Skip to content

Jak umieścić kody PPSSPP na Androidzie?

13 de kwiecień de 2022

Czy słyszałeś kiedyś o kodach PPSSPP? Cóż, musisz wiedzieć, że wiele razy zazwyczaj otrzymujemy zapytania dotyczące różnych treści i innych samouczków, które szczegółowo analizujemy, aby zaoferować użytkownikom najlepsze odpowiedzi w tym zakresie. Niedawno otrzymaliśmy kilka wyjątkowych wiadomości od czytelników o tym, jak umieścić kody PPSSPP na Androidaiz tego powodu w tym artykule chcemy pokazać wszystkie szczegóły na ten temat, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wątpliwości.

Jeśli jesteś użytkownikiem, który lubi grać w gry PlayStation Portable (PSP) na swoim telefonie z Androidem, wszystko, co musisz zrobić, to zagrać w niektóre gry na PSP za pomocą emulatora. PPSSPP Android, dzięki czemu możesz emulować wszystkie te treści w najlepszy możliwy sposób. Oczywiście nie jest to całkiem łatwe, ponieważ w takich przypadkach możemy wtedy polecić, jak umieścić cheaty w emulatorze PPSSPP na Androida, używając kodów CWCheat.

Kody do PPSSPP na Androida

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o kodach PPSSPP, jest to, że CwCheats działa w podobny sposób do Gameshark, systemów, które zostały pierwotnie wydane do użytku na prawdziwym Playstation Portable jako zewnętrzna wtyczka. Ta metoda trików PPSSPP, której nauczymy Cię dalej, jest niezwykle przydatna w wielu przypadkach, a także na różnych urządzeniachwśród których możemy wymienić np. komputer z systemami operacyjnymi Windows i Mac.

Jeśli chodzi o kody PPSSPP, powinieneś również wiedzieć, że w tej bazie danych znajduje się również ogromna liczba kodów CWCheat na PSP do gier, do tego stopnia, że ​​około 80% emulowanych gier PPSSPP jest dostępnych w ten sposób dla użytkowników. Musisz wtedy otworzyć emulator PPSSPP na swoim urządzeniu z Androidem, przejdź do opcji systemu, a następnie wybierz „Włącz kody”. Wracasz i dajesz Dragon Ball Z Tenkaici Tag Team za wspomnienie o grze. Wróć i naciśnij Cheats.

Po zakończeniu poprzednich kroków następną rzeczą jest zamknięcie emulatora i przejście do folderu, w którym zainstalowano PPSSP. Musisz wiedzieć, że w takich przypadkach możesz użyć menedżera plików, takiego jak Es File Explorer, który jest pobierany z tego linku. Wtedy zobaczysz, że pojawia się folder o nazwie Cheats. musisz to otworzyć i znajdziesz kilka liczb, które musisz skopiować i wkleić w przeglądarce, aby znaleźć kody odpowiadające grze.

Prawie skończyłeś z kodami PPSSPP krok po kroku, gdy zaczniesz kopiować wszystkie kody, które pojawiają się dla każdej z gier. Następnie musisz przejść do folderu PPSSPP i w Cheatach otworzyć plik ULUS-10537 za pomocą edytora tekstu zapisują skopiowane pliki numeryczne. Później trzeba wrócić do emulatora PPSSPP Androida i ponownie uruchomić grę, czyli w tym przypadku Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi Tag Team. Kiedy go otworzysz, powinieneś ponownie przejść do kodów i zobaczyć, jakich kodów można użyć.

Czy udało Ci się wykonać sztuczki PPSSPP za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram