Skip to content

Uruchom ponownie lub zresetuj iPhone’a do ustawień fabrycznych

21 de maj de 2022

Powody, dla których masz Przywróć ustawienia fabryczne iPhone’a może być ich wiele, niekoniecznie chcesz to zrobić bo musisz to sprzedać, gdybym miał iPhone’a 7 to bym go nie sprzedał np. może coś po prostu nie działa tak jak chciałeś lub masz Zainstalowano zbyt wiele rzeczy i o wiele łatwiej jest go opuścić, ponieważ właśnie opuścił fabrykę, aby spędzić godziny na usuwaniu wszystkiego, czego nie chcesz już w tym telefonie.

Należy również wziąć pod uwagę, że Przywracanie ustawień fabrycznych nie tylko usuwa wszystkie aplikacje lub pliki, które zainstalowałeś na swoim iPhonie., ale oprócz tego usuwa wszelkie dane osobowe, które masz w nim, takie jak Apple ID, więc musisz wziąć to pod uwagę, możesz również wprowadzić je ponownie po zakończeniu procesu. W kilku słowach pozostaw smartfon tak, jakbyś go właśnie kupił.

W tym artykule zamierzamy wyjaśnić w najprostszy możliwy sposób, jak należy to zrobić, aby móc przywrócić ustawienia fabryczne iPhone’a.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne iPhone’a za pomocą iTunes

W celu przeprowadzenia tego procesu będziemy: potrzebujesz komputera i aplikacji iTunes. Tak więc, jak możesz sobie wyobrazić, będziesz musiał podłączyć iPhone’a do komputera i otworzyć aplikację. Teraz zamierzamy poczekać, aż rozpozna nasze urządzenie.

Nasze urządzenie pojawi się na pasku po lewej stronie, teraz musisz kliknąć w prawo, a następnie kliknąć kartę Podsumowanie, po kliknięciu tam, jeśli spojrzysz na część po prawej stronie, mamy informacje o wersji systemu operacyjnego i poniżej znajdują się dwa przyciski: jeden mówi aktualizacja, a drugi mówi Przywróć iPhone’a oczywiście będziemy musieli nacisnąć ten ostatni.

Teraz pojawia się wyskakujące okienko z prostym pytaniem:Chcesz wykonać kopię zapasową ustawień telefonu? Jeśli chcesz, wybierz opcję pośrodku, która mówi „Zapisz kopię zapasową”, a jeśli nie, kliknij „Nie zapisuj kopii”.

Następnie pojawia się nowe wyskakujące okienko z pytaniem, czy jesteśmy całkowicie pewni, do czego zmierzamy kliknij przywróć i zaktualizuj.

Będziemy musieli poczekać na zakończenie tego procesu i to wszystko, mamy już nasze fabrycznie przywrócone urządzenie.

fabryka-przywracanie-iphone

Przywróć iPhone’a

Aby to zrobić bez konieczności podłączania go gdziekolwiek, wszystko, co będziemy musieli zrobić, to przejść do Ustawień, a następnie Ogólne, gdy tam przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane Resetuj, a następną rzeczą, którą zrobimy, będzie szukanie opcji, która mówi Usuń zawartość i ustawienia.

Teraz poprosi nas o potwierdzenie akcji, robimy to naciskając Wymaż iPhone’a i to wszystko, musimy poczekać na zakończenie procedury, co może potrwać kilka minut.

Oczywiście pamiętaj również o tym, aby akumulator był w pełni naładowany i po rozpoczęciu procedury nie próbuj go w żaden sposób zatrzymywać.

dołącz do naszego kanału telegram