Skip to content

Jak odblokować mój Samsung Galaxy kodem IMEI z Samsung S Unlock

26 de maj de 2022

Czasami, gdy kupujemy telefon z aktywną już linią u konkretnego operatora i jednocześnie z różnych powodów, chcemy zmienić dostawcę, ale ten telefon komórkowy Jest skonfigurowany tylko dla tego operatora i wtedy chcemy zmienić IMEI bez konieczności rootowania telefonu.

Jest też sytuacja z urządzeniami telefony zakupione w danym kraju do użytku w innymale nie jest skonfigurowany dla tego kraju i tu zaczynają się problemy i chcemy zmienić początkową konfigurację telefonu komórkowego.

Odblokowanie Samsunga Galaxy nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje, narzędzie, którego zamierzamy do tego użyć jest to aplikacja, którą możesz pobrać nawet w Sklepie Playnazywa się Galaxy S Unlock, oprócz tej aplikacji, oczywiście musisz być użytkownikiem root, a następnie w kilku krokach, które omówimy poniżej, będziesz mógł odblokować swój Samsung Galaxy, Galaxy S lub na przykład Galaxy SII.

Wziąć pod uwagę

Ten rodzaj procesu, nawet zrootowanie urządzenia, polega na tym, że nasza gwarancja, jeśli nadal ją masz, jest całkowicie anulowana, oprócz Galaxy S Unlock to, co robi, to modyfikowanie wszystkich plików systemowych w celu odblokowania urządzenia.

ZARÓWNOchodzi o to, że ewidentnie nie ma możliwości utrzymania gwarancji. Oprócz tego, aby zakończyć proces, musisz mieć połączenie Wi-Fi, a nawet połączenie danych 3G lub 4G jest takie samo.

Następujące terminale są kompatybilne z tą metodą w celu odblokowania: Galaxy S, S2, Galaxy R, ACE, Mini i Galaxy Note.

jak zobaczyć IMEI Samsunga Galaxy

Dość tyle gadania i działajmy, oczywiście zaczynamy od zrootowania telefonu komórkowegoale jeśli chcesz go odblokować, założymy, że przynajmniej wiesz już, jak go zrootować, więc przejdziemy bezpośrednio do pobrania i zainstalowania Galaxy S Unlock, aby zaakceptować uprawnienia użytkownika po wykonaniu.

Aplikacja wykonuje kopię zapasową folderu EFS Nie wiesz do czego służy? Krótko mówiąc, ten folder zawiera ważne dane naszego telefonu komórkowego, dane, które są unikalne, takie jak IMEI, jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawdzić swój IMEI, ponieważ wielu użytkowników chce zmienić IMEI telefonu komórkowego, musisz tylko wybierz *#06# z telefonu komórkowego, teraz dlatego tak ważne jest, aby ten folder pozostał z kopią zapasowąodzyskanie go to prawdziwy kłopot.

Kroki, aby odblokować Samsung Galaxy

Zobaczmy, że proces wydawania jest ogólnie bezpieczny w 99%, ale raz na jakiś czas może się zdarzyć jakiś problem i ten folder EFS zostanie usunięty lub uszkodzony, jeśli masz kopię, może zostać uszkodzony lub usunięty, to nie ma znaczenia, ponieważ przywracasz kopię i voila, masz urządzenie jak przed rozpoczęciem procesutak proste.

Ok, więc teraz kontynuujemy iw drugiej części pojawia się znak z dwiema opcjami, jeśli masz wersję Androida 2.2 lub wyższą, będziesz musiał zaznaczyć drugą opcję, Jeśli masz niższą, oczywiście będziesz musiał zaznaczyć pierwszą.

Teraz zamierzasz poczekać, ponieważ urządzenie wykona kilka procesów, a nawet sam się zrestartujenie bój się, ponieważ ten proces może zająć trochę czasu, od jednej minuty do pięciu minut, więc bądź cierpliwy.

Po całkowitym zresetowaniu urządzenia ponownie otwierasz aplikację, ale w tym przypadku wybierasz opcję numer trzy. Pojawia się znak, który mówiodblokowany, uruchom ponownie telefon„A teraz naciśniesz OK, aby ponownie uruchomić i to wszystko, teraz w końcu mamy całkowicie odblokowany smartfon.

program do odblokowania Samsung Galaxy

Co teraz zrobimy?

A teraz to, co musisz zrobić, to włóż kartę SIM firmy, która oczywiście nie jest tą, którą miałeś, w ten sposób, aby móc skutecznie zweryfikować, czy odblokowanie zostało wykonane w sposób zadowalający i voila, to wszystko, aby odblokować Samsung Galaxy z rodziny S.