Skip to content

Najlepsze zwroty, historie i obrazy z horroru Halloween do udostępnienia na WhatsApp

13 de luty de 2022

31 października to dzień, w którym świętuje Halloween na różne sposoby na całym świecie.

Chociaż jakiś czas temu było to bardzo popularne święto tylko w Stanach Zjednoczonych, choć stopniowo rozprzestrzenia się na całym świecie, oczywiście w niektórych miejscach z większym powodzeniem niż w innych.

To normalne, że robią wydarzenia oparte na Halloween w tych dniach, zarówno w barach, jak i na ulicach, ogrodach, szkołach, sklepach itp.

Dlatego nie jest niczym niezwykłym, aby od czasu do czasu życzyć „Happy Halloween” i nic lepszego niż zrobienie tego z taką lub inną wiadomością naprawdę przygotowaną na tę okazję przez WhatsApp, Wiesz, co mówią, liczy się myśl.

Łańcuchy grozy do wysłania w Halloween

Pamiętaj, że jest wiele rodzajów łańcuszków do płatania figli, ale tym razem oprzemy się na łańcuszkach terror z tych, które przerażają.

Oczywiście nie wszyscy twoi znajomi w to uwierzą, inni nawet tego nie przeczytają, ale to dobry sposób, aby przestraszyć trochę dla tych przyjaciół, którzy nie są nawet w stanie obejrzeć horroru w towarzystwie kogoś.

Teraz, jeśli masz kilka Łączność ale chcesz się dobrze bawić i nie wiesz, jak znaleźć więcej kontaktów, możesz być zainteresowany tym, jak uzyskać więcej numerów na WhatsApp.

Dobry sposób na zrobienie zabawny żartale bez złych intencji lub może trochę złych intencji.

zostawiamy ci trochę więzy które możesz wysłać, aby życzyć „Happy Halloween” w oryginalny sposób poniżej, wyślij je znajomym i baw się dobrze, ponieważ będą przerażeni

Łańcuch do wysłania przez Messengera znajomym w Halloween

Rok temu dziewczyna o imieniu Katy była znienawidzona przez wszystkich. Wszyscy się z niej śmiali, była ignorowana, nawet przez wiadomości. Pewnego dnia postanowiła się zabić.

Wyskoczyła przez okno, nikt tego nie zauważył, dopóki ludzie nie zaczęli znikać. Kathy je miała nawiedzany. Sprawiła, że ​​cierpieli, tak jak ona.

Powieszała je powoli i wielokrotnie bardzo dźgała powoli za co mogłem

biegła cierpieć tak jak ona. Jeśli nie wyślesz tej wiadomości do 15 różnych komentarzy, dziś zginiesz za Kathy.

Ponieważ rozważała zignorowanie ciebie. Przykład 1: Marek spojrzał na pierwsze zdanie i powiedział: „spam” i następnego dnia sąsiedzi znaleźli go martwego na jego podwórku. Przykład 2: Joane była sama.

Nie miała dzieci ani męża. Miała wielu przyjaciół. kiedy miała sypialnia z nimi szybko musiał sprawdzić pocztę.

Zobaczyła tę wiadomość i wysłała tylko 6 osób, ponieważ myślała, że ​​nie może umrzeć i

tamtej nocy, ponieważ była otoczony ludzi.

Przyjaciele Joane następnego ranka znaleźli ją w wannie, martwy. Jeśli tego nie wyślesz, KATHY cię znajdzie. Wow, to przerażające samo czytanie, prawda?

Łańcuch do wysłania znajomym przez WhatsApp w Halloween

drzewa horror noc las

Byłem w opustoszałym lesie, była noc i oświetlało mnie tylko światło księżyca. Jedyna melodia jaką znam słuchałem był to jeden z moich bosych kroków i pobudzenie oddechu po tylu spacerach.

Desperacja przeniknęła moją duszę i sprawiła, że ​​moje serce biło z prędkością wiatru, który sprawił, że moja skóra cierpła. ręka, która spalony Dotykam pleców i słyszę szept tak odległy, że nie mogę zrozumieć.

Poczułem łzawiący ból i nagle zobaczyłem swój pokój. Obudziłem się z napisem wytatuowanym na mojej skórze: „nigdy się nie obudzisz„i płot, który mnie przestraszył”

Jak widać, są to dwa przykłady dość zabawnego i bardzo oryginalnego łańcucha terroru dla WhatsApp, są proste przerażająca wiadomość dla WhatsApp, którą możesz wysłać do wszystkich swoich kontaktów w tym wyjątkowym, wyjątkowym dniu.

W ten sam sposób, jeśli lubisz grać żarty Zostawiamy Ci kolejny artykuł z najlepszymi dowcipami dla WhatsApp i baw się dobrze z reakcjami znajomych.

Czy polubiłeś lub wzbudziłeś strach w łańcuchach i historiach, które ci zostawiamy?

dołącz do naszego kanału telegram