Skip to content

Najlepsze emulatory na PS1, PS2 i PS3, które musisz pobrać i wypróbować na moim telefonie komórkowym

23 de maj de 2023

Czasami zawsze musimy mieć pewność wtyczki, zanim będziemy mogli grać w nasze ulubione gry na różnych platformach, które istnieją i dlatego tym razem nadszedł czas, aby porozmawiać o emulatorach Play Station.

Emulatory to oprogramowanie, które my pozwalają grać w gry wideo w tym przypadku marki Sony na inny sprzęt, taki jak telefony komórkowe lub tablety, bez utraty tego samego doświadczenia, jakie masz, grając bezpośrednio z jednej ze swoich ulubionych konsol.

Opcje gry, które możemy pobrać z Sklep Google Play są prawie nieskończone, w rzeczywistości zanim będziesz mógł się nimi cieszyć, musisz pobierz aplikację na swój telefon a dla miłośników gier wideo wszystko wydaje się małe i zawsze istnieje chęć grania we wspaniałe klasyczne gry, z których korzystaliśmy na konsolach wideo.

Istnieje nawet niezliczona ilość aplikacji na PlayStation, które można pobrać bezpośrednio na PlayStation, aby cieszyć się nim i jak najlepiej go wykorzystać. Jeśli więc przydarzy się to również Tobie, polecimy nowy. emulator ps2 na androida które bez wątpienia będą bardzo przydatne i z których możesz skorzystać.

Jaki jest najnowszy i najlepszy emulator PS2 na Androida

Jeśli lubisz świat gier wideo i emulatorów, możliwe, że już o nim słyszałeś Grać! Jest to emulator, który jednak jest w fazie betadaje już wiele do powiedzenia.

The ps2 z Sony był jedna z najbardziej mitycznych konsol wszech czasów. Większość z nas już czeka na ich ujawnienie nowe dane o PS5ale prawda jest taka, że ​​wciąż miło wspominamy wiele gier, w które graliśmy kilka lat temu na Play Station 2.

Grać! powstaje jako projekt przeznaczony abyśmy mogli cieszyć się klasycznymi grami PS2 bezpośrednio na naszym telefonie lub tablecie z Androidem lub na jednej z klasycznych konsol, abyśmy nie stracili wrażeń z naszej PlayStation, czy to generacji 1, 2 czy 3.

Wersja, która jest obecnie dostępna, jest wersją beta jest dostępny tylko dla użytkowników którzy mają zaproszenie do działania jako beta tester. W tej chwili zarejestrowanych jest w nim już ponad 8000 użytkowników.

Oczywiście wersja nadal zawiera pewne błędy i dlatego nie jest jeszcze dostępny do pobrania dla publicznościale jest prawdopodobne, że za kilka miesięcy rozwój będzie wystarczająco zaawansowany, abyśmy mogli w końcu pobrać ten emulator PS2 na Androida.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Play Station

pobierz emulatory Androida

Z tego, co wiemy do tej pory rozgrywka jest nieco ograniczona bo granie kontrolerem z przyciskami to nie to samo, co granie ekranem dotykowym. Jednak niektórzy użytkownicy decydują się na podłączenie kontrolera PS3 lub PS4 bezpośrednio do komputera, co może pomóc w dalszym korzystaniu z tych samych wrażeń.

Z tego powodu możliwość zrobienia tego emulator kompatybilny z jakimś zewnętrznym kontrolerem które można podłączyć na przykład za pomocą polecenia Bluetooth. Bez wątpienia znacznie poprawiłoby to wrażenia z gry i sprawiło, że byłaby ona o wiele przyjemniejsza niż jest.

Kolejnym aspektem do rozwiązania jest przechowywanie. Wiele gier może przekroczyć 4 koncertyco znacznie ogranicza liczbę gier, z których możemy korzystać na naszym telefonie komórkowym, dlatego emulatory okazują się idealnym uzupełnieniem.

W internecie można znaleźć tzw wiele różnych gier którymi możesz cieszyć się jednocześnie na tych konsolach. Podobnie zalecamy śledzenie wszystkich postępów Play! z Purei, które jest jego oficjalna sieć gdzie zwykle dają wszystkie reklamy.

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny, zostaw nam swój komentarz, aby wiedzieć, czy Ci to pomogło znajdź idealny emulator na PlayStation i nadal cieszyć się tymi samymi wrażeniami z innego urządzenia.

dołącz do naszego kanału telegram