Skip to content

Najlepsze sztuczki na opróżnianie automatów do gry

28 de grudzień de 2021

Wszyscy znamy i bawimy się automatami do gry lub automatami do gry, a prawda jest taka, że ​​możemy znaleźć jedną z najsłynniejszych gier saloonowych wszechczasów, kiedy o nich myślimy, więc w pewnym momencie będziesz miał z nimi kontakt. sami. Z tego właśnie powodu w tym artykule chcemy nauczyć niektórych sztuczek, o które nasi czytelnicy pytają nas najczęściej., a konkretnie o tym, jakie są samouczki dotyczące pustych automatów do gier.

W tym sensie musimy podkreślić, że jeśli chodzi o automaty lub automaty do gry, mamy możliwość szybkiego i łatwego ich opróżnienia, bez zbyt wielu okrążeń, z serii trików, które zobaczysz poniżej i które wielu użytkowników podało już wyniki. Oczywiście musisz wiedzieć, że te sztuczki dla automatów do gry nie oznaczają, że koniecznie usuniesz wszystkie ich monety, ale będziesz miał znacznie więcej szans niż zwykle.

Sztuczki do opróżniania automatów do gry

Cóż, pierwszy z trików związanych z automatami do gry możesz znać, ponieważ jest to jeden z najsłynniejszych, jakie istnieją w tych przypadkach, do tego stopnia, że ​​przede wszystkim będziemy musieli mieć brylant, klucz do tego samouczka. To w zasadzie kwestia posiadania zapalniczki z lampką, którą musimy otworzyć od dołu przycisku, wciskając lub naciskając następnie, aby móc wyjąć brylant, aby nie trwało to zbyt długo, jak widać.

Kiedy już to zrobisz, musisz włożyć kilka monet do maszyny, aby zostawić ją z kilkoma kredytami, co najmniej pięcioma, a następnie dać ją do zebrania, w tym czasie musimy zrobić iskrę z czterech stron maszyna. Przekonasz się, że jeśli wszystko przebiegnie tak, jak powinno, to maszyna wkrótce zacznie się opróżniać, chociaż jest kilka spraw, które należy wziąć pod uwagę. Na przykład, jeśli nic się nie dzieje, powinieneś spróbować ponownie, a jeśli maszyna się zepsuje, lepiej się stamtąd wydostać.

W drugim przypadku nie chcieliśmy odrzucić drugiej sztuczki związanej bezpośrednio z pilotem do telewizora, który również działa bardzo dobrze i jest nieco prostszy niż poprzedni. Rzecz w tym samouczku polega na tym, że czasami może nie działać od razu, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Gdy jesteśmy w pobliżu maszyny z pilotem do telewizora, musimy nacisnąć przycisk DVD i możliwe, że maszyna nawiąże jakiś kontakt, więc możesz obstawić się w ten sposób, aby zabrać wszystkie jego monety.

Zakładając, że procedura nie działa w tym pierwszym przypadku, w ten sam sposób możemy później polecić inne alternatywy, np. w automatach wrzutowych w taki sam sposób, jak w przypadku automatów do pinballa, czyli z przyciskiem DVD do pilota telewizora. Po nawiązaniu kontaktu z maszyną wystarczy, że wprowadzą liczbę kredytów, choć zawsze ostrożnie że żadna z osób prowadzących salon nie będzie cię widzieć w takich przypadkach.

Co do reszty, musisz wiedzieć, że poza tymi sztuczkami nie ma aplikacji, które działają na opróżnianie automatów, więc nawet jeśli widzisz, że niektóre z nich są oferowane w sieci, lepiej z nich zrezygnować, ponieważ są może tylko przysporzyć ci wszelkiego rodzaju problemów. Poza tym zostawiamy Cię poniżej wideo, w którym możesz znaleźć Ci wiele ciekawych informacji na jego temat, chociaż zawsze możesz zostawić nam swoje uwagi, które masz na ten temat w takich przypadkach.

Czy udało Ci się opróżnić automaty do gier lub automaty do gier za pomocą tych sztuczek?