesz się Adobe Flash Playerem w systemie Windows 10, bez konieczności odinstalowywania najnowszych aktualizacji, musisz ustawić uprawnienia konta administratorom. Oczywiście mogą wystąpić różne problemy z bezpieczeństwem, zwłaszcza jeśli pracujemy na współdzielonych komputerach lub jeśli nie mamy dużej wiedzy na temat rodzaju użytkowania, z którego korzystamy.

Istnieją oczywiście inne alternatywne rozwiązania, o których wspominało więcej niż jedno, takie jak zainstaluj alternatywną przeglądarkę, którą może być Google Chrome lub Mozilla Firefox, dwie z najbardziej znanych opcji, jakie znamy. W każdym razie, jesteśmy również bardzo pewni, że Flash praktycznie żegna się z rynkiem, więc jeśli surfujemy po sieci bez korzystania z niego, stopniowo poprawimy nie tylko nasze wrażenia użytkownika, ale także bezpieczeństwo systemu operacyjnego.

Czy miałeś problemy z uruchomieniem programu Adobe Flash Player na komputerze z systemem operacyjnym Windows 10?

dołącz do naszego kanału telegram