Skip to content

Odkryj, jak możesz blokować ludzi na Musical.ly – Przewodnik po blokowaniu

8 de luty de 2022

Media społecznościowe to jedyny sposób na nawiązywanie kontaktów towarzyskich, gdy dochodzi do śmiercionośnego wirusa, a ludzie nie mogą się spotkać ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli szukasz sieci społecznościowej, w której możesz naprawdę się bawić i dzięki której możesz zyskać popularność, tworząc filmy, wskazaną jest Musical.ly.

Musical.ly to sieć społecznościowa, która jest zorientowana głównie na tworzenie filmów i transmisje online. Wkrótce pokażemy ci jak zablokować kogoś na Musical.lyco się dzieje, gdy zablokujesz kogoś na Musical.ly i kilka innych powiązanych rzeczy.

Co się stanie, gdy zablokujemy kogoś na Musical.ly?

Blokując kogoś w Musical.ly lub jakiejkolwiek innej sieci społecznościowej, dzieje się tak, że wszelkie relacje między tą osobą a tobą na platformie zostają zerwane. Jeśli zablokujesz osobę w Musical.ly, ten użytkownik nie będzie mógł zobaczyć przesłanych filmówbezpośrednie, które robisz, publikacje, które przesyłasz i nie będziesz mógł wysyłać wiadomości.

Wszystko to się stanie, jeśli zablokujesz kogoś w sieci społecznościowej Musical.ly i innych sieciach społecznościowych. Jeśli nie wiesz, w aplikacjach takich jak TikTok możesz odpowiadać na komentarze za pomocą filmów. Obrazy mogą być używane w odpowiedziach na pytania, ale ostatnio filmy wideo mogą być również używane.

Wymagania, aby móc zablokować jednego lub więcej użytkowników Musical.ly

Jeśli chcesz zablokować użytkownika w Musical.ly, nie musisz spełniać wielu wymagań. Wystarczy mieć urządzenie z dostępem do internetu, konto Musical.ly oraz aplikację Musical.ly. Jeśli nie masz telefonu komórkowego lub nie masz miejsca na pobranie aplikacji, możesz skorzystać ze strony Musical.ly.

To jedyne rzeczy, których potrzebujesz, aby móc zablokować użytkownika w sieci społecznościowej, aby przesyłać filmy Musical.ly.

Jak wygląda procedura zablokowania profilu z mojego konta Musical.ly?

Jeśli chcesz zablokować kogoś w Musical.ly, wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z poniższej procedury, która pokaże Ci, jak kogoś zablokować:

 1. Zaloguj się do swojego konta Musical.ly z aplikacji na urządzeniu lub z internetu
 2. Zobacz pasek wyszukiwania
 3. Wpisz imię i nazwisko osoby, którą chcesz zablokować
 4. Uzyskaj dostęp do swojego profilu
 5. Poszukaj opcji, która mówi „Zablokuj”, jeśli nie widzisz jej nigdzie, naciśnij ikonę 3 kropek i poszukaj jej w dodatkowych opcjach
 6. Do końca, naciśnij opcję „Zablokuj” i przejdź do potwierdzenia to działanie

Należy zauważyć, że jeśli masz konto na Facebooku, pewnego dnia powinieneś przyjrzeć się wspomnieniom swojego konta. W Facebook Memories zobaczysz takie rzeczy, jak stare przesłane filmy i stare posty.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

Kiedy blokujemy kogoś na Musical.ly, czy zauważa on lub otrzymuje powiadomienie?

Zwykle wszystkie sieci społecznościowe nigdy nie powiadamiają drugiej strony, że je zablokowałeś Chroń swoją prywatność. Jednak tego rodzaju rzeczy mogą się zmienić w mediach społecznościowych, a nawet w Musical.ly. Dziś są ludzie bardzo delikatni, którzy wymagają czegoś, bo chcą i to wszystko.

Od jakiegoś czasu wiele osób domaga się, aby sieci społecznościowe powiadamiały Cię, gdy ktoś robi zrzut ekranu czatu i ostrzegają, gdy ktoś Cię zablokuje. W Messengerze jest już sposób na poznanie gdy ktoś przechwytuje rozmowęmiejmy nadzieję, że nie włączą powiadomień od tych, których blokujemy.

Czy mogę sprawdzić, czy nie mam dostępu do profilu na Musical.ly?

Jeśli masz kilka podejrzeń, że dana osoba zablokowała Cię w Musical.ly, możesz to potwierdzić na kilka sposobów. Zobaczmy, jakie one są:

Odwiedź profil osoby

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować, jest wyszukanie profilu osoby. Jeśli uda Ci się go znaleźć, oznacza to, że nie jesteś zablokowany. Z drugiej strony, jeśli nie otrzymasz profilu, bądź tą osobą. to znaczy, że cię zablokował. Nawiasem mówiąc, dzięki FaceTime możesz już wykonywać połączenia grupowe.

Sprawdź swoich obserwujących i obserwowanych

dziewczyna korzystająca z telefonu komórkowego i komputera

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to wejść na swój profil, przejrzeć osoby, które obserwujesz i Szukaj ta osoba, którą podejrzewasz który cię zablokował. Jeśli nie widzisz tego u osób, które obserwujesz, spójrz na listę tych, którzy Cię obserwują.

szukaj powiadomień

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to wyszukać stare powiadomienie od tej osoby do czegoś na twoim treści, które przesyłasz do profilu. Jeśli wybierzesz powiadomienie i mówi, że nie jest już dostępne, oznacza to, że osoba Cię zablokowała.

Jak mogę zgłosić konto Musical.ly z telefonu komórkowego?

Jeśli chcesz zgłosić konto Musical.ly dla przesyłanych treści, postępuj zgodnie z kolejnymi wskazówkami co damy Ci dalej:

 1. Zaloguj się na swoje konto Musical.ly
 2. Znajdź profil osoby, którą chcesz zgłosić
 3. Kliknij ikonę 3 kropek
 4. Wybierz opcję „Zgłoś” lub „Zgłoś konto”
 5. Wypełnij to, o co prosi platforma i voila, to wszystko

Jak mogę usunąć kogoś z mojej listy obserwujących na Musical.ly?

 1. Zaloguj się do swojego konta Musical.ly
 2. przejdź do swojego profilu
 3. Wpisz listę swoich obserwujących
 4. Zaznacz opcję „Usuń” obok profilu i to wszystko

Co mogę zrobić, aby podnieść jakość bezpieczeństwa na moim profilu Musical.ly?

Aby poprawić bezpieczeństwo swojego konta Musical.ly, możesz wprowadzić hasło, które łączy słowa z liczbami.

dołącz do naszego kanału telegram