Skip to content
Mac

Plik z rozszerzeniem .KEY: Co to jest i jak otworzyć ten typ pliku na komputerze Mac?

19 de Lipiec de 2021

Plik klucza to program z rozszerzeniem .key, który został stworzony do odszyfrowania lub wykonania wyłącznie przez MacOS (Macintosh OS), zawiera wszystkie informacje wymagane do pokaż prezentacje, obrazy, animacje ze slajdami m.in., jest to program komputerowy znany pod nazwą Keynote.

Jednak klucz jest uważany przez wielu użytkowników za przeciwnik programu Power Point, ponieważ oba programy pod względem użyteczności są naprawdę bardzo podobne i zapewniają użytkownikowi te same funkcjonalności w realizacji arkuszy roboczych.

Teraz, jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na ten temat, w celu zapoznania się z tego typu plikami, jesteś na dobrej drodze, ponieważ tutaj udzielimy Ci najlepszej porady.

Jaka jest funkcja pliku .KEY?

Funkcja .key w utworzonej przez Keynote ma zawierać cały kod do wyświetlenia prezentacji, która może zawierać slajdy, kształty, tabele, obrazy, różne pliki multimedialne (filmy, muzyka, MIDIS), a także tabele, kształty lub tylko notatki tekstowe, w tym tekst ze stylami wizualnymi. Można powiedzieć, że plik .key jest pojemnikiem na prezentację z nieokreśloną ilością informacji multimedialnych, dopóki nie użyjemy odpowiedniego programu do jej odszyfrowania.

Poznaj proste sposoby przeglądania pliku .KEY

Należy zauważyć, że pomimo faktu, że plik klucza został stworzony do odszyfrowania lub uruchomienia przez macOS, nie oznacza to, że nie można go wyświetlić z innego oprogramowania, konwertując dokument, który chcesz wyświetlić, do formatu zgodnego z opisem.

Na oknach

Jeśli mamy pod ręką plik .key i musimy go wyświetlić na komputerze, na którym działa tylko Windows jako system operacyjny, będziemy musieli skorzystać z konwertera online, takiego jak Zamzar.com, o którym porozmawiamy później i wykonaj konwersję do innego formatu niż nasz komputer, jeśli może się otworzyćMożesz wybrać między przekonwertowaniem go na plik Power Point (.ppt) lub plik .pdf, aby wyświetlić go za pomocą preferowanego czytnika PDF, jest to dość praktyczne rozwiązanie tego problemu.

Inna metoda lub technika, w której możesz wyświetlić swoje KLUCZOWE arkusze robocze Dzieje się to za pomocą komputera z iWork dla iCloud, oczywiście przestrzegasz pewnych procedur.

Na Macu

Jeśli masz w rękach komputer Mac, który ma również bardzo przydatną funkcję, taką jak DOK, który daje Ci interaktywne narzędzie do dodawania treści do Twojej pracy, usuwania ostatnich aplikacji i otwierania plików .Key, ponieważ te komputery mają już wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia tego procesu bez konieczności uciekania się do sztuczek lub dodatkowych sztuczek .

Jednak ponieważ Key jest ext.key, który tworzyć oprogramowanie Keynote, to jedyną rzeczą, którą będziesz musiał pobrać na swój komputer, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jest wspomniany program komputerowy, gdzie możesz go pobrać? W oficjalnym sklepie Apple, a następnie szybko kontynuuj z następującymi wskazówkami:

 • Wyszukaj na komputerze Mac KLUCZOWY dokument Co chcesz rozpakować?
 • Kliknij na to, masz również możliwość Ciągnąć o ile znajduje się aplikacja Keynote Figure. Wykonanie tych prostych kroków pozwoli ci przyjrzeć się kluczowym arkuszom, które chcesz. Teraz, jeśli chcesz otworzyć dokument, który już zrobiłeś na swoim MAC, to:
 • Przejdź do postać przewodnia na komputerze, kliknij go.
 • Wybierz, gdzie jest napisane Plik, a następnie w menu, które podajesz „Otwórz ostatnie”
 • Natychmiast ten program da ci panel wszystkich tych dokumentów, w których ostatnio pracowałeś, musisz wybrać i otworzyć ten, który chcesz wyświetlić lub zmodyfikować.

keynote na Macu

Na telefonie komórkowym

Jeśli chcesz zobaczyć plik .key z telefonu z Androidem, możesz zainstalować aplikację Keynote.apk, przejdź do sklepu Google Play i wpisz słowo „Keynote”, Zobaczysz kilka opcji aplikacji, które pozwolą Ci przeglądać pliki z rozszerzeniem .key, instalować ten, który najbardziej Ci się podoba, a gdy to zrobisz, możesz otworzyć plik, który chcesz zobaczyć przez tę aplikację. Inną opcją jest użycie konwertera formatu online, jak wyjaśniliśmy w poprzedniej sekcji, w której wyjaśniliśmy, jak wyświetlić plik .key na komputerze, możesz go przekonwertować na plik .pdf i przenieść ten plik pdf do pamięci mobilnej, aby zrób to, aby móc to sobie wyobrazić.

Użyj programu Keynote na Macu, aby otworzyć pliki .KEY

Jak już wyjaśniliśmy, Keynote to program przeznaczony do tworzenia tych plików .key i dlatego najbardziej odpowiedni i w 100% kompatybilny do ich edycji, Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia prezentacji multimedialnych z ponad 30 gotowych szablonów, za pomocą których można tworzyć rysunki, tabele, zdjęcia, filmy, oprócz stosowania efektów przejścia między slajdami, ma nawet wtyczkę o nazwie Keynote Live , za pomocą którego możesz przesyłać strumieniowo prezentacje .key przez iCloud.com.

Różnica między kluczem a Microsoft PPT

Główną rozbieżnością, o której warto wspomnieć, jest to, że Power Point pochodzi z systemu Windows i ext. Klucz Mac OS (Macintosh OS), jak wspomniano powyżej, z, Pakiet Keynote znanego Apple 5.

Te, które są najbardziej popularne jako alternatywne narzędzia online do otwierania pliku .Key, to między innymi: Parallels Tools, Cloudconvert.com, WinRAR, OnlineConvertfree.com, Aconvert.com i ZAMZAR.com, AnyDV.

Zalety dokumentów Keynote?

 • Ten typ dokumentu to używane do różnych celów, od studenckiego, lukratywnego, do osobistego.
 • Po zakończeniu pracy na swoich urządzeniach możesz ją udostępnić.
 • Kolejną z jego największych zalet jest to, że te slajdy, które zrobiłeś, masz tę zaletę, że je eksportujesz do innego formatu Jak na przykład; rozszerzenie pliku HTML, PDF, PowerPoint. M.in.

Keynote urządzenia aplikacji

W jakich formatach można zapisywać dokumenty Keynote?

Mogą je zapisywać w następujących formatach:

 1. Na iPadzie lub iPhonie: obrazy (.jpeg, .png), PowerPoint, PDF itp.
 2. Prochowiec; także w PowerPoint, PDF, GIF, HTML.
 3. iCloud: PDF, PowerPoint.

W podsumowaniu, rozpakuj KLUCZOWY dokument na MAC, to naprawdę jest naprawdę proste zadanie, ponieważ ten komputer ma wszystko, czego potrzebujesz do odszyfrowania tego typu pliku Keynote.

Jeśli potrzebujesz zrobić prezentację lub nagrać wideo w formacie kwadratu na Facebooka i masz komputer Mac, możesz użyć keynote.

Wypróbuj te narzędzia online, aby otworzyć plik .KEY

Chcemy o Tobie wspomnieć jedne z najpopularniejszych narzędzi online Aby bardzo łatwo przekonwertować lub otworzyć pliki .key do innych formatów, zwróć uwagę na tę listę.

Na stronie Zamzar.com

Witryna Zamzar.com to narzędzie online, w którym będziesz mógł konwertować szeroką gamę plików w różnych formatach audio, wideo, dokumentów, obrazów i wadze do 50 MB do innych formatów za pomocą kilku kliknięć, jeśli chcesz, możesz utworzyć konto i uzyskać dostęp do zaawansowanych narzędzi płatniczych, dzięki którym możesz jeszcze bardziej rozszerzyć listę obsługiwanych formatów, a nawet pracować z plikami większymi niż 50 MB, jeśli to konieczne.

W iCloud

Zaletą otwierania pliku .key z komputera przez iCloud jest niezwykle łatwe, oprócz tego, że nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie, nie jest nawet konieczne instalowanie oprogramowania iCloud na komputerze, ponieważ możesz to zrobić doskonale ze swojego stronie iCloud.com, wystarczy zalogować się do platformy, a jeśli nie masz konta, możesz je założyć na tej stronie za darmo. Po wprowadzeniu danych dostępowych, zostaniesz przeniesiony na stronę główną iCloud, a wśród wyświetlanych ikon zobaczysz aplikację „Keynote”, otwórz tę aplikację, a następnie w prawym górnym rogu zobaczysz ikonę przesyłania nowego pliku, naciśnij ją, a otworzy się wyskakujące okienko, z którego musisz zlokalizować plik .key, który chcesz wyświetlić, przejdź do lokalizacji, w której zachowałeś klucz pliku, zaznacz go, a następnie kliknij przycisk „Otwórz” w wyskakującym oknie.

konwerter formatu online

Następnie musisz poczekać, aż plik się załaduje, a po przesłaniu możesz go otworzyć, klikając dwukrotnie z interfejsu iCloud, poczekaj, aż całkowicie się załaduje, Jeśli chcesz, możesz wyświetlić plik z iCloud lub nawet ponownie pobrać go na komputer w innym zgodnym formacie Zainstalowane oprogramowanie zwykle można przekonwertować do formatu .ppt, aby wyświetlić je w programie Power Point lub .pdf, w zależności od tego, co jest dla Ciebie wygodniejsze.

Na Cloudconvert.com

Bardzo łatwą i praktyczną opcją jest użycie konwertera online, takiego jak cloudconvert.com, który ma ponad 200 obsługiwanych formatów dostępnych do konwersji, nazywają siebie „Szwajcarski scyzoryk do konwersji plików” Chodzi o to, że oprócz obsługi dużej liczby formatów do konwersji, mają sojusze z wieloma dostawcami oprogramowania, dzięki czemu konwersje na ich platformie są najwyższej jakości, jakiej możemy się spodziewać, mają również format płatności do rozszerzenia funkcji narzędzia, a także gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych, które dostarczamy do aplikacji bez ryzyka, że ​​nasze dane dostaną się w ręce osób trzecich.

Na Aconvert.com

Aconvert.com to internetowa platforma do konwersji plików, która jest bardzo prosta i praktyczna w użyciu, Obsługuje dużą liczbę formatów do konwersji, w tym .key, który w tym przypadku najbardziej nas interesuje, a najlepsze jest to, że nie musisz zakładać konta na swojej stronie, co jeśli możesz zrobić, jeśli chcesz, to wpłacić na stronę internetową za pośrednictwem PayPal, jeśli chcesz wesprzeć projekt, aby nadal się rozwijał .

Na Onlineconvertfree.com

Chcemy również wspomnieć o tym potężnym konwerterze formatów online, onlineconvertfree.com to bezpłatne narzędzie, które ma szeroką gamę obsługiwanych formatów, w tym obrazy, książki, dokumenty, audio, wideo i ogólnie pliki. Jeśli chcesz wykupić jeden z ich planów płatności, możesz uzyskać dostęp do konwersji plików o wadze do 500 MB, nieograniczonej liczby minut konwersji dziennie i z maksymalnym czasem konwersji przy bezpłatnym korzystaniu z platformy.