Skip to content

⭐ Jak pobrać Blim dla Smart TV ⭐

30 de październik de 2022

Aplikacje podobne do Netflix stają się one coraz bardziej popularne, wiemy, że w tym momencie, przynajmniej na razie, jest zbyt skomplikowane, aby ktokolwiek z nich radził sobie właśnie z wyżej wymienionym. Ale możemy powiedzieć, że dobrą opcją jest blim, firma, która w taki sam sposób jak Netflix pozwala nam mieć całkowicie darmowy 30-dniowy okres próbny. Chociaż w tym przypadku, aby wypróbować tę aplikację, nie trzeba podpinać żadnej karty kredytowej, co jest skomplikowane, biorąc pod uwagę, że jeśli nie pamiętasz o rezygnacji z subskrypcji Netflix, pobierają opłatę za drugi miesiąc.

Pobierz Blim za darmo, bardzo prosto

Oglądaj filmy przesyłane strumieniowo, bez konieczności pobierania absolutnie czegokolwiek jest obecnie czymś niezwykle powszechnym. Jest to nawet zbyt wygodne z połączeniami, które obecnie obsługujemy, musimy pamiętać, że Blim ma obecnie ponad 20 tysięcy godzin treści, więc oczywiście ilość jest dość duża i biorąc pod uwagę, pomyśl przez kilka sekund na liczbę godzin, które mogą wynosić 20 000, ilość czasu w porównaniu do Smart TVnie masz dość życia, aby móc wizualizować te wszystkie godziny zróżnicowanej zawartości.

Pobierz Blim na swój Smart TV

Włączenie Blima do naszej telewizji nie jest zbyt skomplikowane, będziemy musieli tylko do niego podejść, mając go Połączony z internetemwejdź w część aplikacji, a my to zrobimy szukaj stamtąd Blim i pobierz go. W przypadku, gdy nie pojawi się w aplikacjach, będziemy musieli po prostu przejść z przeglądarki na oficjalną stronę Blim, z sieci pobierzemy wspomnianą aplikację, nie martw się, że sieć wykryje, że jesteś ze Smart TV, a pobrany plik jest odpowiedni dla tego urządzenia, po tym jest zainstalowany i to wszystko.

Sposób, w jaki będziesz mógł obserwować, nie jest zbyt skomplikowany, aby móc to zrobić pobierz Blim i używaj go bezpłatnie przez 30 dnijak powiedzieliśmy na początku, nie prosząc o kartę kredytową, łatwiej jest uzyskać dostęp do wspomnianego testu i korzystać z tej aplikacji, zawsze zostawiają nam kilka wydań co miesiąc, abyśmy mogli cieszyć się nowymi rzeczami we wspomnianej aplikacji, więc powinieneś dać szansę wszystkim możliwościom, jakie ta aplikacja Coraz bardziej popularne może Ci zaoferować, zwłaszcza jeśli uważasz, że Netflix nie ma dla Ciebie wielu opcji, zwłaszcza dla społeczeństwa Ameryki Łacińskiej, które jest dość źle traktowane przez tę firmę.

dołącz do naszego kanału telegram