Skip to content

Najlepszy program antywirusowy, który powinieneś pobrać i spróbować chronić swój tablet Samsung przed wirusami

24 de styczeń de 2022

robićMasz Samsung Galaxy Tab i obawiasz się, że jakiś wirus lub złośliwe oprogramowanie cię skrzywdzi? W takim razie nie możesz przegapić możliwości pobrania najlepszych programów antywirusowych dostępnych w Sklepie Play, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wiele z nich jest bezpłatnych.

Najlepszych 5 antywirusów dla tabletów Samsung Galaxy Tab

Kaspersky Mobile Antivirus

Pierwszym programem antywirusowym, który chcemy polecić w takich przypadkach dla tabletu Samsung Galaxy, jest Kaspersky Mobile Antivirus, biorąc pod uwagę, że mówimy o bezpłatnej wersji zdolnej do analizy działania Twojego urządzenia. I chociaż jest jeszcze jedna, pełniejsza płatność, w większości przypadków będzie ona więcej niż wystarczająca przy wydanej.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security jest to jeden z najczęściej pobieranych programów antywirusowych, jeśli chodzi o system operacyjny Android. Aby być darmowym systemem, musimy powiedzieć, że liczba jego funkcji jest nieskończona, dlatego wielu uważa go za najlepszy pod względem darmowego antywirusa dla Androida.

Bitdefender Antywirus

Bitdefender to kolejny program antywirusowy, którego nie powinniśmy przestać próbować nasz tablet Samsung, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to jeden z tych, które zużywają najmniej zasobów systemowych. Dlatego jeśli nie masz wystarczającej pojemności lub urządzenie nie działa tak szybko jak wcześniej, możesz mieć tutaj jedną z najlepszych możliwych opcji. Jeśli jego darmowa wersja wcale nie jest zła, możesz wypróbować wersję Premium za darmo przez 14 dni.

Norton Bezpieczeństwo i antywirus

Jeśli poprzednie antywirusy nie przekonują Cię do zainstalowania ich na Samsungu Galaxy Patka, powinieneś wiedzieć, że Norton ma również swoją własną aplikację. W tym konkretnym przypadku mamy również wersję darmową i wersję Premium, ponieważ możemy wypróbować drugą przez okres jednego miesiąca bez konieczności płacenia za nią, więc jeśli chcesz mieć tylko pierwsze doświadczenie, może to być doskonała opcja.

Bezpieczeństwo mobilne Sophos

Zakończymy bezpośrednio mobilnym programem antywirusowym firmy ludzie z Sophos, Prawdopodobnie najmniej znany na tej liście, ale także taki, który zyskał ogromne uznanie specjalistów w tej dziedzinie. Ma różne narzędzia, na przykład możliwość skanowania różnych złośliwych adresów URL, blokowania nielegalnych stron internetowych itp.

zabezpieczenia mobilne sophos

Dlaczego powinienem zainstalować program antywirusowy na moim urządzeniu Galaxy?

Jednym z aspektów, który wywołał pewną nieufność wśród użytkowników urządzenia z Androidem jest obecność elementów, które mogą wpływać na działanie tego sprzętu. Weźmy na przykład obecność złośliwego oprogramowania, a nawet szkodliwych aplikacji, które można ponownie zainstalować po usunięciu z naszego telefonu.

Obecność tych zagrożeń oznacza, że ​​instalowanie aplikacji, a nawet czegoś tak prostego, jak przeglądanie sieci, ma negatywny wpływ nasze urządzenia mobilne. Czego można uniknąć, po prostu wdrażając pewne środki bezpieczeństwa i instalując aplikację antywirusową na tych komputerach.

Wykorzystanie tych elementów daje nam dodatkowe zabezpieczenie w celu ochrony naszego urządzenia przed wszelkimi szkodliwymi elementami związanymi z jego oprogramowaniem. Jeśli więc używamy naszych telefonów komórkowych do różnych zadań poza komunikacją, ta dodatkowa ochrona jest niezbędna.

W ten sam sposób należy zauważyć, że korzystanie z programu antywirusowego zapewnia nie tylko ochronę, zapobiegając wpływowi wirusów i innych szkodliwych elementów na nasze telefony komórkowe. Dają one właścicielom dodatkowe narzędzia związane z oprogramowanie i ochrona informacji na tych komputerach.

Chociaż przydatność oferowana przez antywirusy czyni je narzędziem, które należy wziąć pod uwagę, te same w sobie nie chronią całkowicie przed zagrożeniami związanymi z wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Konieczność wdrożenia środków, takich jak unikanie korzystania z nieautoryzowanych aplikacji, jeśli chcemy zagwarantować działanie telefonu komórkowego.

Warto pamiętać, chociaż jest to korzystne, zainstalować te antywirusy na naszym Samsungu Galaxy, czasami przestrzeń może zająć jest kryterium do rozważenia. Oznacza to, że zarówno instalacja, jak i korzystanie z programu antywirusowego na urządzeniu mobilnym zależą od potrzeb użytkownika, ważne jest, aby sprawdzić, czy Twój program antywirusowy działa bardzo dobrze.

Który z tych programów antywirusowych, których Cię nauczyliśmy, najbardziej Ci się podoba? Samsung Galaxy Tab?

dołącz do naszego kanału telegram