Skip to content

Najlepsze sztuczki i tajemnice Samsung Galaxy Fame i Samsung Galaxy J5, J6 i J7

20 de styczeń de 2022

ten Galaxy sławna samsung Jest to telefon komórkowy z 3,5-calowym ekranem i można go znaleźć w biało-niebieskiej kolorystyce. Czy system operacyjny Android 4.1.2 Jelly Bean i wygląda bardzo podobnie do Samsunga Galaxy S4 pod względem wyglądu. Ale jednocześnie jest inaczej we wszystkim, co dotyczy sprzętu. To bardzo interesujący telefon komórkowy, tutaj możesz odkryć wszystkie sztuczki i sekrety Samsung Galaxy Fame.

Sztuczki i sekrety Samsung Galaxy Fame

Sekrety sławy Samsung Galaxy

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że jest to tak popularny telefon, jest to, że ma łączność NFC, a także ma bardzo dobre funkcje i funkcje, takie jak jednordzeniowy procesor 1 GHz, aparat o rozdzielczości 5 megapikseli i ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala.

ten Galaxy sławna samsung jest silnym przeciwnikiem Sony Xperia J, z nokia lumia 620 i LG Optimus L5II, ponieważ jego wartość jest bardzo podobna do tych tanich telefonów komórkowych.

Jeśli chodzi o wydajność Samsung Galaxy Fame jest nieco powolny, pomimo tego, że jest bardzo prostym telefonem i ma wersję Android Zużywa bardzo mało zasobów. Jednak przewijanie między ekranami głównymi jest dość szybkie.

Sztuczki Samsung Galaxy Fame

Aktywacja procentu baterii jest bardzo prosta, wystarczy przejść do Ustawienia -> Wyświetlacz i zaznacz opcję procent baterii. Możliwe, że Twój telefon nie ma tej opcji, ale to nie problem, możesz przejść do Sklep Play i pobierz aplikację o nazwie Procent baterii.

Powinieneś pobrać tę aplikację tylko wtedy, gdy Twój telefon komórkowy nie ma tej funkcji. Jest to całkowicie darmowa aplikacja, więc możesz ją bez problemu pobrać na swój Samsung Galaxy Fame.

Kroki pobierania aktywatora procentowego.

1.- Wprowadź Sklep Play z katalogu aplikacji.

2.- Napisz Aktywator procentowy w pasku wyszukiwania, po znalezieniu aplikacji kliknij na nią. Jeśli nie znajdziesz tej aplikacji, możesz użyć następujących link bezpośredni.

3.- Teraz zlokalizuj przycisk Instaluj i kliknij go, musisz zaakceptować okno, które się pojawi.

4.- Poczekaj na pobranie aplikacji, a będziesz mógł aktywuj procent baterii w Samsung Galaxy Fame.

aktywuj procent baterii w Samsung Galaxy Fame

Informacje o właścicielu na ekranie blokady

teraz twoje urządzenie Android Posiada opcję, która pozwala pokazać imię, adres e-mail lub telefon na ekranie blokady. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza w przypadku zgubienia telefonu komórkowego lub jego kradzieży. Aby aktywować tę opcję, musisz przejść do Ustawienia -> Bezpieczeństwo, wybierz opcję Informacje o właścicielu i wypełnij wszystkie informacje.

Zmień tapetę

ten Galaxy sławna samsung pozwala wybierać spośród różnych tapet, niezależnie od siebie na ekranie głównym lub ekranie blokady.

W tym celu należy nacisnąć i przytrzymać puste miejsce na ekranie głównym, a następnie kliknąć opcję Ustaw tapety dzięki czemu możesz wybrać preferowaną tapetę na ekranie głównym lub ekranie blokady.

zmień tapetę

Zalety Samsung Galaxy Fame

 • Jego główny aparat ma 5 megapikseli.
 • Istnieje możliwość rozszerzenia pamięci kartą microSD.
 • Wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów.
 • System operacyjny Android 4.1, który można zaktualizować do Android 5.1 Lollipop.

Wady Samsung Galaxy Fame

 • Przestrzeń dyskowa jest bardzo ograniczona, zaledwie 4 GB, więc nie jest możliwe zainstalowanie wielu aplikacji lub przechowywanie wielu obrazów.
 • Procesor jest tylko pojedynczym rdzeniem 1,0 GHz, więc korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie może spowolnić działanie telefonu.
 • Pamięć RAM to 512 MB, co jest bardzo ograniczone dla dzisiejszych aplikacji.
 • Ekran jest mały i ma 3,5 cala, więc wszystko będzie wyglądało na małe i może być niewygodne podczas pisania.

To wszystko sztuczki i tajemnice dla Samsung Galaxy Sława!, użyj każdego z nich, a będziesz mógł wykorzystać maksymalny potencjał tego telefonu.

Sztuczki i tajemnice Samsung Galaxy J5, J6 i J7

Przede wszystkim przedstawimy ogólny zarys tego, co można osiągnąć za pomocą J5 i J6, a następnie poświęcimy się J7, który w jakiś sposób łączy właściwości tych dwóch modeli. Zobaczysz, że przerosły rozmiar ekranu, pojemność w GB i moc baterii. Krótko mówiąc, są to detale, które nie sprawiają, że tracą swój poziom.

 • ten Samsung Galaxy J5 i J6 Wyszedł w 2016 i 2018 roku, z nimi możesz wystąpić.
 • Przenieś dane z innego starego telefonu komórkowego
 • robić zrzuty ekranu
 • Zmniejsz zużycie baterii

Te działania, które są istotne, wraz z innymi, które są dość powszechne, zobaczysz również w poniższej sekcji poświęconej J7:

Samsung Galaxy J7

W ostatnich miesiącach jednym z urządzeń mobilnych, o którym mówimy najwięcej, jest niewątpliwie Samsung Galaxy J7, biorąc pod uwagę, że stopniowo stał się on wyborem dla średniej klasy wielu użytkowników terminali z Androidem. Rzeczywiście, z Samsung Galaxy J7 koreańskiej firmy pokazał, że potrafi robić dobre telefony dla średniego zasięgu iz tego powodu wielu użytkowników tego terminala chce poznać sekrety, które pozwolą im z niego skorzystać znacznie więcej.

O Samsungu Galaxy J7 trzeba powiedzieć, że jest to telefon komórkowy, który kosztuje około 300 dolarów lub euro, a to czyni go jednym z tych, które mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości w dzisiejszych czasach, więc nie powinieneś tego wykluczać, jeśli szukasz czegoś takiego. Nawet ten Samsung Galaxy J7 jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, czyli czarnym, białym i złotym, dzięki czemu będziesz miał nawet możliwość zabrania do domu tonu, który lubisz najbardziej, co nie zawsze jest możliwe u innych.

Galaktyka J7

Najlepsze sztuczki Samsunga Galaxy J7

Jeśli zastanawiasz się nad charakterystyką Samsunga Galaxy J7, albo dlatego, że chcesz go odróżnić od innych, albo dlatego, że nie jesteś pewien, co ma nam do zaoferowania, powinieneś wiedzieć, że jest to średni zakres z 5,5-calowy ekran plus rozdzielczość typu HD. Inne elementy, które należy wziąć pod uwagę w Samsung Galaxy J7, dotyczą 1,5 GB pamięci RAM, oprócz systemu operacyjnego, który można zaktualizować do Androida 6.0.1 Marshmallow, który ma łączność typu 4G, i wiele innych punktów. potężny.

Tryb oszczędzania energii

Jeśli mówimy o różnych trybach, których użytkownicy szukają teraz w smartfonie, czy to Samsung Galaxy J7, czy jakikolwiek inny, możemy wskazać Tryb oszczędzania energii jako jeden z pierwszych, który przykuł uwagę i oczywiście to flagowe koreańskie urządzenie to ma. Aby go aktywować, wystarczy przejść do Ustawienia, Bateria, a następnie wybrać jeden z trybów oszczędzania baterii Samsung Galaxy J7. Jak powiedzieliśmy, jest to sztuczka, na którą pozwala wiele innych terminali poza Samsung Galaxy J7.

Zwiększ pamięć RAM Samsung J7

Pierwszą rzeczą, którą zobaczymy w karcie technicznej Samsunga Galaxy J7 jest to, że jest to smartfon, który ma pamięć RAM o pojemności 1,5 GB, co, prawdę mówiąc, wcale nie jest złe, chociaż wskazane jest, aby bądź trochę ostrożny z jego użyciem, dajemy go, jeśli nie chcemy go przeciążyć. Oczywiście nie można zwiększyć pojemności pamięci RAM Samsunga Galaxy J7, chociaż możemy zalecić zamknięcie aplikacji w tle, których nie używasz, jeśli chcesz uzyskać lepszą wydajność.

Łatwy tryb w Samsung Galaxy J7

Łatwy tryb Samsung Galaxy J7 jest jednym z najczęściej omawianych na forach i w sieciach społecznościowych, ponieważ jest to system opracowany specjalnie przez koreańską firmę dla tych użytkowników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki, korzystając z mobilnego systemu operacyjnego od ludzi z Google. W Ustawieniach, Easy Mode możesz go aktywować lub dezaktywować tyle razy, ile chcesz, a zasadniczo to, co zamierzasz osiągnąć, to mieć możliwość dostępu do większych ikon, prostszych menu itp.

Ukryj aplikacje na Samsung Galaxy J7

Na koniec musisz wiedzieć, że Samsung Galaxy J7 to jedno z nowych urządzeń mobilnych, które nam na to pozwalają usuń z widoku lub ukryj te aplikacje że nie chcemy, aby inni to widzieli. Robi to nawet w bardzo prosty sposób, ponieważ nie musimy za dużo chodzić. Wystarczy wybrać aplikację i prawym klawiszem wybrać Menu, w którym powie nam, czy chcemy ją ukryć. Aby pojawił się ponownie, przechodzimy do Ustawień, Menedżera aplikacji Samsung Galaxy J7 i ponownie go wyświetlamy.