Skip to content

Poprawka: „System Windows wykrył, że komputer ma zmniejszoną wydajność” Windows 7, 8, 10

19 de czerwiec de 2023

Windows to termin pochodzenia angielskiego, który oznacza okna. Jednak jeśli chodzi o system Windows, większość ludzi kojarzymy go z systemem operacyjnym dla komputerów należących do firmy Microsoft i jej założyciela, Billa Gatesa.

Stąd jego sława jako jeden z najczęściej używanych systemów operacyjnych na świecieDlatego jest uważany za system uniwersalny, ponieważ codziennie widzimy jego zastosowanie na uniwersytetach, w urzędach, szkołach, a nawet w domach. Obecnie powszechne jest nabywanie lub kupowanie komputera z zainstalowanym systemem Windows.

Istnieje wiele wersji systemu Windows, ale najbardziej aktualne i używane to Windows 7, 8 i 10. Problem zaczyna się, gdy na komputerze pojawia się alert o treści „System Windows wykrył, że komputer ma obniżoną wydajność”. Cóż, musisz wiedzieć, że jest to dość powszechna niedogodność i nie ma się czym martwić, z czym zwykle spotykają się osoby, które mają ten system operacyjny. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, pokażemy Ci wszystkie szczegóły na ten temat.

Pierwszą i z pewnością najważniejszą rzeczą jest to komunikat, że system Windows wykrył, że komputer ma zmniejszoną wydajność, można usunąćdlatego postaramy się udzielić Ci niezbędnych informacji, aby to osiągnąć, nie marnując zbyt wiele czasu.

Napraw powolną wydajność systemu Windows

Co więcej, ten wykryty komputer z systemem Windows ma zmniejszony problem z wydajnością, który pojawia się nie tylko w najnowszej wersji systemu Windows, którą, jak wiemy, jest Windows 10, ale także wpływa na komputery z systemem Windows 7 i Windowsa 8.

W każdym razie, jeśli otrzymałeś to powiadomienie, powinieneś wiedzieć, że jest to rodzaj automatycznego alarmu opracowanego specjalnie przez ludzi z Microsoft dla Windows, których misją jest ostrzec nas, że komputer działa zbyt wolno lub ma niską wydajność.

Oprócz tego należy wziąć to pod uwagę Ten problem zwykle pojawia się zwłaszcza wtedy, gdy mamy otwartych wiele programów jednocześnie, co może przeciążyć pamięć RAM komputera. W takich przypadkach możliwym rozwiązaniem, przynajmniej zapobiegawczym, jest zamknięcie kilku z tych programów lub bezpośrednie ponowne uruchomienie komputera.

W ten sposób zapobiegniesz pamięci RAM i procesorowi swojego sprzętu są maksymalnie wykorzystane. W ten sposób wyczyścisz i zwolnisz pamięć RAM oraz dużą ilość zasobów komputera.

Cóż, problem może się więcej nie pojawić, aw niektórych przypadkach możemy nadal cierpieć z jego powodu. Wtedy trzeba będzie zastosować bardziej ekstremalne środki aby pozbyć się niedogodności.

Nasza rekomendacja jest taka przejdź do Panelu sterowania, Programy, Odinstaluj program, eliminując wszystkie te, które masz zainstalowane na komputerze, ale których nie używasz, ponieważ zużywają zasoby niepotrzebnie z komputera.

zmień podstawową kombinację kolorów Windows Seven

Jak poprawić zmniejszoną wydajność mojego komputera z systemem Windows

raz już usunięto wszystkie programy który masz lub miałeś zainstalowany, ale go nie używałeś, nadszedł czas, aby potwierdzić, że komunikat Windows wykrył, że komputer ma obniżoną wydajność zniknął.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wzmocnić swoje działanie, to też nie jest zły pomysł. usuń wszystkie pliki, które pozostają w Koszu systemu Windows, ponieważ utrzymywanie pełnego kosza zużywa dużą ilość pamięci RAM i może bardzo spowolnić komputer. Dobrze jest również rozważyć rozszerzenie i zwiększenie pamięci RAM komputera.

Wreszcie, jeśli chcesz, aby Twój komputer działał szybciej, musisz pobrać program o nazwie CCleaner, który został specjalnie opracowany w celu zwiększenia szybkości komputera kiedy sytuacja tego wymaga. Ten program jest narzędziem programowym służącym do czyszczenia potencjalnie niechcianych plików i nieprawidłowych wpisów z rejestru systemu Windows komputera.

CCleaner to darmowa aplikacja A co najważniejsze, może usuwać niechciane pliki pozostawione przez programy takie jak przeglądarki, programy biurowe lub sam system operacyjny.

Chcielibyśmy, żebyś dostał pozbyć się wiadomości „System Windows wykrył, że komputer ma zmniejszoną wydajność” ze wszystkimi tymi wskazówkami i sugestiami.

dołącz do naszego kanału telegram