Skip to content

Najlepsze tapety lub tapety Stranger Things w jakości HD i 4k na telefon komórkowy lub komputer

9 de lipiec de 2021

Dziwniejsze rzeczy to amerykański internetowy serial telewizyjny z suspens i science fiction koprodukcja i dystrybucja przez Netflix.

Scenariusz i reżyseria bracia Matt i Ross Duffer, producent wykonawczy: Opłata Shawn, Został wydany na platformie Netflix 15 lipca 2016 roku, z pozytywnymi recenzjami w prasie specjalistycznej, która chwaliła interpretację, charakteryzację, rytm, atmosferę i wyraźny hołd dla Hollywood w latach 80.

Z Bibliografia do filmów Stevena Spielberga, Wesa Cravena, Johna Carpentera,Stephenie Kingu,Rob reiner oraz między innymi George Lucas, w tym różne filmy, anime i gry wideo.

Akcja rozgrywa się na przestrzeni lat w fikcyjnym mieście Hawkins w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych lata 80-te, kiedy w tajemniczych okolicznościach znika dwunastoletni chłopiec o imieniu Will Byers.

Wkrótce potem, Jedenaście (Raz, po hiszpańsku), pozornie uciekająca dziewczyna i z mocami telekinetykapoznaje Mike’a, Dustina i Lucasa, przyjaciół Willa i pomaga im w poszukiwaniach.

Drugi sezon miał premierę 27 października 2017 r.; rozgrywa się rok po pierwszym i zajmuje się próbami bohaterów w wrócić do normalności i konsekwencje, które utrzymują się od pierwszego sezonu.

Trzeci sezon miał premierę 4 lipca 2019 roku i składa się z 8 odcinków, z nowymi postaciami, tak jak w przypadku Robina.

30 września 2019 r. Netflix potwierdził odnowienie z serii na czwarty sezon.

A czy już je widziałeś? Jeśli go nie widziałeś, bo nie masz Netflixa, to pomożemy pobrać Netflix na telefon komórkowy w prosty sposób.

Ta seria świetnie się bawiła wpływ ponieważ w sieciach społecznościowych wszędzie były frazy z Stranger Things, widzieliśmy też wiele memów, filmów, statusów, obrazów, stron o tym.

Ten artykuł jest wyjątkowy, ponieważ chcemy przedstawić niektóre z tych najlepsze tapety z Stranger Things 2, o którym powinieneś wiedzieć.

Najlepsze tapety Stranger Things 2

Prawda jest taka, że ​​dzięki tapetom Stranger Things 2 możesz ubrać swój smartfon tak, jak lubisz najbardziej, zabierając ze sobą ulubione seriale, gdziekolwiek jesteś.

Rzeczywiście, te tapety Stranger Things 2 na telefony komórkowe są idealne więc możesz ubrać swój telefon z Androidem w jedną z najlepszych serii w danym momencie, taką, którą wszyscy oglądają w przeddzień Halloween.

Oczywiście każdy wątpić które masz w tym zakresie, musisz tylko skonsultować się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci w tego typu samouczkach.

Najlepsze tapety Stranger Things 2 to te, które pokazaliśmy Ci wcześniej, więc nie musisz tracić z oczu żadnego z tych przypadków, masz już kilka dobre opcje do rozważenia.

W każdym razie powinieneś również wiedzieć, że każda inna tapeta Stranger Things, którą znajdziesz w Google Images, może być również ogromna użyteczność w tych przypadkach.

Jak zmienić tapetę

Teraz, gdy pobrałeś tapety nauczymy Cię, jak je zmienić i mieć je na swoim telefonie.

Najszybszym sposobem na zmianę tła na prawie każdym Androidzie jest wyjście palec naciśnięty na ekranie uruchomienie przez kilka sekund.

dziwniejsze rzeczy z serii Netflix

Zrobiliśmy to my pojawi się menu z kilkoma opcjami, wśród nich zobaczymy jedną, która pozwala nam zmienić tło. Może to być ikona na dole lub pływające okno pośrodku.

Ponieważ jesteśmy w menu, zobaczymy środki, które domyślnie przychodzą do telefonu, ale jeśli przyjrzymy się uważnie, zobaczymy, że istnieje opcja, która nam pozwala wybierz inne typy obrazów.

Tam możesz wybrać obraz, który Ci się podoba lub obrazy HD Dziwne rzeczy, które pobrałeś.

Zwykle dno można go skonfigurować aby pasował do rozdzielczości naszego telefonu komórkowego lub był szerszy, aby mógł poruszać się po różnych panelach, które mamy na naszym pulpicie.

Jeśli zmiana tła w ten sposób była dla Ciebie trudna, możemy Ci pomóc w tym artykule o zmień tapety łatwo na Androidzie

Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, nie przestawaj nas zadawać, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Którą z tych tapet Stranger Things 2 lubisz najbardziej? O czym inny serial lub film Chcesz, abyśmy pokazali Ci najlepsze dostępne tapety?