Skip to content

Najlepsze obrazy z walentynkami do udostępnienia na WhatsApp

15 de listopad de 2021

Walentynki 2017 odbyły się już kilka tygodni temu, a jednak w MiraHowTo zawsze wierzymy, że jest to dobry czas, aby pokazać tej wyjątkowej osobie, jak bardzo ją kochasz, dlatego dzisiaj nauczymy Cię nie tylko niektórych najlepsze frazy, aby je uhonorować, ale także kilka obrazów, których z pewnością możesz użyć, jeśli chodzi o zilustrowanie miłości, którą masz do tej osoby, która zmieniła twoje życie. Oto wiele najlepszych obrazów i fraz z okazji Walentynek.

I kilka zwrotów walentynkowych

1. Pojawiłeś się bez ostrzeżenia. Moje życie jest kompletne i teraz ma sens. Nie zmieniłbym tego na nic, ani dla nikogo.

2. Blask Twoich oczu, Twój oddech, Twoje ciepło… sprawiają, że moje serce bije.

3. Być u twego boku wiecznie, słyszeć twój głos to wszystko, czego pragnę. Nie będzie nic, co mogłoby wypełnić moje życie szczęściem i iluzją.

Cztery. Doprowadzasz mnie do szaleństwa Uczę się, że ten słodki i radosny sposób na wariowanie jest najlepszym sposobem na życie. Nigdy mnie nie opuszczaj.

5. Pochłaniasz mnie, przenikasz mnie, zaspokajasz moje pragnienia. Stajesz się jedyną ważną rzeczą w moim życiu.

6. Głęboko w tobie zakochany, zaczynam wiedzieć, kim jestem. Chociaż tak naprawdę zależy mi tylko na tobie.

7. Urodziłem się, aby żyć i umierać u twego boku, a kiedy to się stanie, moja dusza nigdy nie zostanie od ciebie oddzielona. Jestem z tobą zrośnięty.

pobierz dzień miłości do zdjęć

8. Dziękuję za istnienie, wymyśliłbym cię, gdybym cię nie spotkał. Nie mógłbym żyć bez bycia z tobą.

9. Trudno wszystkim ludziom nie kochać cię tylko po to, by cię zobaczyć. Ale naprawdę kocham cię do rozpaczy, tylko ja.

10. Nie obchodzi mnie, czy jesteśmy różni, że myślimy zupełnie inaczej, że nie jesteśmy zgodni… Wystarczy, że zgodzimy się z Tobą w chęci bycia razem na zawsze.

jedenaście. Pierwszy pocałunek zjednoczył nas na zawsze i za każdym razem, gdy Cię całuję, wszechświat rozjaśnia się i odnawia naszą miłość.

12. Sprawiłaś, że poczułam się jak nowa kobieta. Sprawiasz, że każdego dnia chcę się doskonalić. Jesteś moim przewodnikiem i dobroczyńcą.

13. Każdej nocy śnię o tobie i każdego ranka budzę się z iluzją, że cię widzę, słyszę, nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz

14. Im więcej kamieni znajduję na swojej drodze, tym bardziej chcę z Tobą iść dalej. Słowo niemożliwe z tobą nie istnieje.

najlepsze obrazy dnia miłości

piętnaście. Bez Ciebie byłoby mi ciężko żyć, Twoja obecność daje mi życie, oddycham i biję w rytmie Twojego serca, potrzebuję Cię.

16. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła. Tysiąc razy mógłbym żyć i tysiąc razy powtórzyłbym z tobą tę samą historię miłosną.

17. Każdej nocy umieram w twoich ramionach i każdego ranka słońce wschodzi i zachodzi ponownie z tobą. Nie zamieniłbym tej rutyny na nic.

18. To, co do Ciebie czuję, jest tak silne, że ogrzeje Twój dom do końca życia.

19. Nigdy nie powiem Ci, że Cię kocham, ale pozwól, że pokażę Ci każdą minutę do końca życia. chcieć?

20. Zmieniłeś argument mojego życia. To niemożliwe, żeby istniała tak piękna powieść miłosna jak nasza. Na każdej stronie, w każdym akapicie, w którym się znajdujesz.

dwadzieścia jeden. Przy Tobie czuję się niezwyciężony, dodajesz mi otuchy, siły, energii, razem nauczyłam się, że nic nie może nas rozdzielić.

piękne obrazy walentynkowe

22. Bez Ciebie moje życie nie ma sensu, moja dusza wędruje zagubiona i moje serce jest zagubione.

23. Jestem uszyty na miarę Jeśli za mną tęsknisz Jestem niekompletny Pozwól mi skraść Twoje serce a będę mógł żyć szczęśliwie.

24. Słyszenie twojego imienia przyprawia mnie o dreszcze, mówienie, że mi to ulży, dzwonienie do ciebie wzburza mnie. Przyjdź i nie każ mi dłużej czekać.

25. Dostrzegam w sobie coś nowego…. coś ognistego, niesamowitego, magicznego i romantycznego: ty.

26. Jesteś dla mnie wszystkim: wesoły, wyrafinowany, interesujący, romantyczny, ostrożny, lekkomyślny, przewidywalny, tajemniczy, zimny, ciepły, nieskończony i ludzki.

27. Jesteś dla mnie wszystkim: przyjacielem, towarzyszem, powiernikiem, wspólnikiem, wyrozumiałym, lojalnym, czułym, kochającym, nieskończonym i ludzkim.

28. Z tobą każdy dzień kalendarza to Walentynki.

29. Chcę, aby fale morskie przyniosły na brzeg mego życia największy skarb na ziemi: Ciebie.

30. Ty i ja nie potrzebujemy słów, tylko patrząc i dotykając wiemy wszystko o sobie.

31. Niebieskie oczy, truskawkowe usta, zapach róż i goździków… Z takim urokiem każdego dnia doprowadzasz mnie do szaleństwa.

32. Mogłabym dać ci wszystko, nie otrzymując nic w zamian. Wyznaję, że jestem twoim niewolnikiem i tysiąc razy wyrzekałbym się swojej wolności, aby otrzymać twoją miłość.

33. Jesteś tak wyjątkowa i wyjątkowa, że ​​doprowadzasz mnie do szaleństwa z pożądania i nigdy nie będę w stanie tego kontrolować.

3. 4. Jesteś moją ciszą pośród zgiełku, moim światłem w ciemności, moją ucieczką w burzy, jesteś moim życiem…

35. Każda sekunda bez ciebie jest wiecznością; każdego dnia u twego boku przez sekundę.

dołącz do naszego kanału telegram