Skip to content

Najlepsze strony do pobierania efektów dźwiękowych i muzyki bez praw autorskich do umieszczenia na YouTube

10 de marzec de 2023

w czasie pobierać treści internetowe Aby używać go we własnych kreacjach, musimy uważać, aby nie naruszyć własności intelektualnej osób trzecich.

Dźwięk jest istotną kwestią, jeśli chodzi o tworzyć filmy onlinelub co staje się coraz bardziej popularne jako tworzyć aplikacjeitp. Dlatego podpowiemy Ci kilka miejsc, do których warto się udać pobierz darmowe efekty dźwiękowe.

Jeśli poszukasz szybko w Google, z pewnością znajdziesz wiele miejsc, które oferują darmowe pobieranie efektów dźwiękowych, ale kiedy już do tego dojdzie, okaże się, że licencje na użytkowanie są bardzo ograniczone lub że musisz zarejestruj się, aby pobrać.

Zamierzamy przejrzeć niektóre miejsca z największym katalogiem dźwięków i najłatwiejszymi do odtworzenia czas na pobranie.

Będziesz mieć najlepsze aplikacje z niesamowitymi efektami dźwiękowymi, dzięki czemu możesz tworzyć piosenki na wypadek, gdybyś był inżynierem dźwięku lub DJ-em i lubisz to. mieszać różne dźwiękinajlepiej, żeby były bez praw autorskich, ponieważ jeśli dźwięki są chronione prawami autorskimi lub prawami autorskimi, mogą postawić Cię przed sądem.

Co naprawdę nie byłoby zbyt dobre, ponieważ gdyby piosenka, którą stworzyłeś, stała się bardzo sławna i dźwięki są chronione prawami autorskimiosoba lub firma będąca właścicielem użytego efektu może pozwać Cię za kradzież tych dźwięków.

Oto najlepsze efekty dźwiękowe do pobrania

Jak sama nazwa wskazuje, ta strona umożliwia nam pobieranie darmowych efektów dźwiękowych w formacie MP3. W takim przypadku licencja dźwięku nie jest określona, ​​a jakość jednego pliku do drugiego jest nierówna, dlatego zalecamy wypróbowanie, jeśli dźwięk, którego szukasz, jest w darmowe efekty dźwiękowe o wystarczającej jakości.

Jeśli zajmujesz się tworzeniem filmów na YouTube i nie wiesz, jak możesz pobierać darmową muzykę bez praw autorskich lub praw autorskich, od tego czasu jeśli nie jesteśmy ostrożni z tego rodzaju muzyką które umieściliśmy na filmach, polityka prywatności YouTube usunie ten film za nas.

Tutaj znajdziesz najlepsze aplikacje, dzięki którym możesz pobierać wszelkiego rodzaju dźwięki, nie zabraknie Ci opcji muzycznych, najlepsze kreacje będą twoje z tymi efektami dźwiękowymi, a co najważniejsze, nie będziesz mieć żadnych niedogodności.

W ten sposób będziesz mógł pobierać efekty dźwiękowe bez praw autorskich

Z Dźwięki FX możesz pobrać za darmo i swobodnie używać dźwięków. Główną wadą jest to, że znalezienie dźwięku, którego szukasz, wśród 19 kategorii może być trudne.

Witryny GR

Witryny GR zawiera dużą liczbę dźwięków skompilowanych za pośrednictwem innych stron internetowych, które w każdym razie pochodzą z bezpłatna dystrybucja. Efekty ulokowane są w aż 30 kategoriach, w obrębie których znajdziemy podkategorie.

Nagrywarka

Nagrywarka jest strona płatności, ale ma sekcję do pobierania darmowych efektów dźwiękowych. Wadą jest to, że nie możemy ich odsłuchać przed pobraniem. Możemy wykorzystywać dźwięki do celów edukacyjnych lub osobistych, w celach komercyjnych musimy skontaktować się z właścicielami strony.

Efekty dźwiękowe bez PacDV

Efekty dźwiękowe bez PacDV Oferuje nam dużą liczbę plików audio podzielonych na 10 kategorii. Dźwięki są w środku formacie MP3 i w różnych jakościach.

Źródło efektów dźwiękowych

Źródło efektów dźwiękowych Jest to kolejna strona, która jest płatna, ale oferuje nam sekcja pobierania za darmo. Jego wielką zaletą jest to, że pliki audio są w formacie MP3 o doskonałej jakości.

Znajdź piosenki dźwiękowe

dźwięk

dźwięk to jest wyszukiwarka dźwięków z interfejsem tak prostym, jak jego obsługa. Nie precyzuje, skąd bierze dźwięki, ale zaznacza, że ​​wszystkie są wolne od praw.

Partnerzy w Rhyme

Partnerzy w Rhyme to płatna strona internetowa, która ma miejsce na pobierz darmowe efekty dźwiękowe. Stosunkowo szeroka oferta w formacie WAV.

Zestaw Flasha

Zestaw Flasha posiada szeroki wybór dźwięków fWAV, MP3 i Flashtrack. Pliki są uporządkowane według kategorii i podkategorii, aby ułatwić znalezienie tego, czego szukamy.

Mamy nadzieję, że ty Podobał mi się ten samouczek i że możesz cieszyć się tworzeniem filmów lub piosenek z tymi efektami dźwiękowymi, a także dobrze się bawić podczas ich tworzenia.

Jeśli masz inne pytanie i chcesz, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram