Skip to content

Jak zmienić i spersonalizować swój telefon komórkowy lub Android za pomocą najlepszych tapet

14 de czerwiec de 2023

Kto nie używa tapet? Niezależnie od tego, czy masz telefon komórkowy, komputer czy tablet, tapety służą do nieco większego dostosowania urządzenia. Na szczęście istnieją miliony opcji pobierania tapet, różnych źródeł, które są przydatne do znalezienia ich ogromnej różnorodności, aw tym artykule po prostu chcesz polecić, gdzie możesz pobierz darmowe tapety zarówno na telefon komórkowy, tablet, jak i na komputery.

Pobierz tapety Nie jest to wcale skomplikowane, na żadnym urządzeniu i znalezienie takiego, które przekonuje Cię w 100%, może zająć więcej czasu niż pobranie go, ponieważ jest to znacznie łatwe.

Skąd pobrać tapety

Jeśli masz Androida, jedna z aplikacji, które polecam pobierz tapety Jest to niewątpliwie Zedge, ponieważ jest dość kompletny i prosty w użyciu, z bardzo małą ilością reklam, więc nie staje się zbyt irytujący, powiedzmy, praktycznie nawet nie zauważysz, że go ma. Ale najlepszą rzeczą w Zedge jest to, że pozwala nie tylko pobierać tapety, których jest wiele i na każdy gust, ale także pozwala pobierać dźwięki do wykorzystania w dowolnych powiadomieniach. W miarę kompletna aplikacja do personalizacji urządzenia, którą można pobrać, klikając ten link.

Pobierz darmowe tapety

Jeśli chcesz pobierz tapety na twoim komputerze są całkiem kompletne strony internetowe, takie jak ta, którą zawsze polecam, czyli Wallhaven, strona zawierająca miliony tapety do pobraniatak jak to czytasz, miliony darmowych tapet do pobrania na komputer i używania według własnego uznania.

zmodyfikuj tapetę Androida

Idea sieci jest w rzeczywistości dość prosta, masz wyszukiwarkę, a nawet kategorie, możesz po prostu użyć wyszukiwarki, jeśli chcesz czegoś konkretnego lub zacząć przeglądać kategorie w poszukiwaniu czegoś, co Cię interesuje. może w końcu polubię

Jedyną złą rzeczą w Wallhaven jest to, że jest w języku angielskim, nie chodzi o to, że nawigacja jest zbyt trudna, ale aby uzyskać lepsze wyniki, wyszukiwania należy przeprowadzać w tym języku, ale daj spokój nic tylko google tłumacz nie można szybko rozwiązać iw ten sposób będziesz mógł pobrać setki tapet do komputera w prosty sposób, po prostu otwierając dane tło, klikając je prawym przyciskiem myszy, a następnie „Zapisz obraz jako…” mieć go na swoim komputerze. Internet jest pełen wszelkiego rodzaju materiałów, w zasadzie możesz dostać wszystko, co chcesz przez Internet. Niezależnie od tego, czy musisz szukać rzeczy do pracy, czy po prostu chcesz znaleźć materiał do wypoczynku.

najlepsze tapety na telefon

Prawda jest taka, że ​​dzięki internetowi można bez problemu znaleźć to, czego się chce, kiedy tylko się chce, w tym tkwi piękno tego medium i to, co z kolei czyni z niego niezwykle potężne narzędzie, do którego wszyscy powinniśmy mieć dostęp.

Jak pobierać obrazy

w zależności od tego, gdzie chcesz pobierz obrazy, mogę polecić pewne rzeczy. Ponieważ oczywiście, jeśli chcesz pobierać zdjęcia z Instagrama, możesz przejrzeć ten artykuł, w którym wyjaśniamy krok po kroku dokładnie, jak powinieneś to zrobić, aby móc pobrać wszystkie zdjęcia z Instagrama w niezwykle prosty sposób.

Jeśli chcesz pobierz obrazy HD, strona internetowa, z której osobiście korzystam, to WallHaven. Dla mnie jeden z największych serwisów z obrazami HD na świecie i bez wątpienia przy wielu okazjach, gdy szukałem wysokiej jakości zdjęć lub obrazów, ta strona uratowała mi życie i szybko znalazłem to, czego szukałem, dlatego zawsze mogę to polecić.

Jak pobierać obrazy

Jeśli chcesz pobrać obrazy Minecraft lub tapety z minecrafta. Ta gra pozwala również na tworzenie wielu obrazów w świetny sposób.

Nawet jeśli pójdziemy do sprawy, mogą być pobierz obrazy od samego Google’a. Po prostu napisz, że chcesz pobrać obrazy, a następnie naciśnij enter, po wejściu do wyszukiwarki, jeśli spojrzysz pod wynikami, powinna pojawić się opcja „Obrazy”, naciśnij właśnie tam, a będziesz mieć tysiące obrazów na temat, którego szukasz szukam.

łatwo dostosuj telefon komórkowy

Pamiętaj, że możesz skonfigurować narzędzie tak, aby na przykład wyszukiwać tylko obrazy wysokiej jakości. W tym celu musisz nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „Narzędzia”, a następnie przejść do miejsca, w którym jest napisane „Rozmiar”, i tutaj wybrać „Duży”. W ten sposób upewnisz się, że wszystkie wyniki obrazu są duże, co w zasadzie przełożyłoby się na wyższa jakośćChociaż czasami tak się nie dzieje, na szczęście jest ich niewielu.

Jak zobaczysz, pobieranie obrazów z Internetu jest naprawdę bardzo proste i możesz to zrobić z dowolnego urządzenia: czy to komputera, telefon komórkowy, tablet itp.

dołącz do naszego kanału telegram