Skip to content

Najlepsze programy do pobierania darmowej muzyki na PC

22 de czerwiec de 2022

Muzyka może być naszym najlepszym towarzystwem w ogromnej liczbie sytuacji, czy to w pracy, w czasie wolnym, czy też kiedy chcemy po prostu odpocząć z jednym z naszych ulubionych artystów. Problem polega na tym, że nie zawsze mamy pod ręką połączenie, a w takich przypadkach będziemy musieli wcześniej pobrać całą tę zawartość, dlatego teraz chcemy pokazać Ci jedne z najlepszych programów do bezpłatnego pobierania muzyki na PC, do których masz dostęp już dziś.

Programy do pobierania darmowej muzyki na PC

Jak wtedy mówiliśmy, przez długi czas byli użytkownicy zainteresowani możliwością przeniesienia każdego z albumów i piosenek swoich ulubionych artystów bezpośrednio na swój komputer, aby nie wymagali połączenia z Internetem, aby móc cieszyć się muzyką. je we właściwym czasie. Dlatego poniżej Pokażemy Ci do siedmiu alternatyw, które są częścią tego segmentu, aby sprawdzić, czy znajdziesz taką, która całkowicie Ci odpowiada.

Jeśli nie chcesz płacić za korzystanie z wersji Premium serwisu Spotify, przekonasz się, że wiele z poniższych programów oferuje możliwość przeniesienia na komputer najpopularniejszych utworów i albumów -oraz kilka alternatyw- szybko i łatwo, dzięki czemu po pobraniu już nigdy nie będziesz potrzebować połączenia z Internetem, aby móc korzystać z nich podczas pracy, wykonywania pracy w szkole lub na uniwersytecie itp.

Być może zainteresuje Cię także nasz samouczek dotyczący bezpłatnego pobierania muzyki na Androida.

Rakieta MP3

MP3 Rocket to nasza pierwsza alternatywa w tej dziedzinie i jedna z najbardziej znanych dla większości użytkowników, nie tylko ze względu na swój wiek, który działa na jej korzyść, ale także ze względu na interesującą ilość treści muzycznych, jakie posiada. Wśród jego najlepszych elementów możemy wymienić to, że pozwala nam pobierać muzykę z Gnutelli i Torrentów, a także grupuje całą zawartość za pomocą zróżnicowanych kategorii w zakładkach. Mało tego, jest to jedna z tych, które szybciej pobierają zawartość, a z kolei mamy wiele skórek, aby móc ją w pełni dostosować.

overnet

Jeśli MP3 Rocket Ci się nie podoba, powinieneś wiedzieć, że jest wiele innych opcji poza tymi, które od teraz pokażemy, a jedną z najlepszych jest tak zwany Overnet, który staje się rozwój ludzi przez Edonkey2000. W związku z tym musimy zaznaczyć, że ponieważ nie potrzebuje serwera pośredniczącego, pliki pozyskujemy bezpośrednio od innych użytkowników w stylu Ares, co sprawia, że ​​pobieranie jest znacznie szybsze niż w innych usługach, które ich wymagają. I oczywiście im większa sieć użytkowników, tym lepiej działa.

Z drugiej strony, jeśli pracowałeś już wcześniej z innymi programami P2P, powinieneś wiedzieć, że ten działa trochę łatwiej.

poszukiwanie duszy

Wiele razy ci, którzy szukają muzyki dla zabicia czasu, chcą uciec od bardziej komercyjnych propozycji, które oferuje im większość wymienionych przez nas programów. Dlatego jeśli chcesz posłuchać czegoś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej, zalecamy skorzystanie z platformy takiej jak Soulseek, która oferuje specjalistyczne treści, których nie znajdziesz na żadnym z Twoich ulubionych stacje radiowe.

Z drugiej strony jest to usługa, która ma więcej niż ciekawy czat dodany do swoich funkcji, a w zakresie programów do pobierania i udostępniania muzyki przez protokół P2P jest jedną z najlepszych.

Shareaza

Chociaż prawdą jest, że prawdopodobnie nie jest to program tak dobrze znany wśród latynoskich użytkowników, jak w innych częściach świata, musimy powiedzieć, że Shareaza regularnie zdobywa klientów. Jeśli masz podstawową znajomość języka angielskiego i żadna z innych znanych Ci opcji nie przekonała Cię do tej pory, powinieneś wiedzieć, że znajdziesz tutaj sporą ilość najlepszych wypowiedzi swoich ulubionych artystów i muzyków.

iMesh

Wiele osób, które od dłuższego czasu pobierały muzykę na swoje komputery, robiło to za pośrednictwem iMesh, a w odniesieniu do tej platformy musimy powiedzieć, że jest to jedna z nielicznych, która ma całkowicie legalną treść, biorąc pod uwagę, że jej kierownictwo umowy handlowe z wieloma instytucjami odpowiedzialnymi za zapewnienie praw autorskich, takimi jak RIAA. Oczywiście z tych samych powodów proponowanych opcji treści nie jest tak wiele.

Ares

Prawdopodobnie dla sporej liczby użytkowników Ares jest najbardziej znaną alternatywą na rynku, jeśli chodzi o programy do pobierania muzyki, i oczywiście o to chodzi Jest jednym z najprostszych i ma najwięcej treści.. Wśród jego mocnych stron możemy wymienić w rzeczywistości ogromną różnorodność artystów i albumów, na przykład to, jak łatwo jest znaleźć to, czego szukamy i pobrać, chociaż prawdą jest również, że jest krytykowany za brak bezpieczeństwo.

Zaletą tego systemu jest to, że to sami użytkownicy dzielą się zawartością swoich komputerów z innymi osobami zainteresowanymi uzyskaniem do nich dostępu, a z drugiej strony, jeśli pobieranie jest nieco wolne, prawdopodobnie znajdziesz to samo plik powtórzony, aby spróbować innego równego, aby sprawdzić, czy zajmuje mniej.

eMule

Będąc jednym z pierwszych wyrażeń, które pojawiły się w kontekście programów do pobierania muzyki na nasze komputery, musimy powiedzieć, że jest to system, który zużywa bardzo mało zasobów komputera. Ponadto z biegiem lat znacznie się poprawił, dzięki pojawieniu się na scenie programistów z całego świata, którzy dodali funkcje i uatrakcyjnili ją, korzystając z otwartego kodu źródłowego eDonkey.

Spośród wszystkich programów do pobierania darmowej muzyki na PC, o których wspomnieliśmy powyżej, który z nich jest Twoim ulubionym?

dołącz do naszego kanału telegram