Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Musical.ly, aby tworzyć teledyski za pomocą telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a

29 de czerwiec de 2023

Czy wiesz, że możesz rozwijać swoje umiejętności muzyczne, instalując Musical.ly na swoim urządzeniu z Androidem lub iPhonie?

Na świecie jest duży odsetek ludzi, którzy mają naturalny talent do śpiewu, potrafią recytować melodie w sposób naturalny, bez żadnego wysiłku. Ale są też tacy, którzy nie mają wspomnianego talentu i Właśnie z tego powodu stworzyli musical.ly.

Jest to aplikacja dostępna zarówno w w sklepie Android jak w sklepie Apple a prawda jest taka, że ​​jest bardzo dobrze, bo można robić rzeczy, których się nie wyobraża, nawet zawodowe, powiedziałbym.

Wyobraź sobie, że możesz postawić się w sytuacji osoby z dobrym głosem, muzyka. Aplikacja, o której mowa to Musical.ly jest bardzo fajne i dlatego powiemy Ci, że to działa I co trzeba zrobić, żeby to pobrać?

O czym jest Musical.ly?

Dziś i właśnie dzięki technologii możemy znaleźć wiele aplikacji muzycznych. w rzeczywistości Samsung opracował już jeden specjalnie dla modelu Galaxy Grand Primeale odnosi się do prostego odtwarzacza.

Jednak więcej zabawy niż tylko słuchanie ulubionych utworów, polega na zainstalowaniu aplikacji, która pozwala śpiewać, tańczyć i zapisywać tę chwilę na zawsze. I tu do gry wkracza Musical.ly.

Musical.ly to bardzo dobra aplikacja do spędzania czasu ze znajomymi, możesz tworzyć teledyski, które wyglądają zbyt realistycznie. Główną funkcją jest nagrywanie i udostępnianie za pośrednictwem sieci społecznościowych, będziesz bohaterem przez całą sekwencję odtwarzania.

Posiada szeroką gamę utworów, które można nagrać, ale możesz także dodawać filtry i ramki do filmów tak, aby kiedy je udostępniasz, wyglądały dobrze.

Dobrą rzeczą jest to, że ma system dopasuje ruch ust do tła utworu, aby nie wyglądało to na synchronizację ust. To jedna z wielu funkcji tej wspaniałej aplikacji, której bez wątpienia nie można przegapić.

Kolejną ważną cechą jest to możesz dowiedzieć się, jak bardzo jesteś popularnykiedy to zobaczysz masz 1M lub 1KBędą to liczby, które bez wątpienia Was zaskoczą.

Jak zainstalować Musical.ly na Androida lub iPhone’a i jak to działa?

Cóż, więc aby rozpocząć karierę muzyczną, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy aplikacja jest kompatybilna z twoim systemem operacyjnym, w przypadku Android musi być w wersji 4.1 lub nowszej. W systemie iOS musi to być wersja 8.0 lub wyższa.

Jeśli spełniasz wymagania, aby ją pobrać, musisz poszukać aplikacji w Sklepie Play jeśli masz Androidalub to, jeśli masz iOS w Apple, wtedy naciśniesz zainstaluj lub pobierz i poczekaj na zakończenie procedury.

Po zainstalowaniu aplikacji będziesz mógł najpierw zacząć się bawić Musisz się zarejestrować, a po wejściu będziesz mógł zobaczyć zawartość udostępniane przez innych użytkowników. Możesz je pominąć, przesuwając palcem w dół, aby rozpocząć nagrywanie.

Aby to zrobić, musisz nacisnąć miejsce, w którym znajduje się żółta ikona ze znakiem plus (+), tak się stanie gdy to zrobisz, pojawią się trzy opcje.

pobierz muzycznie na swój smartfon

Pierwszym będzie wybranie utworu z biblioteki aplikacji, drugim jest „najpierw nagraji na koniec musisz zaimportować wideo. Wybierając muzykę, możesz wybrać prędkość i wszystkie szczegóły, które chcesz, a następnie udostępnić ją komu chcesz w sieciach społecznościowych, które lubisz i to wszystko.

Oprócz, być może martwisz się o dane, które możesz wydać, Podobnie jak podczas korzystania z sieci społecznościowych. Jednak dobra wiadomość jest taka istnieje możliwość zapisania danych z wykorzystaniem tej nowej aplikacji.

Prawda jest taka, że Będziesz się świetnie bawić, zarówno ty, jak i twoi przyjaciele i rodzinawięc polecam pobrać Musical.ly.

Nieoczekiwana zmiana nazwy, teraz nazywa się Tik Tok

Aplikacja Musical.ly została przemianowana na Tik Tok, po tym jak została oficjalnie ogłoszona w sieci społecznościowej Twitter. ByteDance, odpowiada za firmę Muscal.ly, wprowadzając od 2017 roku nową nazwę.

dołącz do naszego kanału telegram