Skip to content

Jak sprawdzić wynik Primitiva, Euromillions lub Bonoloto na moim telefonie z systemem Android lub iPhone?

11 de styczeń de 2022

Lubisz grać na loterii i chcesz sprawdzić Primitiva bez konieczności podchodzenia do najbliższego komputera lub skonsultować się z agencją? W takim razie powinieneś wiedzieć, że na szczęście istnieją aplikacje opracowane specjalnie po to, abyśmy mieli dostęp do tego typu informacji, abyśmy mogli szybko i łatwo poznać i sprawdzić Primitiva z telefonu komórkowego, czy to na Androida czy iOS.

Sprawdź Primitiva z telefonu za pomocą tych aplikacji

Sprawdź Primitiva na Androida

Jeśli chcemy mieć możliwość sprawdzenia Primitiva na Androidzie, to musimy wiedzieć, że jest do tego kilka aplikacji, chociaż w szczególności będziemy polecać jedną, w tym przypadku LotoCheck Loterie. Jest to jedna z najlepszych aplikacji loteryjnych na Androida, która zawiera wszystkie informacje o nowych, aby sprawdzić Primitiva na smartfonie, aby zobaczyć wyniki EuroMillions.

Niektóre z głównych funkcji LotoCheck dotyczą weryfikacji wszystkich wygranych naszych zakładów, oprócz możliwości sprawdzenia jackpotów i wyników każdego z losowań. Pozwala również skanować losy na loterię krajową, losowania świąteczne i dziecięce oraz kupony RAZ, zarządzać swoimi zwykłymi lub ulubionymi liczbami, aby konkretnie się z nami skonsultować.

Jednocześnie możemy ustalać zapisane zakłady, dzięki czemu za jednym kliknięciem konsultujemy je wszystkie naraz. I oczywiście zawiera dodatkowe informacje związane z innymi grami, takimi jak Euromillions, National Lottery, Primitiva, Gordo, Bonoloto, Quinielas, Quinigol, Lototurf, Quintuple plus, Cuponazo, Eurojackpot, ONCE i Loteria w Katalonii, aby w szczególności podążać za swoim.

Sprawdź Primitiva na iPhonie

Jeśli chcesz sprawdzić Primitiva na iOS, ponieważ masz iPhone’a lub iPada, nie musisz być zły, ponieważ mamy aplikację stworzoną specjalnie z myślą o tych użytkownikach. ScanLotería to aplikacja do sprawdzania loterii na iPhoniei tak jak w przypadku poprzedniej wersji na Androida, nauczymy Cię wszystkich funkcji, o których powinieneś wiedzieć.

Wśród głównych funkcji ScanLotería są takie, jak skanowanie biletów głównych gier, wśród których są National Lottery, Euromillions, La Primitiva + Joker, La Bonoloto i El Gordo de la Primitiva. Do tego musimy dodać możliwość stawiania zakładów pojedynczych i wielokrotnych, otrzymywania automatycznych powiadomień, gdy losowanie Cię interesuje, itp.

Wynik euromillions na Androida

Jednocześnie, zauważając, że ScanLoterías pozwala nam skanować i obliczać wygrane kilkudziesięciu losów w kilka sekund, chcieliśmy podkreślić fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnych skanerów loterii, dzięki tej aplikacji nie musimy czekać na wszystkie losowania, ale możemy skanować później zakup w administracji.

Zalety przeglądania loterii ze smartfona

Komfort

Jeden z jego korzystnych aspektów sprawdź loterię ze swojego smartfonajest to, że zapewnia komfort; Nie musisz przeprowadzać całego procesu konsultacji, ale jednym kliknięciem jest to możliwe.

Natychmiastowa wiedza

Możesz całkowicie zrezygnować z tradycji sprawdzania wyników przez teleksto, wystarczy wejść na daną stronę i sprawdzić, czy jesteś zwycięzcą; wszystko poprzez konsultacje tego samego dnia.

Zwiększasz swoje szanse

Przez konsultuj konta internetowe o wyższym prawdopodobieństwie podnieść swoje zakłady, niezależnie od tego, czy są wielokrotne, kombinacje obniżonych zakładów i tak dalej.

Brak utraty biletu

Z pewnością przeszedłeś przez okoliczności, w których zgubiłeś swój los na loterię, został złamany lub został skradziony, ale to już koniec. Ponieważ mając tryb online, nie tylko do konsultacji, teraz będzie to możliwe zobacz sztukę bez tego fizycznego elementu, ponieważ sztuki są zarejestrowane i papier nie będzie wymagany. Gwarantuje to, że w każdej chwili będziesz wiedział o stanie wyników.

Płatności natychmiastowe

Na to nie będziesz musiał czekać wiele dni, gdy zobaczysz swój zwycięski bilet, wiele z nich agencje internetowe dokonują płatności bez prowizji, Szybko i łatwo. Teraz, gdy już wiesz, w jaki sposób możesz sprawdzić wyniki swoich gier loteryjnych i korzyści, jakie one niosą, nie wahaj się zacząć używać tej metody.