Skip to content

Pobieraj darmową muzykę z legalnych stron

1 de lipiec de 2023

Wszyscy lubimy pobieraj darmową muzykę aby móc cieszyć się naszymi ulubionymi tematami, ale nie zawsze możemy to zrobić legalnie. Istnieją jednak strony internetowe, które specjalizują się w oferowaniu muzyki w formacie mp3, z której można korzystać bezpłatnie, a także legalnie, wiedząc, że prawa własności intelektualnej i prawa autorskie.

Na stronach internetowych dot pobieraj darmową muzykę które dziś omówimy, możesz słuchać muzyki w formacie mp3 bez połączenia z Internetem, z komputera, tabletu, telefonu komórkowego lub odtwarzacza mp3. Zawierają one utwory ze wszystkich gatunków muzycznych pod Licencja Creative Commons.

Indeks()

Mp3Skull do pobierania darmowej muzyki

mp3czaszka jest jedną z ulubionych opcji dla użytkowników, jeśli chodzi o pobieranie darmowej muzyki. Działa od kilku lat i ok wyróżnia się prostotą. Możemy skorzystać z wyszukiwarki, aby zlokalizować żądany utwór lub odwiedzić listę najczęściej pobieranych plików, aby znaleźć utwory, które są najczęściej odtwarzane.

Muzyka + Pudełko

Muzyka + Pudełko Jest jeden z największych katalogów muzycznych w Internecie, jedną z zalet jest to, że umożliwia pobieranie bez konieczności rejestracji, a także ma szeroki katalog gatunków muzycznych. Zawiera utwory popularnych artystów, ale także nowych i nieznanych artystów.

Na tej stronie można znaleźć muzykę do pobrania za darmo, ale są też utwory, za które trzeba zapłacić, zwłaszcza te należące do znanych artystów.

Jamendo

W Jamendo możemy wybierać pomiędzy pobierać darmową muzykę lub słuchać ulubionej muzyki podczas przeglądania Internetu. Zawiera dużą liczbę darmowych iw 100% legalnych utworów, jego repozytorium sięga nawet trzech milionów utworów.

Masz dostęp jako gość, więc jeśli nie chcemy, nie musimy się rejestrować, aby korzystać z ich usług.

em3world

em3world Jest to strona z bardzo prostą obsługą, oprócz pobrania piosenki, którą lubimy, Ułatwia nam pobranie albumu, w którym znajduje się utwór, który chcemy pobrać. Możemy skorzystać z jego sekcji Top, aby odkryć nowe piosenki i odkryć najmodniejsze tematy.

pobieraj darmową muzykę

NoiseTrade

NoiseTrade jest jedną z legalnych i darmowych stron do pobierania muzyki bardziej elegancki interfejs. Aby móc korzystać z ich usług, musimy się zarejestrować, ale w zamian mamy do dyspozycji szeroki wybór muzyki we wszystkich stylach.

Zawiera pliki artystów, w których możemy zobaczyć ich filmy. Chociaż pobieranie jest bezpłatne, możemy przekazać trochę pieniędzy autorom piosenek, aby wesprzeć ich w dalszym tworzeniu nowych piosenek.

Oczywiste jest, że aby pobierać muzykę za darmo, nie trzeba uciekać się do nielegalności, istnieją dobre strony internetowe, na których możemy pobierać muzykę w formacie mp3, bezpłatnie i całkowicie legalnie. W ten sposób pomagając nowym artystom zaistnieć.

Inne miejsca, z których możemy legalnie i za darmo pobrać muzykę to Wikipedia i YouTube.

dołącz do naszego kanału telegram