Skip to content

▶ ROOT Huawei Nova Plus 【Łatwo zrootować Androida】

26 de czerwiec de 2021

Na szczęście mamy dwie metody, aby móc korzeń Huawei Nova PlusObie metody są dość proste, więc jeśli jedna nie działa, możesz wypróbować drugą bez żadnych problemów.

Zrootowanie telefonu komórkowego może być rozwiązaniem na jego słabą wydajność, chęć dostosowania go, a nawet może sprawić, że bateria będzie działać znacznie dłużej. Możliwości są nieograniczone i już rozmawialiśmy poprzednia ze wszystkich pozytywnych rzeczy, które muszą się zakorzenić urządzenie mobilne, choć oczywiście w przypadku posiadania gwarancji pamiętaj, że raz zrootowane stracisz je i nie ma możliwości odzyskania.

Powiedziawszy to wszystko, przejdziemy krok po kroku w tym samouczku, abyś nie miał problemów i mógł bardzo łatwo i przede wszystkim szybko zrootować swój telefon komórkowy.

Korzeń Huawei Nova Plus

Musisz mieć bateria mobilna o 80% przynajmniej by móc kontynuować.

Oprócz tego zdecydowanie zaleca się posiadanie oryginalnego kabla USB.

Musisz także włączyć debugowanie USB i odbywa się to w Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli nie masz tego ostatniego odblokowanego, przejdź do Ustawienia> Informacje o telefonie, a następnie kilkakrotnie naciśnij Numer kompilacji.

Potrzebne będą również sterowniki USB Huawei i Rootkhp.

Co będziesz miał co zrobić, to zainstalować Rootkhp.

Po zainstalowaniu będziemy oczywiście musieli go otworzyć.

Teraz łączymy telefon komórkowy z oryginalnym kablem USB do komputera.

Gdy jesteśmy gotowi, musimy nacisnąć przycisk root, który znajduje się w lewym dolnym rogu, aby w ten sposób rozpoczął się cały proces rootowania.

Kiedy wszystko się skończy, powie „Ukończono root”I dlatego otwórz zakończył rootowanie telefonu komórkowego.

Rootowanie za pomocą KingoRoot

Jeśli powyższa metoda Cię nie przekonuje lub nie działa dla Ciebie, zalecamy wypróbowanie Kingoroot.

Liczymy urządzenie do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB Oczywiście czekamy, aż aplikacja Kingo wykryje telefon.

Gdy to wykryje, naciśniemy o przycisku z napisem ROOT i czekamy na zakończenie procesu, na wypadek, gdyby poprosili Cię o zrobienie czegoś, postępuj zgodnie z ich instrukcjami.

Aby zakończyć, wszystko, co powinniśmy zrobić, to przejść do Google Play lub kliknąć ten link, aby pobrać i zainstalować Root Checker, po zainstalowaniu otworzymy aplikację, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root.

Jeśli nie, dobrze przyjrzyj się poprzednim krokom i wykonaj je ponownie.