Skip to content

Pobierz FaceTime na Androida: tylko do rozmów wideo

16 de kwiecień de 2023

Szukasz nowej aplikacji, która pozwala na wykonywanie rozmowy wideo?, na pewno tak, ponieważ każdy z nas w pewnym momencie chce porozumieć się z ukochaną osobą, zwłaszcza jeśli jest ona daleko od nas. Teraz jest to możliwe pobierz facetime na androidaco jest świetne, ponieważ jest to jedna z najlepszych aplikacji do prowadzenia wideorozmów, na którą możemy dziś liczyć.

Indeks()

Co jest takiego specjalnego w FaceTime?

Jedna z najważniejszych cech, jakie posiada FaceTimepolega na tym, że działa tylko wtedy, gdy jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Jeśli otrzymasz zwykłe połączenie, FaceTime aktywuje się i da Ci możliwość rozpoczęcia rozmowy wideo z osobą, która do Ciebie dzwoniła bez żadnych niedogodności. Jest to jedna z cech, która sprawia, że ​​ta aplikacja jest naprawdę atrakcyjna dla wszystkich użytkowników.

Po rozpoczęciu rozmowy wideo wszystkie elementy sterujące znikną, co pozwoli Ci lepiej cieszyć się obrazem drugiej osoby. Ogólnie, FaceTime Jest to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, o prostym i bardzo ładnym wyglądzie.

pobierz-facetime-dla-android2

Jak pobrać FaceTime na Androida?

Niestety, pojawił się problem dla użytkowników platformy Androidczyli ta aplikacja została stworzona przez Manzanadzięki czemu działa wyłącznie na urządzeniach, które używają iOS.

Ta aplikacja została uruchomiona w 2010 roku w celu poprawy komunikacji między urządzeniami z iOS. W taki sposób, że jest to aplikacja, która jest już domyślnie zawarta w tych urządzeniach, czyli nie muszą jej pobierać.

Jednak nie musisz się denerwować, ponieważ w sklepie Graj w Google Mamy aplikację, która pozwala nam komunikować się w taki sam sposób jak FaceTime. Jest o skypeco jest prawdopodobnie znacznie lepszą opcją, ponieważ jest bardzo kompletne i oprócz wykonywania połączeń wideo możesz także wykonywać normalne połączenia lub wysyłać wiadomości.

Jak pobrać Skype’a?

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby pobrać skype na Twoim urządzeniu Androidjest otwarcie aplikacji Graj w Google. Możesz go znaleźć w katalogu aplikacji swojego urządzenia Android.
  2. Kiedy to zrobisz, musisz poszukać aplikacji skype za pomocą paska wyszukiwania u góry ekranu.
  3. Po znalezieniu aplikacji musisz zlokalizować przycisk zainstalować i kliknij na to. Gdy to zrobisz, pojawi się nowe okno z informacjami niezbędnymi do uzyskania dostępu do tej aplikacji, więc musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Zaakceptować.
  4. Teraz aplikacja powinna zacząć się pobierać, musisz poczekać, aż pobieranie się zakończy i zainstaluje się automatycznie.
  5. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć aplikację. Wystarczy postępować zgodnie z pojawiającymi się od teraz instrukcjami, a będziesz mógł cieszyć się tą świetną aplikacją do prowadzenia rozmów wideo.

pobierz-facetime-dla-android3

Chociaż nie możemy pobierz facetime na androidanie musisz się męczyć, ponieważ dla Android mamy świetne opcje, takie jak skypedoskonała aplikacja do prowadzenia najlepszych rozmów wideo, a nawet do rozmów grupowych, jeśli wolisz.

dołącz do naszego kanału telegram