Skip to content

Najlepsze świąteczne łańcuchy wiadomości do wysyłania i udostępniania na WhatsApp

22 de maj de 2022

Chociaż prawdą jest, że przed Bożym Narodzeniem 2020 jeszcze długa droga, nie możemy nie liczyć się w każdym razie z tym, że do czasu, gdy będziemy chcieli je zapamiętać, będziemy już blisko końca tego roku, czyli tak zajęty. A kiedy czytasz najlepsze wiadomości technologiczne na Zobacz, jak to zrobićchcemy, abyś przygotował się na to, czym będą Święta 2020, z jednymi z najlepszych kanałów WhatsApp w takich przypadkach.

Rzeczywiście, teraz pokażemy Ci najlepsze sieci WhatsApp Boże Narodzenie 2020, aby do 24 grudnia, w sobotę wieczorem, były już gotowe do wysłania do wszystkich swoich przyjaciół, znajomych lub krewnych.

  • „Niech w te święta wszystko będzie radością i szczęściem dla nas wszystkich. Zjednoczmy się więc wszyscy bardziej i otwórzmy nasze serca na wszystkich ludzi wokół nas, aby spróbować zrozumieć każdego takim, jakim jest, bez osądzania nikogo. Wręcz przeciwnie, nauczmy się szanować bliźniego i dostrzegać pozytywne strony wszystkich rzeczy, aby wszystko szło nam cudownie w rozpoczynającym się Nowym Roku. Życzę miłych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Mnóstwo uścisków dla was wszystkich!”
  • „Zjednoczenia, pokoju i szczęścia dla was wszystkich, drodzy przyjaciele, których uwielbiam i zawsze życzę wszystkiego najlepszego, a także waszym rodzinom, które uważam za moje. Niech Bóg wyleje na was deszcz błogosławieństw i niech ten Nowy Rok obdarzy wasze serca miłością i zrozumieniem dla tych, którzy nie myślą tak samo jak inni; ponieważ chociaż jesteśmy różni, musimy szanować sposób bycia innych, aby było więcej jedności. Niech Bóg chroni i błogosławi każdy z waszych domów. Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku!”.

wiadomości podziel się świętami

  • „W te święta Bóg daje Tobie i Twojej rodzinie dużo jedności. Niech też obdarzy Cię pokojem i szczęściem, na które tak bardzo zasługujesz. Jednocześnie oby brakowało Ci zrozumienia, a Twoje serca były tak wielkie, jak oddać całą swoją miłość bliźniemu.W ten sposób do tego, który daje miłość, Bóg Bóg powróci podwójnie.Niech wreszcie Nowy Rok napełni cię szczęściem, radością i mnóstwem pracy, abyś mógł spełnić wszystkie swoje gole Wielki uścisk. Wesołych Świąt dla was wszystkich!”
  • „Wesołych Świąt dla Ciebie i Twojej rodziny. Wiesz już, że bardzo cię kocham, a jeśli jesteś szczęśliwy, to ja też. W ten sposób modlę się do Boga Ojca, aby pobłogosławił wasze domy, napełniając je miłością, jednością i obfitością pokoju, aby Nowy Rok przyniósł pomyślność i początek lepszego życia, gdzie jest praca, zdrowie i dużo szczęścia. Wreszcie, niech Nowy Rok będzie dla Ciebie okazją do spełnienia wszystkich marzeń i pragnień. Wielki uścisk dla was wszystkich, w te specjalne daty.
  • „Że w te święta w waszym domu, w każdym z was, jest ogromny uśmiech. Podobnie niech zawsze będzie jedność i pokój rodzinny; plus deszcz błogosławieństw. Pamiętajcie, że Bóg was kocha i że zawsze was chroni i prowadzi na właściwej ścieżce, aby Nowy Rok nadszedł naładowany wieloma sukcesami dla każdego z was. Tak bardzo cię kocham. Uścisk. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!”

Jak korzystać z list rozgłoszeniowych

Listy rozgłoszeniowe to te, które są używane do wysyłaj wiadomości do rodziny i znajomych w prosty i jednoczesny sposób, ale aby stworzyć jeden z nich, będziemy musieli wykonać następujące kroki:

  • Otwórz aplikację WhatsApp na telefonie
  • Przejdź do opcji menu.
  • Wybierz sekcję „więcej opcji”
  • W nim kliknij „lista transmisji
  • Dodaj wszystkie kontakty, które chcesz w nim mieć i kliknij zielony przycisk, aby zatwierdzić tę procedurę.

Potem to automatycznie utwórz listę używać go, gdy są święta lub specjalne uroczystości, o których chcesz powiadomić.

Możesz już zrozumieć, jak korzystać z list transmisji w aplikacji na smartfony WhatsApp, ale jeśli znasz jakąkolwiek alternatywną metodę, udostępnij ją w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram