Skip to content

Slack: Dostosuj swój obszar roboczy — kompletny przewodnik

10 de lipiec de 2021

Slack sprawia, że ​​dostosowywanie przestrzeni roboczej jest łatwe i wydajne. W przypadku aplikacji na komputerze ważna jest możliwość dostosowania przestrzeni zgodnie z życzeniem użytkownika. Teraz ważne jest, aby pamiętać, że istnieją aplikacje, które oferują: wiele opcji dostosowywania, takich jak Slack. W tym przewodniku pokażemy, jak w prosty sposób dostosować przestrzeń roboczą w Slack.

To to niezwykle ważne zadanie, bo jeśli chodzi o pracę, im bardziej wyspecjalizowany obszar pracy, tym większa będzie wydajność i efektywność pracy. W rezultacie firmy mogą prosperować znacznie lepiej, mimo że mają taką samą liczbę pracowników.

Ważne jest, abyś wiedział, że kiedy ludzie mogą poprawić swoje obszary pracy, a co za tym idzie efektywniej organizować swoje przestrzenie, mogą wykonywać zadania w najlepszy sposób, efektywnie i obniżając koszt okazji i pracy.

Przez lata próbowaliśmy skonfigurować komunikatory internetowe do naszych środowisk pracy. Wraz z tworzeniem mediów społecznościowych wydawało się to bliższe niż kiedykolwiek. Jednak ze względu na sprzeniewierzenie sieci społecznościowych ważne jest, aby mieć dodatkową opcję, która skupia się tylko na środowisku pracy.

Jak stworzyć przestrzeń roboczą w Slacku

Platforma lub narzędzie Slack służy jako komunikator, który koncentruje się na tworzeniu kanałów do interakcji. Te kanały to tak zwane obszary robocze i to tutaj możesz pracować razem z innymi ludźmi. Podobnie może być połączenie narzędzi, a nawet usług jakiegoś oprogramowania.

Najważniejsze jest to, że jeśli zamierzasz stworzyć przestrzeń roboczą w Slacku, musisz użyć poczta będąca własnością firmy. Aby rozpocząć tworzenie witryny w Slacku i dostosowywanie obszaru roboczego, musisz przejść do sekcji, która mówi o utworzeniu nowej.

Tam wpisujesz adres e-mail, który będzie używany, a następnie naciśnij przycisk Kontynuuj. Następnie musisz wybrać, czy kontynuować operację z Google, czy przez Apple. Potwierdzenie zostanie wysłane za pomocą kodu na e-mail, który należy wpisać, aby kontynuować. W ten sposób pasek tworzenia obszaru roboczego jest włączony i można go bardzo łatwo utworzyć.

Dostosuj swoją przestrzeń w Slack

Kiedy używasz Slacka, musisz dostosować obszar roboczy, aby czujesz się komfortowo podczas korzystania z niego. W ten sposób możesz pracować w przyjemniejszy sposób i dodawać rzeczy do kanału, na którym wykonujesz swoją pracę.

W ten sposób możesz wprowadzać zmiany w tle na ekranie kanału lub dodawać ikony i emotikony. Możesz także dodać sugestie dotyczące statusu lub utworzyć przedrostki, które będą wyświetlane w obszarze roboczym.

Podziękowania dla osób, które wyspecjalizowały się w tworzeniu aplikacji pomagających poprawić relacje w pracy, Możemy liczyć na dużą liczbę opcji dostosowywania, które są bezpłatne, a ich dostępność ułatwia również wszystkim użytkownikom specjalizowanie się w ich obszarze. .

Jednym ze sposobów personalizacji przestrzeni jest zdecyduj, gdzie pobierzesz aplikację. Dlatego ważne jest, aby użytkownicy jasno określili, gdzie będą mogli pobrać Slack za darmo, zarówno na Windows, jak i na Macu.Slack umożliwia również łączenie i zarządzanie kontami z blokadą.

Ważne, abyś wiedział, że Slack to program, w którym możesz założyć konto za darmo, a każdy rodzaj usługi oferowany przez firmę, która go utworzyła, jest bezpłatny, chociaż Oferowane są również pakiety Enterprise Grid, który działa jako pakiet premium. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, możesz dowiedzieć się, jak działa Slack, aby poznać jego zalety i wady.

Co mogę skonfigurować w Slacku?

Są to bardzo zróżnicowane opcje, dlatego zalecamy usiąść, poszukać ołówka i kartki i zwrócić uwagę, ponieważ poniżej sporządzimy listę większości funkcjonalności, których parametry może konfigurować użytkownik.

Możesz zmienić adres URL swojej przestrzeni, to odnosi się do adresu internetowego których członkowie używają, aby uzyskać dostęp do strony. możesz zmienić nazwę przestrzeni. Możesz zrobić jedno i drugie w Enterprise Grid.

Zmień tło

Musisz kliknąć na zdjęcie, które masz jako tło, a następnie przejść do preferencji. Potem możesz Znajdź tematy które są w trybie domyślnym lub możesz przesłać zdjęcie, które posłuży jako tło. Następnie wycinasz ten, który wybrałeś, a pod koniec zapisywania musisz zaznaczyć.

Jak wgrać ikonę Slacka

Ikony są sposobem na twórcę przestrzeni roboczej pozwala Twoim obserwującym je zidentyfikować. Aby przesłać ikonę do Slacka i dostosować za jej pomocą obszar roboczy, wpisz nazwę kanału. Następnie musisz otworzyć obszar administracyjny, a to zabierze Cię do znalezienia paska dostosowywania.

zrzut ekranu komputera i telefonu luzu

Następnie musisz kliknąć część ikony obszaru roboczego i wybrać plik, którego użyjesz, a następnie go załadować. Następnie możesz przyciąć ikonę i aby zapewnić zmiany, musisz kliknąć przytnij i zapisz.

Prześlij ikonę do Slacka. To może ci pomóc zidentyfikuj swoje miejsce pracy lub organizację sieci korporacyjnej. Ponadto każdy użytkownik może mieć unikalne zdjęcie profilowe, które może wybrać spośród kilku ustawień wstępnych dostępnych w aplikacji lub przesłać plik lokalny ze swojego komputera.

Dostosuj sugestie dotyczące statusu

Aby stworzyć przyciągające wzrok sugestie statusu w Slacku, musisz najpierwwybierz emoji, które prawidłowo odda nastrój. Należy również unikać używania akronimów, ponieważ nie wszyscy ludzie potrafią zrozumieć ich znaczenie. Kolejną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, o której godzinie usunąć stany, aby upewnić się, że wszystkie osoby i członkowie kanału widzą, co zostało opublikowane.

Aby skonfigurować i dostosować tę sekcję, musisz przejść do miejsca, w którym znajduje się nazwa obszaru roboczego. Następnie w menu, które od razu zobaczysz, wejdziemy w ustawienia i część administracyjną. Później musisz wprowadzić dostosuj i modyfikować lub zmieniać sugestie dotyczące statusu które były włączone.

Utwórz prefiksy kanałów

Prefiksy są używane w kanałach do zachować pewien porządek i organizację przestrzeni roboczej. Musisz je tworzyć w bardzo dobry sposób i upewnić się, że te prefiksy są tymi, których chcesz użyć, ponieważ nie możesz później wprowadzać w nich zmian.

W kanałach korzystających z abonamentu podstawowego i bezpłatnego nic więcej możesz użyć 6 przedrostków. Podczas gdy w innych planach jest więcej opcji. Aby utworzyć prefiksy jak w poprzednich procedurach, musisz podać nazwę kanału. Tam znajdziesz ustawienia, aw części dostosowywania wybierzesz prefiksy kanałów.

Dodawanie prefiksów to kolejna opcja, którą musisz otworzyć i w tym miejscu zamierzasz wpisać żądane prefiksy. W ten sam sposób musisz napisać krótki opis i na koniec kliknąć przycisk z napisem zapisz, aby potwierdzić, co zostało zrobione.

luz dostosuj obszar roboczy

Dostosuj profile członków

Profile zostały stworzone przede wszystkim po to, aby członkowie grupy byli uporządkowani, znali ich imię i nazwisko, godziny pracy lub stanowisko. Dostosowując profile, możesz uzyskać więcej informacji o uczestniku, takich jak data urodzenia, data rozpoczęcia, lokalizacja lub profile społecznościowe. aby móc dostosować profile musisz być w aplikacji komputerowej.

Członkowie to ludzie, którzy pomagają twórcy wykonać pracę, którą należy wykonać. To oni publikują i udostępniają istotne informacje, aby inne osoby mogły je zobaczyć. Członkowie personalizują się, tworząc niestandardowe pola profilu.

Utwórz link do profilu członka. Bezpośrednie linki profilu są bardzo dobrą opcją, gdy chcesz szybko i łatwo udostępnić profil, na przykład dzisiaj widzimy, jak ludzie używają bezpośrednich linków do otwierania rozmów na WhatsApp. W tym celu zalecamy, aby wiedzieć, jak wysyłać bezpośrednie linki, aby Twoi współpracownicy łatwiej cię dostają.

Ponownie musisz wprowadzić nazwę kanału, a następnie otworzyć paski administracyjne i dostosować. W tym miejscu znajdziesz pasek z napisem profil, a następnie kliknij edytuj pola profilu swojego obszaru roboczego. W tej części musisz kliknąć dostosuj profil.

Następnie musisz stworzyć pole pracy i określić wszystkie rzeczy w polach w pojawiających się polach. Na koniec musisz kliknąć Utwórz, aby wszystko było dobrze zrobione i zapisane.

Dodaj zarysy nazw Slack

Te dyrektywy lub mandaty są tworzone tak, aby osoby lub członkowie: nie wymieniaj nazw z wulgaryzmami. W ten sam sposób robi się je, aby ludzie nie okazywali sobie wzajemnego szacunku poprzez obelgi lub przezwiska.

Ponownie musisz przejść do sekcji nazwy kanału, ponieważ tam dokonywane są wszystkie ustawienia. Tam wejdziemy w administrację, a następnie w przycisk oznaczający konfigurację obszaru roboczego. Tutaj wejdziesz wskazówki dotyczące nazewnictwa a następnie rozwiń.

Na koniec wprowadzamy spersonalizowane wytyczne, czyli sekcję, w której będą pisane wszystkie mandaty lub wytyczne. Następnie otrzymujesz zbawienie i nikt nie może używać dziwnych lub nieprzyzwoitych nazw.

luz dostosuj obszar roboczy

Zarządzaj reakcjami emoji

Reakcje z emotikonami działają jak w każdej sieci społecznościowej, ponieważ każdy komentarz jest oznaczony emotikonami. Ale w kanałach Slack możesz dostosować ten obszar roboczy, aby ograniczyć używane przez użytkowników emoji.

Musisz iść na górę, gdzie zaznaczasz nazwę nadaną kanałowi, potem w ustawieniach, a potem w konfiguracji. Następnie szukasz części emoji i tam pojawi się opcja reakcje jedno kliknięcie, w którym zamierzasz zmodyfikować emotikony.

Dodawanie emotikonów w obszarze roboczym jest czymś bardzo charakterystycznym, ponieważ emotikony są częścią rozmowy. W ten sposób nie będzie się nudzić i ozdabiają czat. Możesz dodać wybrany emotikon lub pakiet niestandardowych emotikonów. Emotikony można dodawać tylko z aplikacji komputerowej i na niektórych obsługiwanych telefonach z Androidem.