Skip to content

WhatsApp Plus: kto odwiedza / sprawdza Twój profil?

26 de styczeń de 2022

Jedną z najczęściej używanych aplikacji na świecie jest niewątpliwie WhatsApp, aplikacja numer jeden w pobieraniu na świecie, nie wspominając już o tym, że jest to zdecydowanie najczęściej używana aplikacja do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi. Jego twórca nigdy nie wyobrażał sobie, że ponad 36 milionów ludzi wybierze ten nieoficjalny MOD WhatsApp, który jest repliką oryginału, ale z wieloma nowymi funkcjami, które sprawiają, że jest to jeden z najlepszych w użyciu. Wszyscy korzystamy z WhatsApp, wszyscy, ale nie możemy zaprzeczyć, że jest to okropne w sensie estetycznym, ponieważ w ogóle nie pozwala nam dostosować danej aplikacji, nie wspominając o opcjach, które może mieć, ale że my nigdy nie zobaczę. Wszystko to jest rozwiązane za pomocą WhatsApp Plus, czyli MOD tej aplikacji.

Jeśli chcesz wiedzieć w WhatsApp Plus kto widzi mój profil, to trafiliście we właściwe miejsce, bo opowiem Wam trochę o jednej z opcji, jaką ma ten MOD, a konkretnie o możliwości poznania kto widzi mój profil na WhatsApp Plus?. Opcja, która jest domyślnie wyłączona i dlatego wiele osób nie zwraca na nią uwagi lub nawet na nią nie patrzy. Co więcej, sama funkcja nie jest zbyt jasna, ale możesz być pewien, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedział kto patrzy na twój profil WhatsApp+? w prosty sposób i bez pobierania niczego dodatkowego.

Kto odwiedza Twój profil Whatsapp?

dzisiaj zobaczysz kto odwiedza Twój profil WhatsApp plus?, na szczęście aplikacja, o której mowa, ma opcję, aby dowiedzieć się, kim są osoby, które zdecydują się zajrzeć do Twojego profilu. Opcja jest domyślnie wyłączona, ale na szczęście aktywacja będzie kwestią kilku sekund. Musisz przejść do opcji, która mówi Kontakt online, kiedy już tam będziesz, będziesz musiał zaznaczyć pierwszą z opcji, która mówi „Przykładowy kontakt z grzankami” po zaznaczeniu wybierzemy dźwięk powiadomienia z poniższego.

Teraz za każdym razem ktoś odwiedza Twój profil Ten dźwięk powiadomienia, który wybraliśmy wcześniej, zabrzmi i pojawi się na czarnym pasku, który widać powyżej, obok logo aplikacji, to takie proste kto patrzy na twój profil? WhatsApp+ a ponadto powiadomi Cię i na bieżąco informuje o danym wniosku. Jest to niezwykle ciekawa opcja, a przede wszystkim przydatna dla Wiesz, kto patrzy na mój profil WhatsApp?, bez konieczności uciekania się do aplikacji innych firm, które zazwyczaj nie dają żadnych wyników.

WhatsApp Plus, wiele zalet

Pamiętajmy, że wiedza, kto widzi moje zdjęcie profilowe w WhatsApp Plus, to tylko jedna z wielu opcji, które znajdziemy we wspomnianej aplikacji.

Między Tak wiele funkcji ma ten MOD znajdujemy możliwość całkowitej zmiany interfejsu poprzez motywy i ogólnie dostosowywanie. Będziemy mieli również możliwość ukrycia „online” i jednocześnie godzina ostatnie połączenie.

Możesz ukryć rozmowy, aby nie były widoczne, gdy ktoś, kto nie powinien dotykać telefonu komórkowego, otworzy WhatsApp Plus, możesz wysłać zdjęcia o rozmiarze znacznie lepszy od oficjalnego WhatsApp, z tych 50 MB w ten sposób nigdy nie traci się nic z jakości.

Krótko mówiąc, korzyści, które ta aplikacja ma do zaoferowania, jest wiele, a najlepsze jest to, że jest bezpłatna, więc nie musisz płacić ani grosza, aby uzyskać do nich dostęp, jeśli chcesz wesprzeć rozwój tego samego z pieniędzmi masz Plus Darowizna gdzie możesz wysłać pieniądze do jego twórcy, aby pomóc mu kontynuować projekt.

  • Oczywiście musimy pamiętać, że WhatsApp Plus ma wiele zalet oprócz wspomnianej wcześniej, która jest jedną z najlepszych.
  • Możesz dostosować daną aplikację tak bardzo, jak to możliwe, za pomocą galerii motywów, które posiada, Ma ponad 700 motywów, aby móc maksymalnie dostosować aplikację.
  • Nie wspominając o innych funkcjach, takich jak możliwość ukrycia rozmów i uczynienia ich poufnymi, w ten sposób żadna ciekawska osoba nie będzie mogła zobaczyć, do kogo piszesz.
  • Możesz również ukryć „online” i ostatnie połączenie, a nawet zmienić datę.

Jak zobaczysz, korzyści nie są dokładnie nieliczne i warto kupić tę aplikację, przeszukaj blog, aby znaleźć megapost, który ostatnio zrobiliśmy na temat tej aplikacji, gdzie znajdziesz wszystkie pytania dotyczące wszelkich wątpliwości dotyczących tej aplikacji.

Kto patrzy na mój profil WhatsApp Plus?

Aby dowiedzieć się, kto odwiedza mój profil WhatsApp Plus, sposobem na to jest jedna z funkcji, które ma wśród swoich opcji, więc absolutnie nie ma potrzeby pobierania dodatkowej aplikacji, aby móc ją znaleźć.

Musisz przejść do Kontaktu online w opcjach, gdy tam będziesz, zobaczysz dwie opcje, a jedna z nich mówi „Pokaż kontakt Toast”, czyli opcję, którą musisz zaznaczyć, aby wiedzieć, kto odwiedza Twój profil WhatsApp +. W opcji poniżej musisz wybrać ton, z jakim poczujesz powiadomienia, które dotrą do Ciebie, gdy ktoś odwiedzi Twój profil, coś, co pojawi się obok logo aplikacji.

W ten sposób nie tylko będziesz wiedział kto odwiedza Twój profil WhatsApp Plus?, ale też powiadamia Cię o tym, aby za nic na świecie nie przydarzyło Ci się to, gdy dana osoba zdecyduje się odwiedzić Twój profil.

Jak widać, metoda jest niezwykle prosta i jest zawarta w aplikacji, więc nie musisz niczego więcej pobierać ani robić z nią żadnego bałaganu, po prostu nawiguj trochę w menu i to wszystko.

WhatsApp Plus posiada wiele niezwykle interesujących opcji, które mogą być bardzo pomocne podczas korzystania z aplikacji. Nie wspominając o wszystkich zaletach, jakie ma, jeśli chodzi o dostosuj aplikację prawie w 100% i wszystkich emotikonów, które musi być w stanie wysłać, zwłaszcza jeśli jesteś jednym z tych, którzy za bardzo lubią memy, ponieważ ma je wszystkie, aby móc wysłać je przez czat.

Kto odwiedza mój profil WhatsApp Plus Holo?

Jak widać, nie jest zbyt skomplikowane, aby wiedzieć, kto patrzy na nasz profil WhatsApp+, jest to dobra opcja, która jest zawarta w danej aplikacji. Musisz go tylko znaleźć, ponieważ ponieważ jest on domyślnie dezaktywowany, większość ludzi go nie znajduje, a nawet jeśli nie ma bardzo szczegółowego opisu, nie jest dobrze zrozumiałe, do czego jest przeznaczony.

WhatsApp Plus ma wiele zalet w przeciwieństwie do swojego uznanego brata umieścić to w jakiś sposób, być może to, co przyciąga wielu użytkowników z powrotem, w jakiś sposób, to pomysł, że instalacja jest skomplikowana i tak dalej, ale jest to kwestia wykonania kilku kroków i to wszystko. Na blogu mamy bardzo interesujący mega artykuł, w którym odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące aplikacji, a także kilka samouczków, dzięki którym nauczysz się nie tylko instalować aplikację, ale także korzystać z niezawodnych linków do jej pobierania.

Wiesz już, że możesz pozostawić wszelkie wątpliwości w komentarzach i nieco dalej, a jak najszybciej postaramy się odpowiedzieć na każdy z nich.

dołącz do naszego kanału telegram