Skip to content

Poprawka: „Twoja przeglądarka wydaje się nieco przestarzała” Przeglądarka aktualizacji MEGA

8 de wrzesień de 2022

Jeśli chodzi o pliki do pobrania, MEGA jest prawdopodobnie najczęściej używaną witryną, aby móc je wykonywać, a co za tym idzie, hostować szeroką gamę plików. Pamiętajmy trochę i to jest to MEGA pochodzi z megaprzesyłanie, ten sam twórca teoretycznie pomógł stworzyć nowe MEGA. Chociaż jakiś czas później powiedział, że nie jest właścicielem tego nowego projektu i że niedługo uruchomi prawdziwego następcę megauploadu całkowicie własnego. Ale na razie, jak wiecie, pozostała nam tylko opcja zapamiętania poległego żołnierza, który był dość przyzwyczajony do pobierania rzeczy, które nie były dokładnie nasze, prawda?

Rozwiązanie Twojej przeglądarki wydaje się nieco przestarzałe

Ostatnio dowiadujemy się, że coraz więcej użytkowników ma ten problem podczas próby pobrania czegokolwiek z MEGA.co.nz, Jest to błąd, który niestety wydaje się powtarzać, ale ma rozwiązanie we wszystkim, co nie jest zbyt skomplikowane do powiedzenia.

Ale żeby wiedzieć, jak go rozwiązać, musimy oczywiście wiedzieć, co dokładnie mówi ten błąd, prawda? Mówi w skrócie, że nasz przeglądarka jest zbyt przestarzała i że musimy go zaktualizować lub zmienić na nowszy. Zasadniczo oznacza to, że Twoja przeglądarka (na przykład: Google Chrome) jest nieaktualna i musisz pobrać jej nową wersję.

W rzeczywistości jest to dość proste, jedyne, co musisz zrobić w przypadku pracy na komputerze stacjonarnym, to wpisać nazwę przeglądarki w wyszukiwarce i wybrać pierwszą z opcji. Po wybraniu będziesz na oficjalnej stronie tej przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, inne), jak np. zrestartować Mozilla Firefox, lub po prostu pobierz przeglądarkę stamtąd należy wgrać najnowszą wersję, a następnie zainstalować tak, jakbyś nie miał absolutnie nic na swoim komputerze.

W przypadku naszego urządzenia mobilnego jest podobnie, po prostu będziemy musieli przejść do Sklep Play i wpisujemy nazwę naszej przeglądarki, choć w tym przypadku po prostu sprawdzamy, czy daje nam możliwość naciśnięcia przycisku „Aktualizuj” w przypadku, gdy taki przycisk się nie pojawia, oznacza to, że mamy już najnowszą wersję.

zaktualizuj przeglądarkę

W przypadku, gdy mimo to nadal nie działa, zalecamy odinstalowanie przeglądarki i ponowne zainstalowanie jej na komputerze i telefonie komórkowym. Nawet jeśli chcesz, powinieneś uruchomić program taki jak CCleaner po odinstalowaniu go na komputerach, musisz być pewien, że pobranie CCleaner poprawi wydajność systemu Windows.

Poznaj inne alternatywy dla platform pobierania online

pragnąc pobierz pliki online zawsze szukamy najlepszych platform do pobierania; Mega jest obecnie najczęściej używany, jednak istnieją różne alternatywy, które są doskonałe, jeśli chodzi o uzyskanie tego, czego potrzebujesz z sieci, poniżej wymieniamy tylko najlepsze:

  • MediaFire: To jest Główny konkurs Megaoferuje swoim użytkownikom 50 MB do pobrania, nie ma ograniczeń podczas pobierania plików, oprócz niezrównanej prędkości, nie wahaj się z niego korzystać, daje dobre wyniki.
  • Google Prowadzić: ta platforma jest magazyn w chmurzeale dzięki funkcji folderów współdzielonych będziesz mógł dać innym użytkownikom możliwość pobierania plików, które udostępniasz.
  • ZippyShare: nie ma ograniczeń przesyłać i pobierać pliki, wadą jest to, że te pliki trwają tylko 7 dni w chmurze; sprawia, że ​​jest to dobra opcja do tymczasowego udostępniania plików.
  • 4udostępnione: jest również jednym z najczęściej używanych, brak limitów pobieraniaponieważ wadą jest to, że zawiera więcej reklam niż na innych stronach internetowych.
  • Telegram: pomimo tego, że jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, wśród jej opcji oferuje swoim użytkownikom możliwość pobrania dowolnego typu pliku to jest w twoich kanałach.
  • Wyślij przestrzeń: ma niską prędkość pobierania; Oprócz tego, że pliki są usuwane po 30 dniach, jest to jednak jeden z najbardziej znanych w sieci.

Już z tymi opcjami Twój katalog z opcje platformy pobierania; więc nie zostań tylko z Mega, możesz również użyć dowolnej z tych opcji; Będąc platformami z dużą liczbą użytkowników, zawartość zawsze będzie zróżnicowana; wykorzystaj każdy z nich i uzyskaj to, co najlepsze w sieci.

dołącz do naszego kanału telegram